320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tõehetk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas taku* Vaata postitust
    eriline homode saade
    Sa võtsid mult sõnad suust.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Inimesed on erinevad.
      Ma tagastasin 3 aastat tagasi rahakoti koos dokumentidega kus oli sees 5600 krooni.
      aga raha lugesid ikkagi ilusti üle ennem
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        sest, et sulle meeldis pilt.


        (ei tglt, ma olen 3 korda tagasi saanud oma rahakoti kõikide rekvisiitidega. kaks korda toodi lausa koju ära)
        Su kunagisele klassiõele viisin ka ta rahakoti ilusasti ära mille ta Nõmme ujulasse unustas
        Aga seal ei olnud 5600 krooni. Olen kaks korda rahakoti leidnud ja mõlemad korrad tagastanud selle omanikule.



        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        aga raha lugesid ikkagi ilusti üle ennem
        Olen tüüpiline eestlane ja tahan ikka teada palju kellehi rahakotis raha on.
        Samuti olen kurb kui sõpradel hästi läheb
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          #19
          krt mul tuli idee. Helistan Roma boss Spagettile ja palun tal see valedetektor osta. Siis enne mängu küsib Tottilt, et kas täna lööb penalti sisse, kui masin karjuma hakkab, siis läheb Pizarro lööma.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Olen tüüpiline eestlane ja tahan ikka teada palju kellehi rahakotis raha on.
            Samuti olen kurb kui sõpradel hästi läheb
            tüpiline estlane vjõtab selle raha ja vahetab ruttu dollariteks

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              krt mul tuli idee. Helistan Roma boss Spagettile ja palun tal see valedetektor osta. Siis enne mängu küsib Tottilt, et kas täna lööb penalti sisse, kui masin karjuma hakkab, siis läheb Pizarro lööma.
              Küsigu kõikidelt uutelt mängijatel ka, kas nad kavatsevad kunagi bossi peldikusse kinni panna
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Küsigu kõikidelt uutelt mängijatel ka, kas nad kavatsevad kunagi bossi peldikusse kinni panna
                kas siin on mingi seos sellega, et mingi Mänu vend peldiku uksega molli sai?

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  kas siin on mingi seos sellega, et mingi Mänu vend peldiku uksega molli sai?
                  Itaalias on kombeks nii

                  Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    #24
                    Oot Siis on ikkagi selge seos. Miku mainitud DP ei tohtinud ust maha lüüa sest hoidis mänguks ja siis mänu mees lõi peaga ukse maha siis kui neil Manchesteris sõprusmäng oli.

                    Kommentaar


                      #25
                      krt ts selle viktoriaga jandib, tantsupartner oli ju maru saetav palk:S
                      AILTON

                      Kommentaar


                        #26
                        No ega kaua vast ei jandi, kui naine petab.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          täielik sitt. Mis mõte on tüübil valetada kui kaotab raha ja publik saab ikka ju õige vastuse teada.
                          väidetavalt ei tea nii mängija kui võrno, kas detektori all räägitu oli tõsi või vale.

                          Kommentaar


                            #28
                            see on häiriv kui peale igat vastust anu lamp hakkab seal venitama et see vastus on tõde,kas seda muud moodi ei saaks teada anda
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              #29
                              Savisaar peaks sinna saatesse minema
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                #30
                                Väga mageda küsimusega kaotas raha. Mitte ükski eestlane poleks teda süüdi mõistnud. Me kõik oleme ju suuremal või väiksemal määral sellised. Okei, kui on isegi üks, kellele me ei soovi, siis mõnele ikka. Võidetud raha eest, aga oleks võinud teha sõpradele õllet välja.
                                Nüüd ei ole tal pappi ja sõbrad saavad kahjurõõmu tunda
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X