320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tõehetk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    kepitav pärast nelipakki, aga rohkemat küll mitte...
    vaata et sa talle purtu ei paku
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      vaata et sa talle purtu ei paku
      võib-olla isegi pakuks kui ma teaks mis see tähendab

      Kommentaar


        Ma ei saa aru, kas budukal on probleem, et hea välimusega daam käib kõikides juustushowdes, mida ta vaatab?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          hea välimusega daam on päris hästi öeldud mingi suvalise hõu kohta

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Ma ei saa aru, kas budukal on probleem, et hea välimusega daam käib kõikides juustushowdes, mida ta vaatab?
            võin sulle sellest hea välimusega daamist nii mõndagi rääkida aga eks eilne saade rääkis enda eest
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              võin sulle sellest hea välimusega daamist nii mõndagi rääkida aga eks eilne saade rääkis enda eest
              üüü ... mul savi. ei vaadanud ja ei huvita sinu kõmu ka. millegipärast kõlas minu kõrvadele siin teemas kibestumisenoote.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                üüü ... mul savi. ei vaadanud ja ei huvita sinu kõmu ka. millegipärast kõlas minu kõrvadele siin teemas kibestumisenoote.
                ok mul ka savi.las see jääda sinna kus ta on
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Kanal 2 jookseb pühapäevase saate reklaam. Selleks saateks on nad siis mingi pede kohale vedanud.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      huvitav ka varsti saame temast "kes peksis pedesid" teemas lugeda

                      Kommentaar


                        kuidas teatakse, kas ta valetab või ei, kui ta pole sellele küsimusele valedetektori all vastanud ? pean silmas üllatuskülalise küsimust.
                        ½121½

                        Kommentaar


                          Türa sa vaatad ka seda paska, kui F1 MM otsustav etapp käib?
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            sest see on surnud ja matuseid ootav spordiala.
                            ½121½

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Hughes Vaata postitust
                              kuidas teatakse, kas ta valetab või ei, kui ta pole sellele küsimusele valedetektori all vastanud ? pean silmas üllatuskülalise küsimust.
                              Ma võin küll puusse panna, kuid ma arvan, et ta vastas sellele küsimusele valedetektori all, kuid lihtsalt veidi teises sõnastuses.
                              Algselt postitas budulojus
                              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hughes Vaata postitust
                                sest see on surnud ja matuseid ootav spordiala.
                                täna oli küll asi matustest kaugel
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X