320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suitsetamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Kusjuures, olen varsti peaaegu 20 aastat elanud, pole elusees sutsu proovind, ei taha ka and proud of it!
    Aga Lillekülas paistab alati päike...

    Kommentaar


      #17
      Originally posted by airmike


      jaan ime parem nahksigarit,tuleb kõige odavam ja makstakse ka peale
      tegelt naik air maik jordan võid sa ise ühe nakhapatukka ära süüa

      Kommentaar


        #18
        Njah, eelmise aasta jaanuarist kuni suve esimese pooleni sai päris kõvasti tossutatud , kuigi enne seda olin nii alkoholi kui ka suitsu koha pealt puhas poiss.

        Seejärel taandus asi "täispeaga suitsetamiseks". Hetkel ei julge veel öelda, kas olen täitsa maha jätnud.

        PS. Peamised margid olid Davidoff, LM Lights ja Memphs Blue Lights
        See kiri siin on all

        Kommentaar


          #19
          Mina olen kaa nii tubli poiss, et vaatamata igast soovitustele ja värkidele ei ole kordagi tossand ning ei hakka kah

          seda juba üle 15 aasta
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            #20
            EI!
            Pärtel Tomberg

            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
            http://www.isepankur.ee
            info@isepankur.ee

            Kommentaar


              #21
              Originally posted by m1ck


              Mina olen kaa nii tubli poiss, et vaatamata igast soovitustele ja värkidele ei ole kordagi tossand ning ei hakka kah

              seda juba üle 15 aasta
              mi tuu

              Kommentaar


                #22
                Põle suitsetaja.Hingamisteed õrnad ja ei salli suitsu.

                Kommentaar


                  #23
                  Ei suitseta. Põhjus on tervis, une tekkimine ja valusad peavalud peale alkoholi joomist. Ütleksin, et hommikunsed peavalud olid ca 3 korda tugevamad peale alko ja suitsu ühistarbimist kui lihtsalt alko.

                  Samas pean tunnistama et mingi 5 suitsu teen aastas pommis peaga ikka ära .

                  Kommentaar


                    #24
                    Jah 7% (3)
                    Ei 77% (33)
                    Vahel harva 16% (7)
                    mnjaa tervislik raffas siin .. aga peab ju ka erandeid olema nagu mina :P aga luban, et kui segama hakkab jätan maha

                    Kommentaar


                      #25
                      Originally posted by erxx


                      Ei suitseta. Põhjus on tervis, une tekkimine ja valusad peavalud peale alkoholi joomist. Ütleksin, et hommikunsed peavalud olid ca 3 korda tugevamad peale alko ja suitsu ühistarbimist kui lihtsalt alko.

                      See on huvitav lugu - osadel mõjub pohmell peas teistel kõhus.Ma olen see teise variandi mees, peaga on aruharva midagi lahti järgmisel päeval.

                      Kommentaar


                        #26
                        See on huvitav lugu - osadel mõjub pohmell peas teistel kõhus.Ma olen see teise variandi mees, peaga on aruharva midagi lahti järgmisel päeval.
                        --------------------------------------------------------------


                        Ma olen ka selle teise variandi mees, suitsu ei tee ikkagist
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          #27
                          Originally posted by airmike


                          jaan ime parem nahksigarit,tuleb kõige odavam ja makstakse ka peale
                          Ait2h soovitamast yhtteist oma rikkalikust kogemustepagasist, aga ma siiski esialgu sinu m2ngumaale ei trygiks, eksole.
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            #28
                            Kunagi sai proovitud,kuid ei meeldinud ja enam pole suitsetanud.
                            C’mon Man United!!!

                            Kommentaar


                              #29
                              ei suitseta ja ei kavatse hakata suitsetama kah...
                              jalgpallurid ei suitseta...vist[glow tcolor=sinine, fcolor=, size=1, strength=4]vist[/glow]
                              LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                              Kommentaar


                                #30
                                teen. pakk kanget läheb vähemalt päevas. Ja mis siis? Tähtis pole see, kaua elad, vaid kuidas elad. Mina olen seda värki nagu meeles pidanud ikka. Õllet ja naisi kah... Ja ongi elu täisväärtuslik...
                                keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X