320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallipodcastid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas djnikesaar Vaata postitust
    Ma ei tea kuidas teistel, aga minu meelest kauaoodatud Indermittega saade oli küll pisut lati alt läbi minek. Kahju, et see just koondise olulise mängu eel juhtus.
    Ta nagu ei saanud üldse selle podkaasti ree peale. YouTube kanalist vaadates, miimikas võis lugeda välja ala "kuhu kuradi kohta ma nüüd sattunud olen" Ühesõnaga, seda kandvat vibratsiooni ei tekkinud

    Kommentaar


      Ma tean, et paljudel suur antipaatia Ott Järvela suhtes aga värske Vutikohtu saade oli väga kvaliteetne ja andis üsna ausa pildi kuidas me peaks seda jalgpalli krahhi võtma ning kuidas edasi käituma.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Ma tean, et paljudel suur antipaatia Otr Järvela vastu aga värske Vutikohtu saade oli väga kvaliteetne ja andis üsna ausa pildi kuidas me peaks seda jalgpalli krahhi võtma ning kuidas edasi käituma.
        Kölab nagu kirjeldust sellest kuidas kremli pressiesindaja peskov putini sitta lapib aga okei
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Peale mudaliigasse langemist:

          Kink'i akadeemiate teemal on pointi, aga üsna vaikne on stuudios v noh vähest teadmust tundub olevad laste ja noorte teemast ja kuidas seda tegema peaks. Kas krt EJL midagi nt Hollandist ei saa õppida v? V noh pm ükskõik millisest teps edukamast Euroopa riigist. Süsteemne süsteemitus lokkab siin (ja muidugi ka rahatus). Kui infra = 0, siis jah, ei ole loota ka max pühendusega mehi selle juurde tulemas.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Rasmus teeb Õhtulehes head tööd. Kiitus!

              Kommentaar


                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                Peale mudaliigasse langemist:

                Kink'i akadeemiate teemal on pointi, aga üsna vaikne on stuudios v noh vähest teadmust tundub olevad laste ja noorte teemast ja kuidas seda tegema peaks. Kas krt EJL midagi nt Hollandist ei saa õppida v? V noh pm ükskõik millisest teps edukamast Euroopa riigist. Süsteemne süsteemitus lokkab siin (ja muidugi ka rahatus). Kui infra = 0, siis jah, ei ole loota ka max pühendusega mehi selle juurde tulemas.
                Ütleme nii, et üldse tundub nagu Betsafe stuudio omad on pisut tuure maha võtnud või siis bossidelt nahutada saanud. Kamsi poleks nagu üldse stuudios kui jalkaliidust räägitakse, Kink ka ei lahmi enam eriti ega lase tunnetel möllata. Kuidagi on nagu see kirg justkui sealt saatest välja imetud. Või siis ongi probleem selles, et kuna spordidirektorid teiste klubide oleku ja tegemiste kritiseerimist endale lubada ei saa ning Kruus ja Vara ka liiga palju Eesti jalkat tegelt süvitsi ei jälgi, siis ei osatagi enam midagi tarka rääkida. CL'i ja Euroopa mängude juttude osakaal on ka tänu Viaplay'le nii väikseks jäänud.

                Võimalik, et iganädalane formaat hakkabki end pisut ammendama. Betsafe podcast on pigem alati selline show värk olnud, aga nüüd hakkab see pool ka nagu hääbuma. Kahju kohe.

                Kommentaar


                  Samas kui iga podcast oleks tulist viha ja karjumist täis, siis ka nagu ei pelaks see hästi, aga jah Euroopa jalgpalli osa hääbumine on küll kurb. Tunnistan et ma kõik kohaliku liiga jauramised skipin alati (pole regulaarne kuulaja tglt), see teema on minujaoks igav.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Samas kui iga podcast oleks tulist viha ja karjumist täis, siis ka nagu ei pelaks see hästi, aga jah Euroopa jalgpalli osa hääbumine on küll kurb. Tunnistan et ma kõik kohaliku liiga jauramised skipin alati (pole regulaarne kuulaja tglt), see teema on minujaoks igav.
                    Mul vastupidi. Ma ei viitsi seal seda võõra jalgpalli mula kuulata, sest seda on niigi palju igalpool. Eesti jalgpalli kohta aga vähe ja saab otseallikatelt kuulata kord nädalas.

                    Kommentaar


                      Kui ma sama sügavalt Meistriliigat jaksaks jälgida, siis kuulaks ka jah. Üldiselt soovin nii neile kui ka kõikidele teistele podcastidele kõva tuhhi edasi panna. Hea et on konkureerivaid saateid ja laiem suhtlusring, mitmekesisus on hea.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Meke Vaata postitust
                        https://soundcloud.com/kolmas-poolaeg/260-osa-meelis-rooba-rapib-aivar-pohlakut-ja-jalgpalliliitu
                        kuulamine on väga hea, aga selle mehe nimi on kindlasti Meelis "Nagu" Rooba

                        Kommentaar


                          Rooba ja Kink räägivad podcastides suht sama juttu. Vaja tõsta koolituste taset. Kahtlen, et nad oleks omavahel kokku puutunud ja jutupunktid paika pannud. Ilmselt pole nad ainukesed, kes nii mõtlevad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Flank Vaata postitust
                            Rooba ja Kink räägivad podcastides suht sama juttu. Vaja tõsta koolituste taset. Kahtlen, et nad oleks omavahel kokku puutunud ja jutupunktid paika pannud. Ilmselt pole nad ainukesed, kes nii mõtlevad.
                            Aga ühed vähesed, kes häält teinud on. Rooba jutt oli suht põnev.

                            Kommentaar


                              4-4-2 15. episood keskendus fännikultuurile, kogemustele väljaspool Eestit ja detailidest, mis võiksid fännikultuuri Eestis parandada. Suured tänud külalisele!



                              Oleme saanud tagasisidet, et podcast võiks liikuda Spotify-sse, SoundCloudi, Google podcasti ja igale poole mujale. See on aus värk ja ilmselt kunagi see ka juhtub. Aga põhjused, miks Tribüün on Telegramiga rahul:
                              a) podcasti saab telegramis kuulata
                              b) podcasti kirjeldusse saab lisada sisukorra ning kiire klõpsuga, võib kuulaja liikuda peatükki, mis teda huvitab. Lähemalt SIIN
                              c) lisaks podcastile on telegrami kanal saanud meie platvormiks
                              d) me saame jagada pilte/videosid ja arvamusi
                              e) me saame küsida lihtsalt küsitluste abil tagasisidet
                              f) me saame mitmekesistada oma sisu viktoriiniküsimustega
                              g) me saame korraldada kahe kliki abil live-streame (nii audio kui ka video kujul) ja kaasata kuulajaid
                              h) ja lõpetuseks telegram on ka suhtlemise ja failide jagamise platvorm, mis muide moonutab failide kvaliteeti teistest platvormidest kõige vähem (failide edasisaatmisel)

                              Aga see on arusaadav, et eestlaste jaoks on telegrami äpp midagi uut ja seda väga ei kasutata. Aga Tribüüni toimetuse üllatuseks on telegrami kanalist saanud korralik mõtete edastamise koht ja kui see võimaldab ka samal ajal kuulata podcaste, siis hetkel arendame seda. Ja muidugi ka Youtube kanalit, aga sellest lähemalt ülejärgmine nädal.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Te ju saate aru, et podcast ja Telegram ei välista üksteist? Kogu lisaasjad saate Telegrami jätta ja samal ajal teha podcastile .rss feed?
                                Mia san mia

                                Kommentaar

                                Working...
                                X