320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suitsetamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Suitsetamine\'

    kunagi pikki aastaid tagasi, kui veel paha-ja-noor-poiss olin, sai suitsetatud, mis seal salata. aga üldiselt koheselt pärast mõistuse saabumist jätsin maha ja põhimõtteliselt ei taha isegi proovida enam.

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Suitsetamine\'

      Ei.

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Suitsetamine\'

        Originally posted by Magpie


        kunagi pikki aastaid tagasi, kui veel paha-ja-noor-poiss olin, sai suitsetatud, mis seal salata. aga üldiselt koheselt pärast mõistuse saabumist jätsin maha ja põhimõtteliselt ei taha isegi proovida enam.
        Keda sa petad

        Vb olen siin teemas varemgi maininud, et olen ja jään ka ise alati tubakavõõraks inimeseks. Kiusatus pole kunagi piisavalt suur olnud ning kahaneb aina. Rõõmuga võin tõdeda, et nt. oma klassikaaslaste hulgas sarnast tendentsi olen märganud (mittetõmbajad jäänud mittetõmbajateks, pühapäevatõmbajad jms loobunud).

        Suits on päh!
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Suitsetamine\'

          Originally posted by m1kk

          Suits on päh!
          Well said!!!

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Suitsetamine\'

            Mõttetu tegevus, IMO.
            It\\\'s always better on holiday...

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Suitsetamine\'

              Kahjuks pean tõdema,et suitsetan.Olen üritanud maha jätta kuid pole siiani õnnestunud

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                Originally posted by Neth


                Kategooriline EI suitsetamisele! Kahjuks ei jaga enamus mu sõpru sama arvamust ja seega tuleb mul sisse võtta passiivse suitsetaja seisus
                äkki otsid uued sõbrad??

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                  Originally posted by eston#21


                  Originally posted by Neth


                  Kategooriline EI suitsetamisele! Kahjuks ei jaga enamus mu sõpru sama arvamust ja seega tuleb mul sisse võtta passiivse suitsetaja seisus
                  äkki otsid uued sõbrad??
                  Ka see oleks variant, aga paljalt sellepärast, et inimene suitsetab, ma temaga küll sõprussuhteid lõhkuma ei hakka (eriti veel kui tegu on hea sõbraga), alati leidub kompromisse!

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                    Originally posted by m1kk

                    Suits on päh!
                    Võibolla tõesti, aga vesipiip on küll muhe.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                      Originally posted by SundanceKid
                      Kes kurat jõuab EL-is omale suicu osta! :P
                      Küll jõuab , ise kyll ennast maha jätmisega vaevata ei viitsi. 8 aastat selja taga, juubel tulekul, ootan ära :P.

                      Ürita ntx alustuseks piirata oma suitsetamis, 2-3 suitsu päevas vaid. Alkoholi ürita kah mõnda aega vältida, et täispeaga kiusatus jääks ära. Leia kena tots, kellele suitsetamine ei meeldi . Edu!

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                        mina olen kahe inimesega kihlveo teinud, et ma ei proovi isegi suitsu enne, kui ma olen 18.aga ma ei taha siis ka proovida.see on lihtsalt üks raha rasikamine.

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                          minu mure on enamuse omast pisut erinev. nimelt tahaksinma hullupööra suitsetama õppida. tervise rikkumine ja elupõletamine on lahe. lihtsam öelda kui teha.

                          kergelt napsutanuna laenan ühe sigareti teise järel, tõmban ja köhin rõverdalt. kaine peaga ei õnnestu üldse alla tõmmata. olen täitsa õnnetu ja ei teagi kohe mida teha. abiks ei ole olnud ka kõige lahjema sigaretiga proovimine ning klassikaline \"isa-ema-nikuvad\" võte.

                          ja mis kõige müstilisem, sigaretid \"Ganjaman Light\" lähevad vabalt, aga minu generatsioon peaks end ikka traditsioonilise nikotiiniga mürgitama.
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                            mina tossan ja mõnuga. Kõige mõnusamad suitsuhetked on hommikukohvi ja tugeva kehakinnituse järel, kui päike veel sama unine nagu minagi ning õhtul siis kui lapsed tuduvad ja naine ka juba voodis haigutab, istun mina sumedal suveõhtul õues puupingil, kuulad kuidas loodus sätib ennast puhkama ja ainsaks valguseallikaks on tähed taevas ja lõõmav sigaretiots.

                            Aktiivne suitsetaja aastast ´98

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                              Originally posted by rohelineKonn
                              klassikaline \"isa-ema-nikuvad\" võte.
                              Tõesti. Palun täpsusta.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                                Originally posted by dreyd


                                mina tossan ja mõnuga. Kõige mõnusamad suitsuhetked on hommikukohvi ja tugeva kehakinnituse järel, kui päike veel sama unine nagu minagi ning õhtul siis kui lapsed tuduvad ja naine ka juba voodis haigutab, istun mina sumedal suveõhtul õues puupingil, kuulad kuidas loodus sätib ennast puhkama ja ainsaks valguseallikaks on tähed taevas ja lõõmav sigaretiots.

                                Aktiivne suitsetaja aastast ´98
                                mmmm nunnu!
                                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X