Alagrupp A
11.10
Horvaatia - Belgia x
Wales - Makedoonia 1
15.10
Serbia - Makedoonia 1
Belgia - Wales 1 (3:0)
Šotimaa - Horvaatia 2
Alagrupp B
11.10
Armeenia - Bulgaaria x
Malta - Tšehhi 2
Taani - Itaalia 2 (1:2)
15.10
Bulgaaria - Tšehhi 1
Taani - Malta 1
Itaalia - Armeenia 1 (2:1)
Alagrupp C
11.10
Fääri Saared - Kasasthan 2
Saksamaa - Iirimaa 1
Rootsi - Austria 1
15.10
Rootsi - Saksamaa 2
Fääri Saared - Austria 2
Iirimaa - Kasasthan 1
Alagrupp D
11.10
Eesti - Türgi 2
Holland - Ungari 1
Andorra - Rumeenia 2
15.10
Ungari - Andorra 1
Rumeenia - Eesti 1
Türgi - Holland 2
Alagrupp E
11.10
Albaania - Sweits x
Island - Küpros 1
Sloveenia - Norra x
15.10
Küpros - Albaania 2
Norra - Island x
Sweits - Sloveenia x
Alagrupp F
11.10
Azerbaidžaan - Põhja-Iirimaa 1
Luksemburg - Venemaa 2
Portugal - Iisrael 1
15.10
Azerbaidžaan - Venemaa 2
Iisrael - Põhja Iirimaa 1
Portugal - Luksemburg 1
Alagrupp G
11.10
Leedu - Läti x
Bosnia - Liechtenstein 1
Kreeka - Slovakkia 1
15.10
Kreeka - Liechtenstein 1
Leedu - Bosnia 2
Läti - Slovakkia 2
Alagrupp H
11.10
Moldova - San Marino 1
Ukraina - Poola 1
Inglismaa - Montenegro 1
15.10
Inglismaa - Poola 1
San Marino - Ukraina 2
Montenegro - Poola 1
Alagrupp I
11.10
Hispaania - Valgevene 1
15.10
Prantsusmaa - Soome 1
Hispaania - Gruusia 1
11.10
Horvaatia - Belgia x
Wales - Makedoonia 1
15.10
Serbia - Makedoonia 1
Belgia - Wales 1 (3:0)
Šotimaa - Horvaatia 2
Alagrupp B
11.10
Armeenia - Bulgaaria x
Malta - Tšehhi 2
Taani - Itaalia 2 (1:2)
15.10
Bulgaaria - Tšehhi 1
Taani - Malta 1
Itaalia - Armeenia 1 (2:1)
Alagrupp C
11.10
Fääri Saared - Kasasthan 2
Saksamaa - Iirimaa 1
Rootsi - Austria 1
15.10
Rootsi - Saksamaa 2
Fääri Saared - Austria 2
Iirimaa - Kasasthan 1
Alagrupp D
11.10
Eesti - Türgi 2
Holland - Ungari 1
Andorra - Rumeenia 2
15.10
Ungari - Andorra 1
Rumeenia - Eesti 1
Türgi - Holland 2
Alagrupp E
11.10
Albaania - Sweits x
Island - Küpros 1
Sloveenia - Norra x
15.10
Küpros - Albaania 2
Norra - Island x
Sweits - Sloveenia x
Alagrupp F
11.10
Azerbaidžaan - Põhja-Iirimaa 1
Luksemburg - Venemaa 2
Portugal - Iisrael 1
15.10
Azerbaidžaan - Venemaa 2
Iisrael - Põhja Iirimaa 1
Portugal - Luksemburg 1
Alagrupp G
11.10
Leedu - Läti x
Bosnia - Liechtenstein 1
Kreeka - Slovakkia 1
15.10
Kreeka - Liechtenstein 1
Leedu - Bosnia 2
Läti - Slovakkia 2
Alagrupp H
11.10
Moldova - San Marino 1
Ukraina - Poola 1
Inglismaa - Montenegro 1
15.10
Inglismaa - Poola 1
San Marino - Ukraina 2
Montenegro - Poola 1
Alagrupp I
11.10
Hispaania - Valgevene 1
15.10
Prantsusmaa - Soome 1
Hispaania - Gruusia 1
Kommentaar