320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suitsetamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Originally posted by Aramis


    Originally posted by erxx


    Ei suitseta. Põhjus on tervis, une tekkimine ja valusad peavalud peale alkoholi joomist. Ütleksin, et hommikunsed peavalud olid ca 3 korda tugevamad peale alko ja suitsu ühistarbimist kui lihtsalt alko.

    See on huvitav lugu - osadel mõjub pohmell peas teistel kõhus.Ma olen see teise variandi mees, peaga on aruharva midagi lahti järgmisel päeval.
    njah ma see mees kelles need peas toimuvad ... vahest ka kõhus :P .... aga see mis peas on see on enamasti suitsupohmakas... ja see ei ruuli

    Kommentaar


      #32
      eks seda tossu ole kopsust yksjagu läbikäinud.... :P viimased aastad (ca neli..) olen ainult talvel tõmmanud, masendav aastaaeg lihtsalt... kevad-suvi-sügis jälle tossuvaba... iga aasta üritan seda talvist suicetamist mahajätta, aga võta näpust, alati leian mingi lolli ettekäände ja hakkab jälle otsast peale... praegu igaljuhul suurem rõhk õllel , naistel ning jalkal !!
      The other line moves faster.

      Kommentaar


        #33
        Originally posted by erxx

        Ei suitseta. Põhjus on tervis, une tekkimine ja valusad peavalud peale alkoholi joomist. Ütleksin, et hommikunsed peavalud olid ca 3 korda tugevamad peale alko ja suitsu ühistarbimist kui lihtsalt alko.
        Originally posted by Aramis

        See on huvitav lugu - osadel mõjub pohmell peas teistel kõhus.Ma olen see teise variandi mees, peaga on aruharva midagi lahti järgmisel päeval.
        Originally posted by Devil

        njah ma see mees kelles need peas toimuvad ... vahest ka kõhus :P .... aga see mis peas on see on enamasti suitsupohmakas... ja see ei ruuli
        mul ka ikka rohkem kõhus kuigi seda siiski harva sest enamasti pole üldse pohmelli. lihtsalt targalt tuleb juua(see ei tähenda et vähe)

        Kommentaar


          #34
          Teen suitsu täpselt siis kui tahan ja tänu sellele pean ka ühele eriti lahedale ja kenale mittemeessoost isikule lõuna ja õlle välja tegema.....
          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

          Kommentaar


            #35
            Originally posted by vibu


            teen. pakk kanget läheb vähemalt päevas. Ja mis siis? Tähtis pole see, kaua elad, vaid kuidas elad. Mina olen seda värki nagu meeles pidanud ikka. Õllet ja naisi kah... Ja ongi elu täisväärtuslik...
            Selle näite kognitiivsest dissonantsist võiks küll psühholoogiaõpiku kaante vahele susata.
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              #36
              Kurat mul ka see viga küljes juba 12a. alustasin.Nüüd proovin vaikselt maha jätta aga nii kui õlle juurde pääsen siis kaks pakki raudselt päevas.....
              Algselt postitas tank
              Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

              Kommentaar


                #37
                Jätsin poolteist aastat tagasi suitsetamise maha ja olen rahul, et seda suutsin. Ei olnudki nii raske kui arvasin.

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                  üritan praegast juba teist kuud järjest maha jätta. Aga tundub et see ainult enda piinamine. Olen juba 8a juitsetanud ja enam ei suuda maha jätta

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                    Tirin Nagu korsten!!!
                    Fc Uuemõisa

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                      Eks saab ka vahel ikka tõmmatud mõni sigaret, eriti kui närv must on.. Ise suitsu ei osta, seltskonnas õllet tarbides tuleb aga suitsuisu peale Samas võin sellele iga kell EI öelda, näiteks kui naisele ei meeldi

                      Minu poolt oleks aga küsimus, kes on siin piibusõbrad? Ise ostsin endale Saaremaalt kena kadakase piibu ja seda on küll ülimõnus popsida.. Kuigi seda teen veel harvemini kui suitsu. Eks siin nii mõnigi mees on seda piipu proovida saanud Kui aga popsimiseks läheb, siis ikka nii, et järgmine päev on keel valus :P (umbes sama teema nagu korraliku suudlemisega, ainult valu on teistsugune )
                      Jalgpallihaigla patsient #172
                      Diagnoos: raskekujuline futboliit

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                        Originally posted by greenday


                        Originally posted by vibu


                        teen. pakk kanget läheb vähemalt päevas. Ja mis siis? Tähtis pole see, kaua elad, vaid kuidas elad. Mina olen seda värki nagu meeles pidanud ikka. Õllet ja naisi kah... Ja ongi elu täisväärtuslik...
                        Selle näite kognitiivsest dissonantsist võiks küll psühholoogiaõpiku kaante vahele susata.
                        Ja Greenday v6iks psyhholoogitundidesse tagasi minna :P

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                          ... mina ei suitseta sest minu ema ütles et suitsetamine on pähh...
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                            jäi nagu arusaamatuks, mida head tõmbamiseks pakutakse...

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                              sai kah saaremaalt kaali äärest saaremaa kadakast piip ostetud ja vahest popsitud.
                              Vahelduseks päris hea suitsu asemel piipu tõmmata. Aga mul pole see piibitegemine vel päris käpas.

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                                Originally posted by Artur


                                Originally posted by greenday


                                Originally posted by vibu


                                teen. pakk kanget läheb vähemalt päevas. Ja mis siis? Tähtis pole see, kaua elad, vaid kuidas elad. Mina olen seda värki nagu meeles pidanud ikka. Õllet ja naisi kah... Ja ongi elu täisväärtuslik...
                                Selle näite kognitiivsest dissonantsist võiks küll psühholoogiaõpiku kaante vahele susata.
                                Ja Greenday v6iks psyhholoogitundidesse tagasi minna :P
                                Kui oma soovituse ära põhjendad, siis lähen.:P
                                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X