320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tõehetk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    Ja järjekordne skandaalne osa algamas ....
    eks kõik kes sellest saatest osa võtavad peavad arvestama et võivad kaotada nii töö kui elukaaslase.isiklikult mina sinna saatesse isegi peale makstes ei läheks
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      eks kõik kes sellest saatest osa võtavad peavad arvestama et võivad kaotada nii töö kui elukaaslase.isiklikult mina sinna saatesse isegi peale makstes ei läheks
      Sinna saatesse mineku eest makstaksegi, aga seda ausate vastuste eest Aga samas ma olen sinuga nõus, ise ei osaleks seal, aga samas tahaks olla, üks kaasa võetud sõber/sugulane.

      Kommentaar


        #48
        Krt sinna saatesse oleks võinud minna selle mendi asemel, kõik need, kes Senaatori, Rootsi Kunni ja Devili vastu jõudu kasutasid, lisaks veel Toomas Tohver.

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Felipe Vaata postitust
          Krt sinna saatesse oleks võinud minna selle mendi asemel, kõik need, kes Senaatori, Rootsi Kunni ja Devili vastu jõudu kasutasid, lisaks veel Toomas Tohver.
          Kas Aivar Pohlak on stuudios?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Kas Aivar Pohlak on stuudios?
            Kas nägid teda?

            Kommentaar


              #51
              Ausaltöeldes ei imesta, miks see eit kinga sai.

              Ahnus ajab upakile

              Kommentaar


                #52
                Ei, sest jaburduse peale ma aega ei raiska. On mustmiljon paremat võimalust oma pühapäeva õhtu sisustamiseks. Isegi Shreki film on parem kui see jaburdus. Ostke omale elu, idioodid!!!
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  isiklikult mina sinna saatesse isegi peale makstes ei läheks
                  Järjekordne pärl
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    #54
                    kui kõik eesti politseinikud valedetektori külge panna ja neid küsitleda, siis kahjuks vist ei jäägi töötajaid.
                    AILTON

                    Kommentaar


                      #55
                      ma võiks lõdva munniga seal saates ära käia ja miljoni veel lõdvema munniga taskusse panna..,aga ma kardan,et see kuradi detektor on valelik,mul pole temasse absull usku

                      miks see eit katkestas ja kuseks lõi?? sitt saade,aga kui mitte persetki pole teha,siis võib õlle kõrvale muiata...eriti ootasin,et tööl seximise küsimuse vastuseks oleks "vale" kõlanud
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                        ma võiks lõdva munniga seal saates ära käia ja miljoni veel lõdvema munniga taskusse panna
                        Ma ei usu sind, tõesta

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                          ma võiks lõdva munniga seal saates ära käia ja miljoni veel lõdvema munniga taskusse panna...
                          aga nemad ei tahaks sulle isegi kõige jäigema suguliikme puhul milli anda.
                          AILTON

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                            aga nemad ei tahaks sulle isegi kõige jäigema suguliikme puhul milli anda.
                            ma kukkusin diivanilt maha praegu selle lause peale
                            My daddy was a bankrobber

                            Kommentaar


                              #59
                              Tegelikult need tegijad võiksid saatesse mingi pohhuistist tudengi lubada. Tudengil raha ei ole, heal juhul naist ka ei ole ja siis on nagu suhteliselt lihtne ma arvan seda milli seal jahtida.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                #60
                                et milli saada, tuleks edasist elu välismaal jätkata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X