320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallipodcastid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas risto Vaata postitust
    Telekavaataja, palju Zeva teile subscribe juurde tõi?
    Pühapäeval oli 10.5K, hetkeseis 10.5K
    Ma ei tööta Betsafes üle kuu aja.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      e
      Algselt postitas risto Vaata postitust
      Telekavaataja, palju Zeva teile subscribe juurde tõi?
      Pühapäeval oli 10.5K, hetkeseis 10.5K
      Lives oli mingi 800 vaatajat, palju tavaliselt?

      Kommentaar


        Ma olen ära kuulanud esimesed 30 minutit. Esmaspäeval korraks vaatasin, palju otse-eetris kuulab ja mulle näitas numbrit 942, siis panin kinni, kuna polnud enam aega. Senimaani oli vist 600 suurim number ever.

        Jällegi, ma oleks Zevakiniga katsetanud võib-olla muul ajal, aga samas pole tal esimese 30 minuti kohta midagi viga. Kuulan ülejäänud 60 minutit ära, aga ma arvan, et inimesed kujutavad probleemi ette.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Ma olen ära kuulanud esimesed 30 minutit. Esmaspäeval korraks vaatasin, palju otse-eetris kuulab ja mulle näitas numbrit 942, siis panin kinni, kuna polnud enam aega. Senimaani oli vist 600 suurim number ever.

          Jällegi, ma oleks Zevakiniga katsetanud võib-olla muul ajal, aga samas pole tal esimese 30 minuti kohta midagi viga. Kuulan ülejäänud 60 minutit ära, aga ma arvan, et inimesed kujutavad probleemi ette.
          Ma ei saa Zevakini heidist aru. Sobis sinna hästi. Siiski ma ei oleks teda sel esmaspäeval kutsunud.

          Sellel episoodil tuleb rekordarv vaatamisi.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

            Ma ei saa Zevakini heidist aru. Sobis sinna hästi. Siiski ma ei oleks teda sel esmaspäeval kutsunud.

            Sellel episoodil tuleb rekordarv vaatamisi.

            Heitima ei hakka, aga arusaamatuks jäi see valik küll. Kui "sobis sinna hästi" definitsioon on muidugi see, et ei andnud absoluutselt mitte midagi juurde ... et noh, kui juba keegi kutsuda, siis ta võiks midagi pakkuda ka. Püsikuulaja neil ei ole ja sügavamat analüüsi ei teeks, aga näiteks Lepistuga osa oli sesosas väga-väga hea näide.

            Ja rekordarv vaatamisi või sinna lähedale, tahaks arvata, võinuks tulla ka ilma Zevakini-lükketa. See ei ole nüüd tingimata seotud.

            Kommentaar


              Eks arvamusi ole mitmeid. See saade on ju puhtalt meelelahutuslik. Meelelahutus on selle peamine tõmbe umber ja seda ei vähenenud, vaid tuli juurde.

              Mingit kvaliteetanalüütikat sealt ei saa. Seda näitab juba, kuidas Vara ütles, et Dortmund IL on veel edasipääsulootus.

              Küll aga peab saade edasi arenema ja uusi kuulajaid otsima. Selleks sellised külalised sobivad. Zevakini ei peagi seal iga sekund midagi paugutama. Minu meelest ta oli üks parimaid senimaani.

              Aga saladuskatte all võin öelda, et ma poleks muidu kuulanud, kui poleks seda vingu enne ja pärast episoodi lugenud.

              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Ma täpselt ei saanud aru, millises meelelahutuslikus aspektis Zevakin juurde andis? Mis ta üldse rääkis? Ütles kaks korda, et ta tegelikult on Tammeka fänn(mida keegi ei kuulnud), kutsus Kinki enda saatesse ja pani lõpuks koosseisu, kus tuli välja, et ta väga hästi Eesti satside mängijaid ei tea. Selles osas muidugi hea jah, et ei jäänud magama nagu Rüütli ja ei ajanud kelbast nagu Voolaid.

                Ma saan isegi sellest mantrast mingi nurga alt aru, et Zevakinil palju jälgijaid ja nüüd kõik tüdrukud vaatavad, nagu Kruus vähemalt korra/kaks mainis. Kas te aga siiralt loodate, et need tüdrukud/kutid, kes kaifivad Zevakini tavalist sisu, jäävad seda podcasti vaatama?

                Kui mmm ma isegi ei tea…Mingi Puhata&mängida podcast kutsub Kingi, Piiroja või Vassiljevi repliike vahele viskama FIFAst, GTAst või GTst. Kas see paneks mind või minusuguseid inimesi, kes arvutimängudest väga lugu ei pea, kuulama/vaatama seda saadet? Julgeks öelda, et pigem mitte. Kas Eestis on palju jalkasõpru, kes ei ole midagi kuulnud betsafe podcastist, samal ajal aga Zeva tegemised on täpselt teada? Pakuks, ka mitte.

                Muidu üritus on vägev, pange edasi! Lihtsalt ütlesin mingit paska, et midagi öelda vahest. Tegelikult kes seal külas käib, mul suht koht so what nagu raivol.

                Kommentaar


                  Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                  Ma täpselt ei saanud aru, millises meelelahutuslikus aspektis Zevakin juurde andis? Mis ta üldse rääkis? Ütles kaks korda, et ta tegelikult on Tammeka fänn(mida keegi ei kuulnud), kutsus Kinki enda saatesse ja pani lõpuks koosseisu, kus tuli välja, et ta väga hästi Eesti satside mängijaid ei tea. Selles osas muidugi hea jah, et ei jäänud magama nagu Rüütli ja ei ajanud kelbast nagu Voolaid.

                  Ma saan isegi sellest mantrast mingi nurga alt aru, et Zevakinil palju jälgijaid ja nüüd kõik tüdrukud vaatavad, nagu Kruus vähemalt korra/kaks mainis. Kas te aga siiralt loodate, et need tüdrukud/kutid, kes kaifivad Zevakini tavalist sisu, jäävad seda podcasti vaatama?

                  Kui mmm ma isegi ei tea…Mingi Puhata&mängida podcast kutsub Kingi, Piiroja või Vassiljevi repliike vahele viskama FIFAst, GTAst või GTst. Kas see paneks mind või minusuguseid inimesi, kes arvutimängudest väga lugu ei pea, kuulama/vaatama seda saadet? Julgeks öelda, et pigem mitte. Kas Eestis on palju jalkasõpru, kes ei ole midagi kuulnud betsafe podcastist, samal ajal aga Zeva tegemised on täpselt teada? Pakuks, ka mitte.

                  Muidu üritus on vägev, pange edasi! Lihtsalt ütlesin mingit paska, et midagi öelda vahest. Tegelikult kes seal külas käib, mul suht koht so what nagu raivol.
                  Kõik on chill Ma endiselt arvan, et oleks võinud mõni muu nädal tulla. Aga see selleks. Ega need tüdrukud ei tulegi seda vaatama. Küll on aga Zevakini YT segmendis suur hulk noori, kes võivad potentsiaalselt spordist olla huvitatud. YT-s sa ei saa areneda, kui sa ei ürita selle segmendini kuidagi jõuda. Selleks on aga vaja järjepidevust.

                  Muide lähiajal tahaks ette võtta Zevakini ja Robin Valtingi spordiepisoodid. Sellisteks numbriteks võivad Eesti spordiorganisatsioonid iseseisvalt tegutsedes vaid unistada. Ei tasu unustada, et see saade ei ole mingi kivisse raiutud püha formaat. Internetis peabki katsetama. Kui teile meeldivad traditsioonid, siis Kanal2-st tuleb näiteks teletop.

                  Zevakin Floraga:


                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                    Kõik on chill Ma endiselt arvan, et oleks võinud mõni muu nädal tulla. Aga see selleks. Ega need tüdrukud ei tulegi seda vaatama. Küll on aga Zevakini YT segmendis suur hulk noori, kes võivad potentsiaalselt spordist olla huvitatud. YT-s sa ei saa areneda, kui sa ei ürita selle segmendini kuidagi jõuda. Selleks on aga vaja järjepidevust.

                    Muide lähiajal tahaks ette võtta Zevakini ja Robin Valtingi spordiepisoodid. Sellisteks numbriteks võivad Eesti spordiorganisatsioonid iseseisvalt tegutsedes vaid unistada. Ei tasu unustada, et see saade ei ole mingi kivisse raiutud püha formaat. Internetis peabki katsetama. Kui teile meeldivad traditsioonid, siis Kanal2-st tuleb näiteks teletop.

                    Zevakin Floraga:

                    Robini keskpärasus profesionaalsuses on väga viis saade!

                    Kommentaar


                      Kruus/Vara vs Pohlak esmaspäeval.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Kruus/Vara vs Pohlak esmaspäeval.
                        Sitaks igav lihtsalt , et Kinki pole.
                        Päris jõhkrad äärmused. Zevakinist Pohlakuni. Tehvat ikka kätte ei saada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                          Sitaks igav lihtsalt , et Kinki pole.
                          Päris jõhkrad äärmused. Zevakinist Pohlakuni. Tehvat ikka kätte ei saada.
                          Saadakse, ta avaldas ise soovi aasta lõpus, järgmise alguses tulla.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                            Sitaks igav lihtsalt , et Kinki pole.
                            Päris jõhkrad äärmused. Zevakinist Pohlakuni. Tehvat ikka kätte ei saada.
                            Tallinnas pole esmaspäeval nii palju vabu turvamehi vötta et neid kahte üksteisest eemal hoida
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Miks Kink ära saadetakse kui Aivar tuleb? Saaksid 1-1le vaielda seal omi süüdistusi, mida nad üksteise suunas pildunud on. Kui Kruusi pole, siis Vara juhtimisel tuleb ilmselt Pohlaku jutusaade.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                                Miks Kink ära saadetakse kui Aivar tuleb? Saaksid 1-1le vaielda seal omi süüdistusi, mida nad üksteise suunas pildunud on. Kui Kruusi pole, siis Vara juhtimisel tuleb ilmselt Pohlaku jutusaade.
                                Miks sa arvad, et Kruusi pole?
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X