320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mille peale viimati tõsiselt närvi läksite????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    up.

    Sitt vitt ja vankrimääre
    no aga on ju olemas ilma juhtmeta kõrvaklapid ka
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      Vanamuttide peale kes ründavad korraga ühte tooli ja kui peaksid sinna ette jääma siis saad sõimu või kurje pilke ja kui ise julged midagi ütelda siis ei jõua seda iba ära kuulata.
      see on küll läbi nussitud teema ja sellepeale närvi ma ei enam ei lähe, sest mina ei ole juba viimased 2 aastat neile kohti vabaks teinud.
      i don t like u u don t like me

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        no aga on ju olemas ilma juhtmeta kõrvaklapid ka
        jah..aga siis häda, et lae neid või osta patakaid. Kah vilets. Kasutan parem kõlareid ja jagan oma muusikat kaastöölistega

        nb! see on konks. Igaks juhuks teen asja lihtsaks. Aasta lõpus on kõik nii nüridad.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          up.

          Sitt vitt ja vankrimääre
          Noh kui sa neid juhtmeid ikka eriti väntsutad ja nt talvel veel väljas käid, siis polegi sealt muud oodata. Endal siiani töötavad mingid kümne aasta vanused Panasonicu klapid, mis kassetikaga kaasa tulid. Selles ajavahemikus olen muidugi mingi perioodi aktiivsemalt kasutanud ja ära lõhkunud 3-4 paari tiba kallemaid klappe. Kodukasutuseks suured Sennheiseri kopsikud, millel juhe nagu telefonil ja pea igapäevase tarbimisega on nad mingi 4-5 aastat kestnud. Aga üldistades, siis ega tootjatel pole ka väga motivatsiooni paremate juhtmetega klappe teha (suurem osa neist ikka häbiväärselt peenikeste juhtmetega). Kehtib käibetõde, mis liigub see kulub ja tarbijal ongi selle paratamatusega sundus kanda klapid iga aasta-paari tagant ostetavaks kuluartikliks.

          Kommentaar


            Miks Iga kuradi aasta peavad mingid 5. kolonni Moskoviidid hakkama kell 23 oma isanda kella järgi rakette laskma,,?

            Head uut ning loodetavasti paremat aastat!
            Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Ma olen elu jooksul vist mingi viied kõrvaklapid ära lõhkunud. Enamusel juhtmed ei anna ühendust kuna on liiga palju väänatud neid. Fakk tehke klapid mille juhtmed vastu peavad
              sa nagu sööd oma juhtmeid? võta orbit!
              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

              Kommentaar


                Algselt postitas 818 Vaata postitust
                Miks Iga kuradi aasta peavad mingid 5. kolonni Moskoviidid hakkama kell 23 oma isanda kella järgi rakette laskma,,?

                Head uut ning loodetavasti paremat aastat!
                süda on moskvas, ega's muud
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas 818 Vaata postitust
                  Miks Iga kuradi aasta peavad mingid 5. kolonni Moskoviidid hakkama kell 23 oma isanda kella järgi rakette laskma,,?

                  Head uut ning loodetavasti paremat aastat!

                  miks see sind kotib, mis kell keegi paugutab

                  Kommentaar


                    äkki seetõttu et see on ebamoraalne ja üldse nõme, kui mingid üksikud paugud käivad lambist kell üksteist. kogu show kannatab veel kell 12 ära vaadata ja ongi tore et muul ajal selline pask keelatud on!
                    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas alehis Vaata postitust
                      äkki seetõttu et see on ebamoraalne ja üldse nõme, kui mingid üksikud paugud käivad lambist kell üksteist. kogu show kannatab veel kell 12 ära vaadata ja ongi tore et muul ajal selline pask keelatud on!
                      Äkki selgitad, milles seisneb üksikute paukude ebamoraalsus ?

                      Kommentaar


                        Siin Tallinnas pole tegemist "üksikute paukudega", uskuge mind...
                        Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                        Kommentaar


                          Ma panin pigem tähele, et sel aastal oli kell 11 kuidagi harjumatult vaikne.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Mustamäel/Kristiines jus lasti mingit paukvalgust

                            Kommentaar


                              Algselt postitas alehis Vaata postitust
                              äkki seetõttu et see on ebamoraalne ja üldse nõme, kui mingid üksikud paugud käivad lambist kell üksteist. kogu show kannatab veel kell 12 ära vaadata ja ongi tore et muul ajal selline pask keelatud on!
                              ebamoraalsust ei duubelda, nõmedust duubeldan

                              Kommentaar


                                Tagasitulek

                                Tsauka, kõik vist mäletavad mind jh.
                                Mul oli nett ära ja olin läpakas ja ei viitsinud siia enam tulla kuid nüüd olen tagasi, enamjaolt, aga ikkagi tagasi.


                                hahahaahahahahha

                                :S
                                :}
                                Iv seen better days

                                Kommentaar

                                Working...
                                X