320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallipodcastid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suur kiitus ja kummardus!

    Kommentaar


      Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
      Pikk ette, betsafe, kolmas poolaeg, futboliit, vutikohus ja nüüd veel üks podcast. Ma pean töölt ära tulema ja kooli pooleli jätma, et kõik see sisu ära tarbida. Postimees ja ERR võiksid ka veel enda jalkapodcasti teha.
      pikk ette on teadagi kellel kodukootud kutsud, teatud teemade vaikimine on seal juba tavaparane ja ei kuula neid kutsusi juba ammu. betsafe on hea meelelahutus ja pigem oodatakse lihtsalt Kingi showd, Vara ja Kruusi teadmised detailselt eesti vutist on tegelikult marginaalsed. kolmandal poolajal oleks potentsiaali, kui seda teeks ainult eika. futboliit ja raul, kui korvataga kaib kliks, et seda teeb liidu palgalolev peatoimetaja, siis noh, jah. ei keri uldse. vutikohus on muidugi hea haritlaste kokkutulek ja mingit lisandvaartus seal ei ole.

      Ivan ja Mario teavad eesti vutist rohkem by far kui eelmainitud podcastide tegelased kokku ja kui mehed oma enda keskelt raagivad asjadest ilustamata ja ei ole suunitlust #perse, ma ei saa sellest teemast ju raakida# on tegemist vaga top notch asjaga ka edaspidi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok

        Väga mõnus kuulamine, aga kas nimi on kivisse raiutud või saate veel vahetada? FourFourTwo on juba võetud ju.
        Nimi Neli-Neli-Kaks on hetkel okei. Ta ei ole eriti kivisse raiutud, aga ühise brainstormi jooksul me ei tulnud millegi parema peale ka.

        Algselt postitas Stok

        Lisaks loodaks seda ka läbi spotify kuulata.
        Esimene prioriteet on see, et mu heli ei salvestuks enam läbi läpaka. Ehk siis see lihtne asi korda.
        Ma pigem ei paneks lootusi spotify ja muudele kanalitele hetkel, kuna me opereerime suht limiteeritud isikliku aja ja eelarvega. Salvestame läbi Telegrami, kus on tulevikus võimalik korraldada live-feede. Audio-versioonid on saadaval meie telegrami kanalis, mis on suht aus lahendus. Saan aru, et eestlastele pole kõige tavapärasem kanal, aga see võimaldab suht palju lahendusi tulevikuks.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok

          Ma seda telegrami ei tea
          Soovitan! Väga hea äpp tegelt.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Aga kas sellele mingit .rss feedi ka saab? Või see pole üldse plaanis?
            Mia san mia

            Kommentaar


              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              Aga kas sellele mingit .rss feedi ka saab? Või see pole üldse plaanis?
              Antud hetkel mitte. Kõik, mis me saame öelda, et esialgu on plaanis teha korra nädalas. Kui tunneme, et läheb liialt surumiseks, siis teeme harvem.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok

                Ma seda telegrami ei tea (esimese hooga arvasin, et see lamemaa värk ), aga küll ma saan ta youtubest ka alla sikutatud siis. Igatahes palju asjalikum kui OJ lärmamised paaril teisel kanalil.
                Samuti kiidan, eriti bõuldi plussi saab Stoki õeldud märkus OJ kohta

                Kommentaar


                  Seekord positiivne nostalgialaks (vähemalt minu jaoks)

                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Kes antud podcasti muidu veavad? Kohati on ikka nii monotoonne aga vast elab alles sisse.

                    Kommentaar


                      telekavaataja ja Romario isiklikult.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
                        Kes antud podcasti muidu veavad? Kohati on ikka nii monotoonne aga vast elab alles sisse.

                        Siia +1. Kui episoodi teemaks "Eesti jalgpalli tipphetked", siis ootaks ka positiivsemat emotsiooni (mitte ainult kohati sõnades, vaid ka väljenduses). Et ise kuulad ja tekib emotsioon, et fak jaa, oli jah vägev. Praegu jäi paljude punktide juures ikka mingi ümbernurga hala kõlama (pole publikut, Supercup mõttetu, ei antud piletit, Kostja karjäär sitt, klubid ei tee midagi jne).

                        Muidu TOP10 piiri peale paneks ka Raio Piiroja karjääri Norras.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -Silver- Vaata postitust


                          Siia +1. Kui episoodi teemaks "Eesti jalgpalli tipphetked", siis ootaks ka positiivsemat emotsiooni (mitte ainult kohati sõnades, vaid ka väljenduses). Et ise kuulad ja tekib emotsioon, et fak jaa, oli jah vägev. Praegu jäi paljude punktide juures ikka mingi ümbernurga hala kõlama (pole publikut, Supercup mõttetu, ei antud piletit, Kostja karjäär sitt, klubid ei tee midagi jne).

                          Muidu TOP10 piiri peale paneks ka Raio Piiroja karjääri Norras.
                          Ma pole sel teemal siin väga sõna võtnud, aga aitäh kõikidele tagasiside eest!

                          Üleüldise emotsiooni kohapealt, siis sellega olen igati nõus, et saaks ja tahaks isegi seda veidi rohkem. Suvaliseks jauramiseks ja oma tõekspidamiste ülekarjumiseks pole tahtnud asja lasta, aga siin on paranemisruumi selgelt. Mis puudutab hala, siis konkreetse episoodi kohapealt poleks sellist arvamust pigem oodanud, sest seda osa üritasime teha ikkagi positiivses võtmes, aga laiemalt ma arvan, et antud projekti puhul võib negatiivne alatoon küll selgelt kõlama jääda jah, sest üritame rääkida Eesti jalgalli asjadest täpselt selliselt, nagu me neid tunnetame ja paljud asjad, millest Eesti jalgpalliloos väga ei taheta rääkida, ja mis üleüldse andis inspiratsiooni alustada, on kahjuks või õnneks (meie hinnangul) negatiivse varjundiga. Üritame seejuures jääda võimalikult objektiivseks, aga heade asjadega käivad kaasas paratamatult ka halvad ja midagi ilustama ilustamise pärast ei hakka.

                          Kommentaar


                            Kuskilt käis läbi ka, miks täna Betsafe podcast ära jäi?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tomm Vaata postitust
                              Kuskilt käis läbi ka, miks täna Betsafe podcast ära jäi?
                              Puhkused ja Kink on Türgis.

                              Kommentaar


                                Tänase tribüüni episoodi osas paar mõtet:

                                1) Afena Gyan oli see noor Roma poiss, kellele Mourinho tossud ostis.
                                2) Serie C mänge ehk hetkel Tunjovi mu arust Eestist näha ei saa. Primavera mänge saab vabalt kätte.
                                3) Hellas mängib küll ründavat jalkat jah (see et nende treener Tudor nüüd väga hea on tema minevik ei tõesta, aga hetkel on hoog Hellasel hea jah), aga tänane Jürgens ei pääseks nende koosseisu. Võib-olla tõesti kui 6 esimest meest koroona saavad. Ka Serie A alumised võib Jürgensi puhul mu arvates välistada.
                                4) Kostjat prooviti ju koondises mingi hetk Pirlo rollis ja see eriti hästi tal välja ei tulnud. Kostja ja Pirlo on ikkagi veidi erinevad, Kostja ei seisa staatiliselt kaitsjate ees ja ei jaga passe vaid on veidi liikuvam. Kostja on ründajate all mu arvates ikka oluliselt kasulikum kui alumise poolkaitsjana. Itaalia liigasse oleks ta omal ajal ehk sobinud küll ja need Genoa jutud olid vist üsna tugevad, aga läks nagu läks.
                                5) U19 ehk primavera on jah kõige vanem grupp. Duubelmeeskondi kui selliseid pole vist ka teistes suurliigades? Nt Hein ja Paskotši on ju ka U23 nimekirjas?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X