320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallipodcastid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Järvela Levadia-hate on veits tragikoomiline juba...
    ja Flora armastus ebatervislik...

    Kris Ilvesest hakkas kahju. Milleks teda sinna podcasti kutsuda kui kolleeg ei respekteeri sind ja igale asjale vahele segab "ei ei".

    Kommentaar


      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
      Järvela Levadia-hate on veits tragikoomiline juba...
      see, et uhel ajakirjanikul on oma lemmik sats olemas pole ju vast midagi erilist, kull aga tekib siis kusimus kui uks vana ilmselgelt ei jata oma empaatiat ja antipaatiat valja mainimata usna tihti ja kusjuures ise reklaamib ennast kui soltumatu erapooletu ajakirjanik. ma soovitan koigil natukene googelda sonu ott jarvela ja fc flora, kui keegi leiab sealt uhe negatiivse alatooniga loo, teen olle valja. mu enda vaieldamatu lemmik on see https://sport.err.ee/1001553/jarvela...erimisest-jagu kus see jube soltumatu erapoolik ajakirjanik raagib juba protsessidest, siis voib kull oelda, et Aiku juurde toole minnes on ka sonakasutus just selline nagu see olema peab. samas toden, et see soltumatu ajakirjanik ajas mind kunagi ennist narvi, nuud enam lihtsalt ei kuula teda ja tema tosiseltvoetavus on ammu juba vordsustunud naerualuseks olemisega.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust

        ... protsessidest, siis voib kull oelda, et Aiku juurde toole minnes on ka sonakasutus just selline nagu see olema peab. samas toden, et see soltumatu ajakirjanik ajas mind kunagi ennist narvi, nuud enam lihtsalt ei kuula teda ja tema tosiseltvoetavus on ammu juba vordsustunud naerualuseks olemisega.
        Ei saa öelda, et OJ sõnavõttude peale ma endiselt närvi ei läheks, küll aga olen ka mina valinud tee ignoreerida tema sõnavõttudega "kaunistatud" sisu. Kui vaid saaks Viaplays OJ kommentaarid asendada staadionihelidega, siis oleks õnn täiuslik

        Puht uitmõttena, veidi utoopilisena (teadmata õiguslikke nüansse), siis miks ei saaks Vara ja Kruus näiteks CLi mängude ajaks teha oma n-ö otseeetri sõltumatut kommentaarikanalit nagu kunagi Juur ja Kivirähk Eurovisoonile alternatiivi kommentaari osas pakkusid

        Kommentaar


          Ma ei saa sellest OJ mahategemisest aru. Jah, ta ilmselgelt vihkab Levadiat ja annab sellest ka mitte võimalikel hetkel mõista. Ja jah, tal on isiklik sümpaatia Flora vastu ja ilmselt magab ta mõnes Kuuse mängusärgis, mida ei tohi kunagi pesta, sest muidu kaob Märteni juhi omadused ära. Jah, kohati on ta polariseeriva arvamusega sellepärast, et seda olla. Ja protsente mõtleb ta ka käigult välja. Ja..

          Mis ma öelda tahtsin?

          Aa. Samas jalkakultuurist oskab ta ju toredasti kirjutada ja kirjeldada.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            Ma ei saa sellest OJ mahategemisest aru. Jah, ta ilmselgelt vihkab Levadiat ja annab sellest ka mitte võimalikel hetkel mõista. Ja jah, tal on isiklik sümpaatia Flora vastu ja ilmselt magab ta mõnes Kuuse mängusärgis, mida ei tohi kunagi pesta, sest muidu kaob Märteni juhi omadused ära. Jah, kohati on ta polariseeriva arvamusega sellepärast, et seda olla. Ja protsente mõtleb ta ka käigult välja. Ja..

            Mis ma öelda tahtsin?

            Aa. Samas jalkakultuurist oskab ta ju toredasti kirjutada ja kirjeldada.
            Ma ei saa jällegi sellest postitusest aru. Mis teha, inimesed ongi erinevad ja erinevad on ka arvamused.

            Samas eelnev postitus utreerituna ütleb, et jah tegelane X või Y on ebameeldiv ja kallutatud (subjektiivne arvamus) sest ta teeb nii või naa (pikk loetelu, mille sisu keegi küsimuse alla ei sea), aga kuna ta oskab, parafraseerides Kreisiraadiot, sõites tsikliga käed lahti ja gaas põhjas soravalt ettelugeda kõik oma 6. klassis kirjutatud kirjandid, siis on ta okei vana ja väljaspool kriitikat

            Kommentaar


              Kallutatus iseenesest ei ole automaatselt vale. Miks ei või spordiajakirjanduses (!) olla jutt oma meeldimise kontekstis kallutatud ühe meeskonna suunas juhul kui sõnade eest ka vastutatakse ja valeväiteid ei esitata? Tarmo Kink vb solvub, aga loobki mõnusat intriigi skeenes. Seega, kui ta kirjutaks oma mõtteid Õhtulehe või Postimehe sporditoimetuses, siis lasku käia ja kosher. Kellelgi vast probleemi siis ei oleks ka, sest näiteks ERR-s viimase EM ajal oli ta juttu vägagi huvitav kuulata. Aga see olukord ja taustsüsteem ei ole paraku selline.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Kallutatus iseenesest ei ole automaatselt vale. Miks ei või spordiajakirjanduses (!) olla jutt oma meeldimise kontekstis kallutatud ühe meeskonna suunas juhul kui sõnade eest ka vastutatakse ja valeväiteid ei esitata? Tarmo Kink vb solvub, aga loobki mõnusat intriigi skeenes. Seega, kui ta kirjutaks oma mõtteid Õhtulehe või Postimehe sporditoimetuses, siis lasku käia ja kosher. Kellelgi vast probleemi siis ei oleks ka, sest näiteks ERR-s viimase EM ajal oli ta juttu vägagi huvitav kuulata. Aga see olukord ja taustsüsteem ei ole paraku selline.
                Nõus!

                Kommentaar


                  Ei tea, mis keegi Kingile teinud on et ta kõike nii isiklikult võtab, tasapisi hakkab raskeks muutuma Betsafe kuulamine. Emotsioon ja hingestatus on üks asi aga kohe häält tõsta ja õigustada absoluutselt iga tegu, nägemata et tegemist on lihtlabase silmakirjalikusega on päris piinlik juba.

                  Kommentaar


                    Kams solvub ikka jube kiirelt ja siis terve saade mossitab.

                    Kommentaar


                      ilmselt olen liiga noor, aga kellegi Joel Remmeli 4da liiga heietusi rohkem kuulata ei viitsiks. Kingi ja Leva meelestatust on coolbeti 2 episoodi lõpus näha. Kams solvub ainult spst, et Kink ei nõustu ühegi asjaga, mis läheksid Leva vastu.

                      Kommentaar


                        Vähe sellest, et ta ei nõustu ta enamvähem hakkab räuskama ja mingi punktivahega mõnitama ka, ma saaksin aru kui treener selliseid asju korraldab vahepeal meedias aga spordidirektorist mitte. Egas Kamsi poliitkorrektsus on ta viinud sellesse situatsiooni aga peale seda kui Paide leer saates käis on ta vähe avatum.

                        Viis meest ühe laua taga on päris palju ikka, neli võiks max olla ja külalised siis kui Kams käib Aafrikas kulda otsimas või misiganes teisel põhjusel keegi puudub.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
                          Vähe sellest, et ta ei nõustu ta enamvähem hakkab räuskama ja mingi punktivahega mõnitama ka, ma saaksin aru kui treener selliseid asju korraldab vahepeal meedias aga spordidirektorist mitte. Egas Kamsi poliitkorrektsus on ta viinud sellesse situatsiooni aga peale seda kui Paide leer saates käis on ta vähe avatum.

                          Viis meest ühe laua taga on päris palju ikka, neli võiks max olla ja külalised siis kui Kams käib Aafrikas kulda otsimas või misiganes teisel põhjusel keegi puudub.
                          Kingi suguseid on rohkem vaja ja no pussys needed. Straight outta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                            Kingi suguseid on rohkem vaja ja no pussys needed. Straight outta.
                            Lol, tüüp otse Crenshaw tänavalt.. mida sa ajad?

                            Sa võid olla emotsionaalne ja otsekohene jäädes siiski viisakaks ning normaalseks. Ei ole vaja Kingil koos serblaste pundiga üle võlli minna, need serbid ajavad selle küna varsti ümber kui see teistesse sitasti suthumine jätkub. Ja ma olen Levadia fänn läbi ja lõhki ning pole siin kriitikanooled Flora suunas vms, vaid enda koduklubi suunas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vanafänn Vaata postitust

                              Lol, tüüp otse Crenshaw tänavalt.. mida sa ajad?

                              Sa võid olla emotsionaalne ja otsekohene jäädes siiski viisakaks ning normaalseks. Ei ole vaja Kingil koos serblaste pundiga üle võlli minna, need serbid ajavad selle küna varsti ümber kui see teistesse sitasti suthumine jätkub. Ja ma olen Levadia fänn läbi ja lõhki ning pole siin kriitikanooled Flora suunas vms, vaid enda koduklubi suunas.
                              Serbia spordisüsteemis olevad inimesed on alati sellised olnud ja neil läheb ikkagi oma võimalusi ja rahvaarvu vaadates väga sitasti... Meie oma lösutamise ja põlvitamise ning viisakusega oleme igal spordialal kõigile eeskujuks.

                              Kommentaar


                                Gert Kamsi hoiak Rähna vastu terve podcasti jooksul - I feel you. Poole Kuue stiilis astuses pead6 am ka otsima pikemalt, et sellist labast attitude leida. Pole piisava suurusega arbuuse, mis oksade vahele pidama jääks. Isegi Kink ei oska olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X