320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mille peale viimati tõsiselt närvi läksite????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma lähen tõsiselt närvi, kui täna Eesti otsib lemmik Eurolaulu saates Joel De Luna "Opera on fire" lugu pole!

    Kommentaar


      see on nii tüüpiliseks saanud, et ei oska enam isegi närvi minna -- 12 (kaheteistkümnest) AEK ja Larisa vahelisest kohtumisest viimase 15 aasta jooksul on ainult ühes löödud rohkem kui kaks väravat; vaid neljas mängus rohkem kui üks.

      täna on 24. minutiks seis 2-1.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Ma lähen tõsiselt närvi, kui täna Eesti otsib lemmik Eurolaulu saates Joel De Luna "Opera on fire" lugu pole!
        Duubeldan, tõesti üks parimaid Eesti eurolugusi .

        Kommentaar


          selle peale ei oska paraku mitte närvi minna, kui keegi mingist pühast viitsimatusest/ükskõiksusest teisi puudutava informatsiooni kiivalt enda teada hoiab; mis kõik oleks olemata, kui üks õppejõuks maskeerunud, meediadisainereid kompuutrispetsialistideks ning mälupulkasid mäluplokkideks nimetav dinosaurus enda jaoks interneti oleks avastanud. ema, anna padruneid.

          Kommentaar


            Telekast ei näita midagi !!

            Kommentaar


              Algselt postitas oncool Vaata postitust
              Telekast ei näita midagi !!
              omg ! Väga hull. Elu ei saa jätkuda enam.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                omg ! Väga hull. Elu ei saa jätkuda enam.
                seda minagi

                Kommentaar


                  et hoki nigut on ju
                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    Äripäeva kodukal mingi eluhomo Lexuse bänner. Tra kuidas ma sellest mööda saan?

                    Majandusuudiste veeb. Äriuudised Eestist ja välismaalt, uurivad artiklid, börsiuudised, fotod, videod, kommentaarid, investeerimine, TOPid, raadiosaated ja podcast'id, konverentsid ja üritused, erilehed, paberlehe PDF'id.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      tõmba adblock plus

                      Kommentaar


                        tähendab et.

                        kui te kunagi mingi teksti valmis kirjutate ja siis tahate, et keegi selle välja annaks, ja kui teile tehakse pakkumine, mille te kenasti vastu võtate ja teete veel omalt poolt lepingusse mõistlikke täiendusi/parandusi, ja lubate, et tulete sedasama lepingut kohekohe reedel kontorisse alla kirjutama. ja isegi kui tulla ei saa, siis teatate kolmapäeval ette ja lubate tulla uuel nädalal. et siis on nagu tegelikult kõik veel täitsa kena.

                        samas enam nii kena ei ole uuel nädalal teatada, et te saite tegelikult siiski hoopis ühest teisest kohast ka veel pakkumise ja äkki tasuks nüüd siiski natuke oodata selle kiire asjaga, kuni te kaalute, kumb variant siis teie jaoks ikkagi rahaliselt sobivam on. veel vähem kena oli sellest juba kolmapäeval mitte rääkida, sest tegelikult te ju teadsite küll, MIKS te tulla ei saa. tõsi, teisest küljest oleks siis jälle ära kadunud võimalus, et mõni loll on selle teie tekstiga juba nii umbes nädal aega vaeva näinud, aga no see pole samas nii tähtis ka, kuna raha eest töötamine ongi tänapäeva majandussituatsioonis mõnevõrra üle hinnatud.

                        ja noh, lõpptulemusena võib siis juhtuda, et teie kohta öeldakse mõnevõrra kõrgendatud hääletoonil mitmeid ilusaid sõnu ja saadetakse sellest konkreetsest ettevõttest lihtsalt viisakalt nahui, nii nüüd kui ka edaspidi.

                        et ärge siis teie nii tehke, eks.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Võru idiootidest arstide peale või siis õigemini arsti peale. Mul on jalg täielikult persses ja nad soovitavad mul mingit Fastum geeli peale panna ning siis teevad mingeid kohatuid nalju kah. Idioodi kari raisk!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Karla Vaata postitust
                            Võru idiootidest arstide peale või siis õigemini arsti peale. Mul on jalg täielikult persses ja nad soovitavad mul mingit Fastum geeli peale panna ning siis teevad mingeid kohatuid nalju kah. Idioodi kari raisk!
                            Äkki hakkad ise arstiks ja diagnoose panema (loe: retsepte ja ravikuure määrama)?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              Äkki hakkad ise arstiks ja diagnoose panema (loe: retsepte ja ravikuure määrama)?
                              No selles pole asi. Kui sa juba arst oled, siis võiks ikka mingi diagnoosi kah osata määrata. Mul on jalg täiesti paistes ja toetuda ei saa grammivõrragi. Ma ei saanudki eile teada, mis kuradi vigastusega mul siis tegemist on ja mis ulatuses. Ja kui rääkida konkreetsest arstist, siis ta ongi kogu Võrus tuntud kui selline naljavend, kes oma tööd tõsiselt ei võta. Einoh, pole hullu. Nüüd lasen siis teist suve järjest karkude peal ringi

                              Kommentaar


                                miks see kuradi põhikooli lõpetamine nii üle pingutatud peab olema :@ ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X