12.oktoober
Grupp A
Makedoonia - Horvaatia 2
Serbia - Belgia x
Wales - Šotimaa 1
Grupp B
Armeenia - Itaalia 2
Bulgaaria - Taani 1
Tšehhi - Malta 1
Grupp C
Fääri Saared - Rootsi 2
Kazakhstan - Austria 2
Iirimaa - Saksamaa 2
Grupp D
Eesti - Ungari x
Holland - Andorra 1
Türgi - Rumeenia 1
Grupp E
Albaania - Island 1
Sloveenia - Küpros 1
Sweits - Norra 1
Grupp F
Luksemburg - Israel 2
Venemaa - Portugal x
Grupp G
Kreeka - Bosnia x
Liechtenstein - Leedu 2
Slovakkia - Läti 1
Grupp H
Inglismaa - San Marino 1
Moldova - Ukraina 2
Grupp I
Valgevene - Hispaania 2
Soome - Gruusia 1
16.oktoober
Grupp A
Belgia - Šotimaa 1
Horvaatia - Wales 1
Makedoonia - Serbia 2
Grupp B
Tšehhi - Bulgaaria x
Itaalia - Taani 1
Grupp C
Austria - Kazakhstan 1
Fääri Saared - Iirimaa 2
Saksamaa - Rootsi 1
Grupp D
Andorra - Eesti 2
Ungari - Türgi x
Rumeenia - Holland 2
Grupp E
Albaania - Sloveenia 2
Küpros - Norra 2
Island - Sweits 2
Grupp F
Israel - Luksemburg 1
Portugal - Põhja Iirimaa 1
Venemaa - Azerbaijan 1
Grupp G
Bosnia - Leedu 1
Läti - Liechtenstein 1
Slovakkia - Kreeka 1
Grupp H
Poola - Inglismaa 2
San Marino - Moldova 2
Ukraina - Montenegro 1
Grupp I
Hispaania - Prantsusmaa 1
Valgevene - Gruusia 1
14.november
Grupp F
Põhja Iirimaa - Azerbaijan 2
Grupp H
Montenegro - San Marino 1
Grupp A
Makedoonia - Horvaatia 2
Serbia - Belgia x
Wales - Šotimaa 1
Grupp B
Armeenia - Itaalia 2
Bulgaaria - Taani 1
Tšehhi - Malta 1
Grupp C
Fääri Saared - Rootsi 2
Kazakhstan - Austria 2
Iirimaa - Saksamaa 2
Grupp D
Eesti - Ungari x
Holland - Andorra 1
Türgi - Rumeenia 1
Grupp E
Albaania - Island 1
Sloveenia - Küpros 1
Sweits - Norra 1
Grupp F
Luksemburg - Israel 2
Venemaa - Portugal x
Grupp G
Kreeka - Bosnia x
Liechtenstein - Leedu 2
Slovakkia - Läti 1
Grupp H
Inglismaa - San Marino 1
Moldova - Ukraina 2
Grupp I
Valgevene - Hispaania 2
Soome - Gruusia 1
16.oktoober
Grupp A
Belgia - Šotimaa 1
Horvaatia - Wales 1
Makedoonia - Serbia 2
Grupp B
Tšehhi - Bulgaaria x
Itaalia - Taani 1
Grupp C
Austria - Kazakhstan 1
Fääri Saared - Iirimaa 2
Saksamaa - Rootsi 1
Grupp D
Andorra - Eesti 2
Ungari - Türgi x
Rumeenia - Holland 2
Grupp E
Albaania - Sloveenia 2
Küpros - Norra 2
Island - Sweits 2
Grupp F
Israel - Luksemburg 1
Portugal - Põhja Iirimaa 1
Venemaa - Azerbaijan 1
Grupp G
Bosnia - Leedu 1
Läti - Liechtenstein 1
Slovakkia - Kreeka 1
Grupp H
Poola - Inglismaa 2
San Marino - Moldova 2
Ukraina - Montenegro 1
Grupp I
Hispaania - Prantsusmaa 1
Valgevene - Gruusia 1
14.november
Grupp F
Põhja Iirimaa - Azerbaijan 2
Grupp H
Montenegro - San Marino 1
Kommentaar