320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas taku* Vaata postitust
    levadia on ainust sats, kes midagi jagab üldse
    Taku* oma avataaridega 5+++++++++

    Kommentaar


      Enne Soome-Saksamaa mängu:

      "Hetki sitten Suomen Palloliitto nimitti Kunniagladiaattoreiksi Aulis Rytkösen, Pasi Rautiaisen, Jari Europaeuksen sekä Kari Laukkase"

      kas keegi teab, mis Soome Jalgpalliliidu autasu/aunimetus see on ja mille eest see Pasile anti?

      Kommentaar


        Algselt postitas willane Vaata postitust
        kas keegi teab, mis Soome Jalgpalliliidu autasu/aunimetus see on ja mille eest see Pasile anti?
        Vabatõlge siis: Soome Jalgpalliliit alustas selle aunimetuse andmist mullu ning see antakse endistele koondislastele, kes on mänginud vähemalt 40 mängu koondises või siis neile, kelle "saavutused koondisekarjääri järel väärivad tunnustamist". Gladiaatoreid valitakse eelnevalt nimetatud kriteeriumite alusel iga hooaja lõppedes.

        Kommentaar


          Kas keegi homme Narva sõidab? Ma lihtsalt küsin ,endal mineku plaane ei ole.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
            Kas keegi homme Narva sõidab? Ma lihtsalt küsin ,endal mineku plaane ei ole.

            tooh ,jätad võiskonna üksi võitlema Narvas
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              tooh ,jätad võiskonna üksi võitlema Narvas
              No Nõmmel on ju Sillamäe skoorismas kenasti Kalju vastu.

              Kommentaar


                HEIA Flora!!!!
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Tõesti ei osanud loota ,et Henri Anierist saab juba sel hooajal Floras nii kõva tegija. Suurepärased väravad ja eriti teise puhul meeldis mulle ,kuidas luges mängu ja kasutas kaitsja apsaka ära. Esimene oli samuti nagu jalgpalliaabitsast .Tubli Henri ja loodame ,et hoog jätkub kui U-19 varsti mängima hakkab.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Mina seda Lehiste tööd nii väga ei tunne aga pedro jutus on iva sees. Praegu oleks paras aeg välisklubide poole kiigata. Kindlasti on mõni skaut U-19 turniiri ajal Tallinnas ja siin võib silma jääda. Väga tähtis on pere toetab poisi tegemisi ja Henri isa on samuti tõsine jalkafänn
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Anier on tõesti suurepärane, ta ju liitus Flora põhimeeskonnaga duublist vist alles poole hooaja pealt? ja noh juba 11 väravat, +lõi ta ka viimati karikamängus värava. Loodetavasti Eesti esimene TÕELINE tipp ründes, pärast Operit ja Zelinskit ning muidugi loodame, et ta jõuab neist veelgi kaugemale.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas pedro
                        Meil 4 väga head ründajat peale tulemus ning konkurents muutub järjest kõvemaks. Väga positiivne.
                        Kui see vaid ka kaitseliiniga nii oleks...

                        Kommentaar


                          Anieri võib vist küll liialdamata nimetada selle hooaja Meistriliiga suurimaks komeediks, arvestades noorust ja kindlust väravaees. Minujaoks on ta igatahes väga suur üllatus.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                            Kui see vaid ka kaitseliiniga nii oleks...
                            pigem siiski keskväljaga
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Väga tähtis on pere toetab poisi tegemisi ja Henri isa on samuti tõsine jalkafänn
                              See pere toetuse asi on tõesti tähtis, Zenjovi vanemadki toetasid oma poissi ning nüüd ta ju Ukraina kõrgliigas pallimas, loodame Anierilt sama saavutust (tugevat välisliigat, ei mõtle konkreetset Ukrainat)

                              Kommentaar


                                Anierist rääkides siis Issi ongi peapõhjus miks te teda kiidate. Loodetavasti on papil isu suur ja pushib poja ikka ka kuhugi välisriiki ka. Oleks vaid teistel andekatel poistel ka siukesed Issid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X