320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suitsetamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Suitsetamine\'

    on siin ka inimesi kes on suutnud jätta suitsetamist maha mingi nipiga.
    mul endal tahtejõust ei piisa ja ostan jällegi uue pakki.
    Kunagi suitsetamist alustades sai küll arvatud et suitsust pole võimalik sõltuvusse jääda, aga võta näpust - on.

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Suitsetamine\'

      hmm ... ma suutsin noorest peast aastaks maha jätta (13 hakkasin pihta 14 jätsin maha 15 uuesti ...) :P ... aga nuh see selleks kunagi nyyd 18 aastasena jätsin vist paariks nädalaks maha aga siis unustasin ... ja tõmbasin edasi peale miskist nädalast tõmbamist tuli meelde et persse ma tahtsin ju maha jätta :P
      aga nuh otsi endale mõni imeline naine kes sul keelab suitsetada ... nii et sa pigem jätad suitsetamise maha kui naise ... aga jah raske saab see maha jätmine olema ... nagu sa tead

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Suitsetamine\'

        pakk läheb ikka päevas ära, eelmine aasta proovisin maha jätta. ei õnnestunud, üle kahe kuu olin ilma, aga napsu võttes tuli kiusatus peale.....
        tulevik on tunni aja pärast

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Suitsetamine\'


          Devil,mul raisk samamoodi olnud, et kavatsen maha jätta ja esialgu meeletult lahja peale minna ja siis mõni nädal hiljem järjekordset punast L&M-mi lõpetades tuleb meelde, et p*** pidin ju maha jätma.
          Algselt postitas tank
          Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Suitsetamine\'

            Pyydes k6igile suitsetajatele eeskuju anda (nagu omal ajal oli telesaade \"Ei suitsetamisele\" vms) ja koos rasketest aegadest l2bi saada, annan teada - eile 6htul tegin viimase suitsu. V2hemalt m6neks ajaks viimase. Tehke j2rgi v6i makske kinni.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Suitsetamine\'

              ei suitseta
              Hoovi jalgpallur

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                mina ka ei suitseta. :P :P
                Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                  JÄTSIN MAHA AASTA TAGASI!

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                    Endistele suitsetajatele sihuke kyss, et kui te maha j2tsite, kas siis oli ka mingeid r6vedaid n.8. symptomeid? Et k2ed v2risesid, oksendasid p2evas kolm korda v6i h22letasid Keskerakonna poolt vms? Ja see, et kas aeg-ajalt ikka v2ike sigaret sobib. Ma pean silmas p6hiliselt (ja tegelikult ainult) joogisessioone? Enda kohta huvitatutele, et ei ja vist jah.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                      Jaanile
                      Mina jätsin suitsetamise maha ca 6 a tagasi- mingisuguseid sinu poolt loetletud sümptomeid mul ei esinenud. sain üpris kergelt vaevast lahti, vbla esimese paari kuu jooksul tõmbasin mõned tobid, niisama proovi mõttes. Kogu selle aja jooksul olen tõmmanud vist mingi paki- ei paku pinget enam :P
                      Vbla oli minu loobumise juures abistavaks faktoriks ka see, et eriti palju ei tõmmanud- nii pool pakki päevas ehk või isegi vähem.
                      aga ise ei soovita sul küll joogi kõrvale tõmbama hakata, sest siis on tagajärg teada..
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                        no fakk fakk fakk! oli kooli kokkutulek. joogid särgid-värgid. kõik nagu peab... aga ärkan omikul üles ja avastan, et olen jälle suitsetaja! heh, tglt mulle meeldib see ütlus narkotsi tarbimise kohta, et kes kunagi on korragi proovinud aga enam ei tarbi, seda inimest kutsutakse narkomaaniks, kes hetkel ei tarbi. narkomaaniks jääb ta pmst alati suitsetamisega vist sama asi tglt?
                        ja nüüd paluks vanematelt kaasvõitlejatelt mõni hea nipp kimumise mahajätmiseks või mahajätmise protsessi kergendamiseks vms. Kes kurat jõuab EL-is omale suicu osta! :P

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                          Originally posted by SundanceKid
                          ja nüüd paluks vanematelt kaasvõitlejatelt mõni hea nipp kimumise mahajätmiseks või mahajätmise protsessi kergendamiseks vms. Kes kurat jõuab EL-is omale suicu osta! :P
                          kihlvedu ikka, ja millegi sellise peale, mis motiveerib. ise jätsin eelmisel aastal esimesel mail päevapealt maha (peale 7 aastat tossamist), lubades, et aasta olen nii ilma kui üldse saab (ei sigareid, sigarillosid ega piipugi). Kuna mul on vaim tugev kui teras, sain hakkama ja ei mäleta, et oleks ka väga suurt kiusatust kordagi olnud. Paraku ei mäleta enam keegi, kellega ja mille peale sai kihlvedu aasta eest kihla sõlmitud.. Ise olen rahul, hambad ja sõrmed on nats vähem kollased ja uesti suitsetama hakkamiseks motivatsiooni pole.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                            Ei,ei ja veelkord ei!

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                              Kategooriline EI suitsetamisele! Kahjuks ei jaga enamus mu sõpru sama arvamust ja seega tuleb mul sisse võtta passiivse suitsetaja seisus

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                                Ise ei suitseta ja ei ürita suitsetama hakkata ka. Aga eks saab natuke kauem siin maamuna pääl elada.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X