320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• grafix
    replied
    Loodetavasti Saliste püsib tervena

Leave a comment:

• marf
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Sotsmeedias tore samm edasi tehtud, koosseisu avaldamine nt. Ilmselt ka väravat lüües teavitatakse klipina.
    maitse asi. selline asi on ilus ja sobiks nt staadioniekraanidele. sotsmeedias tahaks saada koosseisu kiiresti ühe pealevaatamsiega kätte. mulle näiteks absoluutselt ei meeldi, et see nii pika videona on esitatud.

Leave a comment:

• Hyrax
    replied
    Robi Saarma on suurepärane täiendus.

Leave a comment:

• plastic'99
    replied
    Väga tore ja lahe, et tehakse. Salvestasin isegi ära. Aga post 8 HW kirjutan suvalisse foorumisse ka korrektsemalt.

Leave a comment:

• Saarlane
    replied
    Sotsmeedias tore samm edasi tehtud, koosseisu avaldamine nt. Ilmselt ka väravat lüües teavitatakse klipina.
    Õigekirja osas on üht-teist ette heita: https://www.facebook.com/PaideLinnam...96178120401097

Leave a comment:

• ElNino9
    replied

Leave a comment:

• MNa
    replied
    Ei taha kuri olla, aga kas Paide pole sel hooajal ka lahendusi leidnud teemale "piinlik olematu tribüün"? Pronksimeeskond, Klavan müttab platsil, klubi ise teeb väga lahedaid edusamme, aga tribüün on jätkuvalt Rahvaliiga tasemel. 300 pealtvaatajaga on see käkerdis puupüsti täis, nii ei saa ju mingit publikunr kasvu oodata ja eeldada.

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Kui Hausenberg viimase ala starti läks, siis ma olin mures ka teiste mitmevõistlejate pärast.

Leave a comment:

• EldurKull
    replied

Sellise kaitsega tiitlit ei võida või lõpuni konkurentsis ei püsita. Kui mitmendat hooaega juba see keskkaitse nõrgim lüli on.
    Äkki peaks vaatame üle kaitsemängu printsiibid?
    Paides pole ju ühtegi liidriomadustega keskkaitsjat ka olnud.

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Algselt postitas Meke Vaata postitust
    Jumal tänatud, et seal kaitses Klavan on, loodan, et peab vastu ka võimalikult palju mänge. Metta vastu see kaitse mis oli, oli ikka väga väga halb
    Sellise kaitsega tiitlit ei võida või lõpuni konkurentsis ei püsita. Kui mitmendat hooaega juba see keskkaitse nõrgim lüli on.

Leave a comment:

• Meke
    replied
    Jumal tänatud, et seal kaitses Klavan on, loodan, et peab vastu ka võimalikult palju mänge. Metta vastu see kaitse mis oli, oli ikka väga väga halb

Leave a comment:

• mjaasa
    replied
    Paide poolt päris hea tehing tõesti. Mees on seni olnud väga hingega asja juures. Nii Viljandis, kui ka enne seda Floras.

Leave a comment:

• matys
    replied
    signing of the season! Väga kõva, tubli samm klubi poolt ja edu kõigile osapooltele!

Leave a comment:

• Silver
    replied
    Paide tegi väga korraliku lükke taustajõudude täiendamisel. Marek_T on väga hea valik, õnnitlused! https://www.instagram.com/p/CaB-j_XodiW/

Leave a comment:

• nimastain
    replied
    Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
    okei, mul pole halli aimugi, miks ma siin kõigile järjest hambusse jään. palun vabandust teemavälise risu inspireerimise eest.
    lihtsalt ütlen, et uued kasutajad tekitavad paranoiat.

Leave a comment:

Working...
X