320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tõehetk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Tra, see on ikka nii haige sitt. Üldiselt oleme ikka valus lumpen kõik me koos. Just sõbraga arutasime, et kui hea näitaja tegelikult on need gameshow'd näitamaks, millist konkreetset tsirkust rahvas tahab.

    Over/under, mis aastal "Jooksev Mees" TV3 ekraanile jõuab (kusjuures see vähemalt oleks samm edasi)?
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
      Tra, see on ikka nii haige sitt. Üldiselt oleme ikka valus lumpen kõik me koos. Just sõbraga arutasime, et kui hea näitaja tegelikult on need gameshow'd näitamaks, millist konkreetset tsirkust rahvas tahab.

      Over/under, mis aastal "Jooksev Mees" TV3 ekraanile jõuab (kusjuures see vähemalt oleks samm edasi)?
      Oli ju juba. vist 2002 või 3 aasta, kui esimene mängija Juri U. jooksis niimoodi, et jõudis juba neljandasse tsooni. Tal oli väga kaval taktika, et Eestis tappis enda jälitajaid Kuri Taksomees, Purjus Joomakaaslane, Töökas Relvapoemüüja ja Tartus Pensionieelikust Müüjatädi. Seejärel jõudis teise kvartalisse ja seal tappis koos kaasmängija Medvedjeviga kõige vihasema jälitaja Relvastatud Politseinik. Seejärel muutis Ustimenko taktikat ja jõudis Poola, sel ajal ta vist ühtegi jälitajat ei tapnud ja Eesti põhilised jälitusjõud kimbutasid üldise reidi käigus suvalisi autojuhte.

      Kommentaar


        #63
        Over/under parem, millal mõni idikas, kes selles saates on, end oksa tõmbab.

        Kommentaar


          #64
          Keegi leiab posti, kus ma Running Manist kirjutasin(filmi teema oli minu meelest)?

          Igatahes karm värk tundub see saade olevat, aga ma ei välistaks mitte üldse Quiz Show's nähtud teemat.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #65
            see tüüp laksib küll miljoni ära, mul on karvane tunne.

            Kommentaar


              #66
              mis oli tänase saate viimane kysimus?

              Kommentaar


                #67
                8. Kas sa ei taha Mariaga last saada, kuna arvad, et oled isana juba kaks korda ebaõnnestunud? «Jah.
                / http://toehetk.elu24.ee/?id=33366&redir )

                Kommentaar


                  #68
                  Head suhte purunemist
                  Parem georg otsas kui Paul keres.

                  Kommentaar


                    #69
                    Kas sinna saatesse pääsemise eelduseks on vähemalt mingi ühe "suure saladuse" olemasolu? Kui on siis on jama, kõik teavad et ma luuser ja sitapea olen. Aga muidu vist oleks liiga lihtne miljon võita. See keskerakonna mutt oli ikka hale, no mida sa muudad vastust kui see et sa ennem jah ütlesid juba eetris kõlanud on.
                    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                    If you're good at something, never do it for free - See above.
                    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
                      Kas sinna saatesse pääsemise eelduseks on vähemalt mingi ühe "suure saladuse" olemasolu? Kui on siis on jama, kõik teavad et ma luuser ja sitapea olen.
                      nojah, mina ei teadnud ei tea tglt ju siiani, miks oled
                      Aga tore, et vanad tegelinskid ka tee tagasi foorumisse leiavad! tervitan!
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        nojah, mina ei teadnud ei tea tglt ju siiani, miks oled
                        Aga tore, et vanad tegelinskid ka tee tagasi foorumisse leiavad! tervitan!
                        Ahh ära küsi ma kardan et järgmine seanss psühhiaater keelab mul Eesti koondise mängude vaatamise ära. Suitsiidsete kalduvustega inimestel üldiselt ei soovitata traumeerivaid elamusi ise otsida.
                        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                        If you're good at something, never do it for free - See above.
                        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                        Kommentaar


                          #72
                          nüüd tohib vist jälle nöörist ja žiletist rääkida.

                          e: või siis mitte

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
                            See keskerakonna mutt oli ikka hale,
                            oli küll jah, "ää ma ei mäleta kas ma olen teinud alastifotosid .." idioot, hui ei mäleta.

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas erxu Vaata postitust
                              oli küll jah, "ää ma ei mäleta kas ma olen teinud alastifotosid .." idioot, hui ei mäleta.
                              Ets tegi oma erakollektsiooni jaoks ühe seeria, ei mäleta lihtsalt, kas sain raha, taha või hoopis sooja ametikoha
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                #75
                                meil siin Portugalis sama mütetu saade ja noh ikka kõik on tolvanid kes seal saates on, isegi Eestis ei leidu selliseid.

                                viimases saates oli üks noormees siis, kes oli vist saatesse tulnud, et oma naisega ära leppida, aga vat mis küsimused tulid- oled sa suhte ajal teiste naistega olnud? ja. kas nendega seksides kondoomi ka kasutasid? ei. naise nägu oli muidugi lahe vaadata... fakk sihukesed saated tuleks ära keeelata
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X