320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suitsetamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Suitsetamine\'

    Originally posted by Martin


    Originally posted by rohelineKonn
    klassikaline \"isa-ema-nikuvad\" võte.
    Tõesti. Palun täpsusta.
    noh, teen kõik nagu peab: tõmban suure kõhvi nii kaugele, kui suudan ja siis ütlen mõõduka kiirusega \"isa-ema-nikuvad\". heal juhul isegi mitu korda järjest. tulemuseks pole aga mõnusalt kopsus keerlev suits vaid rõve läkastamine. olen pisut varieerinud tehnika nüanssidega (isegi teistsugust lauset olen kasutanud), kuid tulemus on alati sama. olen meeleheitel.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Suitsetamine\'

      Originally posted by rohelineKonn


      Originally posted by Martin


      Originally posted by rohelineKonn
      klassikaline \"isa-ema-nikuvad\" võte.
      Tõesti. Palun täpsusta.
      noh, teen kõik nagu peab: tõmban suure kõhvi nii kaugele, kui suudan ja siis ütlen mõõduka kiirusega \"isa-ema-nikuvad\". heal juhul isegi mitu korda järjest. tulemuseks pole aga mõnusalt kopsus keerlev suits vaid rõve läkastamine. olen pisut varieerinud tehnika nüanssidega (isegi teistsugust lauset olen kasutanud), kuid tulemus on alati sama. olen meeleheitel.
      Äkki sa oled printsiibist valesti aru saanud. Ehk ei pea seda ütlema, vaid tegema ning siis pärast tegemist suitsetama.
      Pervertidele - isa-ema oleks metafoor.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Suitsetamine\'

        nii on veelgi raskem profesionaalset nikotiinitsemist omandada

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Suitsetamine\'

          Originally posted by rohelineKonn


          minu mure on enamuse omast pisut erinev. nimelt tahaksinma hullupööra suitsetama õppida. tervise rikkumine ja elupõletamine on lahe. lihtsam öelda kui teha.
          Milleks? Suitsetan juba ligi 10 aastat, keskmiselt pakk päevas kulub ära. Maha jätta ei õnnestu Nagu siin juba eelnevalt mainiti, on mõningad suitsud tõesti nauditavad(peale sööki, hommikukohviga, jms.), aga selle hetkelise mõnu hinnaks on kollakad näpud ja igahommikune läkastamine + materiaalne kulu. Alguses võib ta ju huvitav ja omamoodi mõnuski olla, kuid üsna kiiresti ja märkamatult tekib suits su kätte pea igal sobival hetkel kui midagi targemat parasjagu teha pole, olenemata sellest, kas sa tahad momendil suitsetada või ei. Veel mõne aja möödudes hakkab miski su sees teatud aja tagant nihelema andes märku sellest, et nüüd pead sa suitsu tegema. Kui suitse on pakki jäänud alla poole, tekib kerge hetkeline \"paanika\", mis möödub niipea kui sulle kohale jõuab, kust ja mismoodi sa endale järgmise paki muretsed. Mahajätmisega on nii nagu ta on, aga üldiselt väga individuaalne asi. Tean väga palju juhtumeid mahajätmise õnnestunud ja ebaõnnestunud katsetest. Üldjuhul on asi kinni tahtejõus, kuigi pikaajalisel suitsetajal võib loobumine tekitada ka füüsiliselt väga sitta tunnet. Igasugu plaastrid ja muu selline kräpp on mõttetu enesepetmine ja suurt abi neist ei ole, kui sa moraalselt ei ole valmis suitsetamist maha jätma. Üks mu tuttav jättis lambist päevapealt maha tõestamaks, et ta suudab seda ka ilma plaastrita väga kergelt. Kahe aasta pärast hakkas täiesti lambist taas suitsetama.

          Kõige selle pika möla kokkuvõtteks: kõik, kes te veel ei suitseta - ÄRGE SUITSETAGE!
          Ei ole mõtet omal nahal katsetada, kas hakkab külge või ei...
          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Suitsetamine\'

            NO FUTURE WITH THE SMOKE
            742617000027
            (sic)
            (515)
            MAGGOT

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Suitsetamine\'

              rohelineKonn, tänapäeval õpetatakse mitte ema-isa-nikuvad, vaid minu-tädi-sinu-tädi-mõlemad-on-litsid...ja nii järjest mitu korda. pidavat aitama...

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                ise end suitsusõltlaseks ei pea, kuigi tõmman peaaegu paki kuus ära. selles on süüdi mu sõbrad, sest mu tutvusringkonnas suitsetavad peaaegu kõik (noormehed). ise olen (veel) suitsuvaba, kuid kauaks.... näiteks paar päeva tagasi istusin pubis (kuigi ise olen alaealine ) ja tõmmasin üksi terve paki ära. tegelt pean ma ennast tugeva iseloomuga vennaks ja arvan, et suitsusõltlaseks ma ei jää.

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                  ei jää tõesti.. sa juba oled

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                    Nädal juba olen olnud suitsuvaba. Loodetavasti jätkub enesekindlust ka edaspidiseks.

                    Suitsetamine on paha!

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                      Teen sporti - järelikult ei sutseta

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                        Fuhh, pähh, raha lihtsalt tuulde ! Tervist saab tappa ka põnevamate meetoditega.
                        Muideks, Iirimaal vastu võetud seadus on väga lahe.

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                          Originally posted by sarvik


                          Teen sporti - järelikult ei sutseta
                          suts suts, nojah tunnen kaasa.
                          Spordiga tegelemine, ei tähenda ilmtingimata mitte suitsetamist.

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                            Tõsi, ei vaidlusta sinu juttu. kuid niipalju kui olen kuulnud ja asjast aru saanud mõjub pidev tossamine vastupidavusaladele kehvasti.
                            Aga eks see iga mehe enda asi, kas suitsetab või mitte, ei ole mõtet kedagi hukka mõista nüüd küll selle kohapealt. minuarvates.

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                              5 kuud ja 0 sigaretti. See on minu isiklik rekord. Ja homse päevaga tuleb uus tipptulemus, ja ülehomme jälle....jnejne. Päev korraga.

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'Suitsetamine\'

                                Suitsetan, pohmakat ei eksisteeri. ( v.a. kui solki juua)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X