320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

A Le Coq arena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

    Kas tõesti!!!!! Millal see riigivaraste kogu seal Toompeal ükskord asja otsustama hakkab? Kas sel või järgmisel aastal?:P Tegelikult peaks neil puhkus vist homme lõppema või kuidas?
    FCF Forever

    Kommentaar


      Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

      Algselt postitas ROOTSI KUNN
      Millal see riigivaraste kogu seal Toompeal ükskord asja otsustama hakkab? Kas sel või järgmisel aastal?:P Tegelikult peaks neil puhkus vist homme lõppema või kuidas?
      lisaeelarve peab olema vastuvõetud (või siis ei võeta seda üldse vastu) 2 kuud enne eelarveaasta lõppu, seega hiljemalt oktoobri lõpuks. vaadates kaine pilguga asjade praegusele olukorrale ei juhtu see kindlasti enne oktoobri teist poolt.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

        Sleep Walking! Selge pilt. Tänan ammendava vastuse eest.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

          Valitsus olevat täna eelarve ja lisaeelarve juba vastu võtnud. Nüüd on siis järjekord riigikogujate kätte jõudnud. Kohutav on ikka see bürokraatiast kubisev riigiaparaat ei oel ime ,kui mõnda seadust mitu aastat vastu võetakse. Loodame ,et seekord läheb libedamalt,sest talv tuleb peale ja ega siis õigest ehitamisest enam midagi välja ei tule.
          Praegune olukord Arenal on küll kohutav minu meelest tuleks seal juba enamik asju remontida või välja vahetada. Nii perse on lahtine ehitis ikka läinud.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

            ma nägin öösel unes, et see on valmis. nii et ma olen siis ametlikult esimene, kes valmis a.le coq arenat näinud on.
            LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

            Kommentaar


              Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

              Seest poolt nad ikka on natukene nokitsenud. Kuu aega tagasi tehti teise korruse dushiruumid korda

              Kommentaar


                Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                Kurat Tallinasse ehitatakse igapäev maju juurde,aga nüüd ei saa staadionit valmis,häbi neile.:P

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                  ETV Sporditoimetuse koduleheküljel on online intervjuu Aivar Pohlakuga. Minu meelest huvitavast intervjuust selgub muuhulgas, et A. Le Coq Arena saab lõplikult valmis 2005. a märtsiks, mil Lillekülas võõrustatakse Slovakkia meeskonda.

                  Lõplik valmimine tähendab siinkohal seda, et staadioni mahutavuseks jääb esialgu 9300 inimest. Võimalik laiendamine kuni 14000 istekohani saab Aivar Pohlaku sõnul toimuda alles siis, kui selleks on piisav publiku nõudlus.

                  Intervjuu täies pikkuses >>

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                    Üldiselt tuntud teemad ja vastused ,kuigi oli ka uut ja huvitavat.
                    Sellest sisehallist ei saa ma ikka aru. Alles nad sellele tagumisele platsile aia ümber ehitasid.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                      Algselt postitas ROOTSI KUNN


                      Üldiselt tuntud teemad ja vastused ,kuigi oli ka uut ja huvitavat.
                      Sellest sisehallist ei saa ma ikka aru. Alles nad sellele tagumisele platsile aia ümber ehitasid.
                      no aed ümber et poleks suicukonisid
                      kusjuures minujaoks on edasimineks see et on kadunud need 2 katuse konstruktsiooni sealt kus lipud onvedelesid seal suured rauakolakad nüüd enam mitte
                      ja teed ja parklad valmivad suure hooga ja ümber staadioni saab ringi teha,aiad eest läinud
                      tundub et midagi toimub,kuigi see on ümber staadioni mitte staadioni sees ja väljas.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                        Puuri tehakse Arena kõrvale, nagu nike reklaamis.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                          Tõsiselt hea uudis
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                            Algselt postitas zaz


                            Tõsiselt hea uudis
                            kohe kivi langes südamelt
                            LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                              Näha on ,et ehitamine käib ja aina intensiivsemalt. Mind ikkagi huvitab lõpptulemus ,kui kõik ükskord valmis saab. Mida hakkab valmis staadion endast kujutama? Võin kirjeldada ,millist Arenat ma tahaksin näha. No näiteks midagi Stockholmi Rasunda(õigekiri võib vale olla) sarnast,kus staadion on nii kultuuri,vabaaja veetmise ,kui ka väikselt ärikeskus. Seal asuvad jõusaalid ,kauplused ,bürood,kohvikud ,baarid. Arenal on põhimõtteliselt samuti kõik võimalused selliseks tegevuseks olemas. Ma muidugi ei tea ,kuidas klubi planeerib tribüünialust pinda kasutada. Suurepärased juurdepääsuteed,parklad loovad ju selliseks tegevuseks head eeldused. Arenal peaks kogu aeg midagi toimuma ,et inimesed harjuksid järjest rohkem seal käima. Tallinnas on ikka sitaks inimesi ,kes pole elusees Arenal käinud. Igatahes loodan ,et FCF mõtleb ja tegutseb selles suunas ,et Arena atraktiivseks ,huvitavaks ja mõnusaks sportimis ja ka vabaaja veetmise kohaks muuta.
                              Edu neile selles!
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'A Le Coq arena\'

                                Btw, eile võeti vastu 2004 aasta lisaeelarve e. finantseerimisprobleemid Arena valmimise ümber võiks nüüd lõplikult lahenenud olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X