320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shermann Vaata postitust
    Ma käisin viimati Meistriliigat vaatamas suvel, kui Kalev mängis Alecoqil Tammekaga. Mäng toimus harjutusväljakul. Publik pidi istuma kunstmuruväljaku kummipurusel betoonil ja vaatama mängu läbi aia. Miks ma peaks küll uuesti staadionile ronima? Parem vaatan televusserist.
    Anna andeks, aga see ei ole muud, kui otsitud põhjus. Peaksid väga hästi teadma, et see mäng viidi sinna erandkorras. Arusaamatu, miks just seda mängu pidid vaatamas käima. Või tahad väita seda, mida võis mõelda juhuslik vaataja sel mängul viibides.

    Kommentaar


      Algselt postitas marcello Vaata postitust
      Kas tõesti peeti üks mäng teisel harjutusväljakul ja publikule pileteid ei müüdud?
      2. harjutusväljakul oli mäng, mängu pidin vaatama tagumiselt kunstmuruväljakult läbi aia. Pileteid mängule müüdi.

      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Arusaamatu, miks just seda mängu pidid vaatamas käima.
      Kui see nüüd aroonia ei ole, siis ma olen hämmelduses.

      Kommentaar


        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
        2. harjutusväljakul oli mäng, mängu pidin vaatama tagumiselt kunstmuruväljakult läbi aia. Pileteid mängule müüdi.

        Kui see nüüd aroonia ei ole, siis ma olen hämmelduses.
        Aroonia on pigem siiski sinu poolt, arusaamatu, miks sa teisi mänge vaatamas ei käinud, mis peeti ehk pisut paremates tingimustes.

        Samahästi võiks väita, et käisin Kalevi spordihallis kossu vaatamas ja sealsed kaared või mis nad üldse on, segasid vaatamast. Rohkem enam kossu ei vaata.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Aroonia on pigem siiski sinu poolt, arusaamatu, miks sa teisi mänge vaatamas ei käinud, mis peeti ehk pisut paremates tingimustes.

          Samahästi võiks väita, et käisin Kalevi spordihallis kossu vaatamas ja sealsed kaared või mis nad üldse on, segasid vaatamast. Rohkem enam kossu ei vaata.
          OK. Ma otsisin välja samal päeval toimunud teised mängud.

          JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik. Mis nüüd? Lõpuks tuleb ehk välja, et miks ma üldse just seda mängu vaatama läksin. Meistriliigas mängitakse ju 180 mängu.

          Ja ma pole midagi öelnud selle kohta, et ma nüüd mitte kunagi enam jalgpalli ei vaata, vaid enne ma mõtlen 10 korda, kas on ikka mõtekas minna staadionile. Või võib vabalt näitkes kodus istuda.

          Kommentaar


            Näiteks täna oli umbes 200 hinge vaatamas Futsali "tiitlimängu". Ei mingit promo ega miskit.
            Last edited by PraS; 13.03.10, 00:37.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Arusaamatu, miks just seda mängu pidid vaatamas käima.
              Arusaamatu mõtteviis. See aasta võiks EJL enne igat vooru siis öelda need mängud, mille külastamine pole arusaamatu.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Anna andeks, aga see ei ole muud, kui otsitud põhjus. Peaksid väga hästi teadma, et see mäng viidi sinna erandkorras. Arusaamatu, miks just seda mängu pidid vaatamas käima. Või tahad väita seda, mida võis mõelda juhuslik vaataja sel mängul viibides.
                pakun et see võiks olla jalgpallihaigla mingi aastalõpuhääletuse ühe valiku vääriline postitus või siis arvamus.
                ja muidugi miks mitte siin foorumi aastalõpuhääletuse mingis kategoorias.
                uskumatu ikka et selliseid mõtteid peab lugema siit
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Despoot Vaata postitust
                  Arusaamatu mõtteviis. See aasta võiks EJL enne igat vooru siis öelda need mängud, mille külastamine pole arusaamatu.
                  Kui tahetakse midagi negatiivset öelda, siis valitakse välja üks asendusväljakul toimunud mäng ja siis hakatakse sellest mingit üldistust tegema. Selline ei tohiks olla ühe õige jalgpallifänni suhtumine.

                  Pole lihtsalt aus ühest ammusest mängust üldistusi teha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Kui tahetakse midagi negatiivset öelda, siis valitakse välja üks asendusväljakul toimunud mäng ja siis hakatakse sellest mingit üldistust tegema. Selline ei tohiks olla ühe õige jalgpallifänni suhtumine.

                    Pole lihtsalt aus ühest ammusest mängust üldistusi teha.
                    Mina leian tee staadionile kindlasti tulevikus üles, aga mida oleks pidanud tegema näiteks inimene, kes esimest korda mängule tuleb? Ma võin mürki võtta, et see oleks tema viimaseks korraks jäänud. Jalgpallifännide pärast ei peaks liit üldse tõmblemagi, aga et kuidagi publiku arvu suurendada, tuleks midagi teha, et ka tavaline inimene staadionil käiks.

                    Kas EJL on mingi eraldi infonumber ka olemas, kust ma saaks teada, mis mänge mul on mõtekas külastada? Äärmiselt huvitav loogika, arvestades seda, et sa peaks liidus töötama. Ehk teisi inimesi pole nii lodeva suhtumisega, muidu...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Kui tahetakse midagi negatiivset öelda, siis valitakse välja üks asendusväljakul toimunud mäng ja siis hakatakse sellest mingit üldistust tegema. Selline ei tohiks olla ühe õige jalgpallifänni suhtumine.

                      Pole lihtsalt aus ühest ammusest mängust üldistusi teha.
                      urmar, kogu lugupidamise juures, sa ju ei ole siin foorumis mingi incognito, enamus ju siin foorumis teavad kes sa oled. ja selliseid mõttevälgatusi sinu sulest lugeda on veidi valus. sa ise ei arva nii?
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                        Mina leian tee staadionile kindlasti tulevikus üles, aga mida oleks pidanud tegema näiteks inimene, kes esimest korda mängule tuleb? Ma võin mürki võtta, et see oleks tema viimaseks korraks jäänud. Jalgpallifännide pärast ei peaks liit üldse tõmblemagi, aga et kuidagi publiku arvu suurendada, tuleks midagi teha, et ka tavaline inimene staadionil käiks.

                        Kas EJL on mingi eraldi infonumber ka olemas, kust ma saaks teada, mis mänge mul on mõtekas külastada? Äärmiselt huvitav loogika, arvestades seda, et sa peaks liidus töötama. Ehk teisi inimesi pole nii lodeva suhtumisega, muidu...
                        Tegelikult peaksime me kõik üheskoos leidma põhjuse, miks ei tule uuesti staadionile need, kes seal kord käinud on, näiteks need, kes said tasuta pileti Kaljult ja järgmine kord ikkagi ei tulnud. Ka Levadia narkovastase ürituse külastajad ei leia uuesti teed staadionile, kuigi vaadata Kadriorus on ju peaaegu ideaalne.

                        Selle asemel üritate mulle siin ära panna mingi vist tantsupeo tõttu nurgataga korraldatud mängu pärast.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          urmar, kogu lugupidamise juures, sa ju ei ole siin foorumis mingi incognito, enamus ju siin foorumis teavad kes sa oled. ja selliseid mõttevälgatusi sinu sulest lugeda on veidi valus. sa ise ei arva nii?
                          Ei, seekord ma küll ei arva, et ma midagi erilist ütlesin. Minu mõte oli ikkagi see, et miks tahetakse ühest ammusest mängust mingeid suuri järeldusi teha.

                          Kommentaar


                            Koondise mängudel käivad inimesed eeskätt sellepärast, et nad on eestlased ning omadele minnakse kaasa elama ja mängude tase on üpris korralik. Meistriliigas pole kahjuks selline nähtus välja kujunenud (või siis sellel ei lasta lihtsalt tekkida - Viljandis näiteks). Paraku pole ka kodune jalgpall võrreldes näiteks tippliigadega eriti atraktiivne. Praegu on pea kõigil kodus 1001 erinevat kanalit, kust näeb erinevaid mänge. Miks peakski üks tugitoolisportlane homme minema välja külmetama, kui telekast näitab söögi alla ja söögi peale erinevate liigade otseülekandeid? Polegi nagu põhjust.

                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Selle asemel üritate mulle siin ära panna mingi vist tantsupeo tõttu nurgataga korraldatud mängu pärast.
                            Kogu maailm keerleb ainult sinu ümber. ballackile vastates lootsin ma salamisi, et äkki urmar lõpuks märkab mind.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Ei, seekord ma küll ei arva, et ma midagi erilist ütlesin. Minu mõte oli ikkagi see, et miks tahetakse ühest ammusest mängust mingeid suuri järeldusi teha.
                              aga sa sellele ei mõtle näiteks oma fraasi öeldes- arusaamatu, miks sa teisi mänge vaatamas ei käinud, mis peeti ehk pisut paremates tingimustes.- et näiteks äkki kodanik Shermann on ühe klubi fänn, kes antud hetkel seal staadionil mängis? kujutad sa ette et sa näiteks ütleks Barca fännile, et sorri ,miks vaatasid Barca mängu nendes tingimustes kui näiteks Espanyoli mäng oli paremates tingimustes või siis mingi ükskõik millise muu liigat näitena tuues? Anna andeks, aga selline arusaam on Eesti tingimustes liiast.
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Seekord üritas näiteks Lorenzo mind esile tõsta kui etaloni, kelle järgi kõik jooksma hakkavad. Seekord siis staadionilt minema. Paratamatult tunned end jumalana.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X