320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mille peale viimati tõsiselt närvi läksite????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pagan, ma tahtsin teha uue teema aga jh
    Iv seen better days

    Kommentaar


      Selle peale, et kurb tagasi on.

      Kommentaar


        et mulgimaa rahvaauto on skoda, köik ostavad. enne oli passat.

        kes see skodat ikka tahab
        The Reward is Cheese.

        Kommentaar


          Trollide, eriti nr 2.

          Kommentaar


            Arghh, see juhtus juba ühel oktoobrikuisel pärastlõunal, kuid mu süda ei anna ikka rahu ja praegust tuli see meelde. Oli pärastlõuna, ootasin bussi. Suus olid veel kerged(miniatuursed) toidutükid eelmisest lõunast ja oli ka tajutav pH-taseme langus suus. Nõnnaviisi otsustasin ma osta R-Kioskist nätsu, eriti veel kuna olid suured sildid, et näts 5 krooni( olgu veel öeldud, et tegu oli Orbitiga, mingi mitte hiinlaste pasa Diroli või millegi muuga..) ja moment kui ma nätsu ja viieka letti loopisin, ajas teenindaja kulmud krussi ja ütles, et 7.50 palun. Ma ütlesin, et väljas oli silt, et 5 krooni maksab pakk Orbitit. Teenindaja aga ajas oma jonni aga kuna ma pidin too päev polikliinikusse tõttama ja nätsust ei tahtnud samuti loobuda, avasin raske südamega tasku ja koukisin sealt veel välja 2.50 sentides. Hiljem aga mõtlesin, et juba täna annan ma tarbijakaitseametisse kaebuse, aga sinnpaika ta jäigi. Siinkohal tegelikult ka küsimus, et kui pikk võib olla ajavahemik intsidendi ja kaebuse vahel, kas ostutšekk peab samuti kaasas olema?. Ostutšekki mul enam küll vist kahjuks allles pole..

            Kommentaar


              Wordpress. FFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                FM 2011... no jobannõi blät kui närvi saab üks mäng ajada

                Kommentaar


                  Nööpidega teksad (vs harilikud, mõnusad, õllemeestesõbralikud ja mugavad tõmblukuga eest suletavad dziinsid). Tra kes neid ostab ja miks kõik poed ainult neid täis on?

                  Kommentaar


                    et täispeaga või muidu kiirustades enda noksi ribadeks ei tõmbaks
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                      Nööpidega teksad (vs harilikud, mõnusad, õllemeestesõbralikud ja mugavad tõmblukuga eest suletavad dziinsid). Tra kes neid ostab ja miks kõik poed ainult neid täis on?
                      näiteks mina eelistan nööpe.. aga miks poed täis on ei tea.. viimastel oli mul lukk, seega on ka muid valikuid.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Lülitan kõik suhtluskanalid välja ja ikka rahu ei saa. Traküllputsiraisk

                        Kommentaar


                          Faaaaaaking fail raisk.Tra kirjutada kaks nädalat enne tähtaega kursusetöö valmis, mitte saata sest "pärast jõuab saata", ja siis kaks nädalat pärast tähtaega avastada, et oih, midagi jäi tegemata. Faking 5 punga vasta taevast kui just õppejõud armuline pole.
                           
                          Perse raisk nahui on vaja alati nii munnis laisk olla ja tänased toimetused homsesse lükata rais puts gei porr, lits sitt vitt Koit Toome litsiputsinuustik

                          Kommentaar


                            Selle peale,et Montenegro korvpalli naiskond eile EMi veerandfinaalis Türgi vastu Lihtalt Ei Mänginud. Tullakse veerandfinaali kõikide võitudega ja siis ei suudeta lihtsalt rünnakul enam söötu käima panna vaid pannakse 10,7 rünnakut järjest pall lihtsalt vastasele sülle. Mitte,et Montenegro toetaja oleks, aga lootsin lihtsalt huvitavat mängu näha. Eitede kari...
                            Hala Madrid !

                            Kommentaar


                              rate järjekad käivad närvi raisk, enamik on nii ebaloogiliselt ja vigadega kirjutatud.
                              Algselt postitas Iceman
                              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                                rate järjekad käivad närvi raisk, enamik on nii ebaloogiliselt ja vigadega kirjutatud.
                                miks sa neid loed, et tead lausa öelda, et "enamik"?
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X