320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallipodcastid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nimastain Vaata postitust

    Kõiki osasi näinuna ütleks ... kui selle spoliga oli tunduvalt kehvem.
    Proovi ise adekvaatne olla, kui sulle 1 minut enne öeldakse, et äkki saab asendada.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas nimastain Vaata postitust
      Seda kinnitavad ka üldised nr. mis kunagi olid 2,3,4k. Peale Kingi tulekut pigem 7,8,9,10k. Kui vaatad ka uuemaid osasi, siis Voolaiuga osad on mingil põhjusel 1-2 tuhat inimest vähem vaadanud, kui ilma temata. Vb kokkusattumus, vb mitte. Kui üldine on 10k, siis sellest 1-2k on päris hea protsent. Nagu Kams armastab öelda, siis päeva lõpuks mul pole vahet. Kui saate püsimajäämine nõuab voolaide vahepeal, siis jumala eest, andke kuuma pojad.
      Ma muidu maitsete asja ei kommenteeriks. Siin jääb nagunii igaüks enda arvamusele. Konkreetselt siia saatesse tahtis Karelit kutsuda üks osalejatest. Minu meelest on parim formaat see, kui nad on neljakesi. Külaline võiks olla ainult erandkorras. Senimaani ma pole eriti täheldanud, et külaline liiga palju juurde oleks andnud. Inimesed vaatavad seda üldjuhul nagunii Kalevi karisma tõttu, Kingi võimalike väljaütlemiste ja sellega kaasnevate momentide tõttu ning sünergia tõttu, mis Kalevi ja Toomase vahel on.

      On veel miljon asja, mida saab juurutada või proovida, aga eks aja jooksul ole näha.

      Mis puudutab vaatamistesse, siis 30-40% tuleb sellest, kes seal saates on, pealkirjas vms. Ülejäänud on ju reklaam või kui Delfi ajakirjanikud korjavad mõne tsitaadi üles, siis tuleb sealt mõni lisa (seepärast ka alguses olid veidi kõrgemad numbrid kui praegu, kuna Kingi lammutamine oli midagi uut ja sporditoimetused ootasid seda 2-3 episoodi järjest).

      Aga see 30-40% on korralik fanbase, mis on valmis seda kuulama iga kell, igal tingimusel.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Proovi ise adekvaatne olla, kui sulle 1 minut enne öeldakse, et äkki saab asendada.
        Hehe aus, selgitab nii mõndagi tegelikult. All good. Tagasihoidlik arvamus lihtsalt✌️



        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Ma muidu maitsete asja ei kommenteeriks. Siin jääb nagunii igaüks enda arvamusele. Konkreetselt siia saatesse tahtis Karelit kutsuda üks osalejatest. Minu meelest on parim formaat see, kui nad on neljakesi. Külaline võiks olla ainult erandkorras. Senimaani ma pole eriti täheldanud, et külaline liiga palju juurde oleks andnud. Inimesed vaatavad seda üldjuhul nagunii Kalevi karisma tõttu, Kingi võimalike väljaütlemiste ja sellega kaasnevate momentide tõttu ning sünergia tõttu, mis Kalevi ja Toomase vahel on.

        On veel miljon asja, mida saab juurutada või proovida, aga eks aja jooksul ole näha.

        Mis puudutab vaatamistesse, siis 30-40% tuleb sellest, kes seal saates on, pealkirjas vms. Ülejäänud on ju reklaam või kui Delfi ajakirjanikud korjavad mõne tsitaadi üles, siis tuleb sealt mõni lisa (seepärast ka alguses olid veidi kõrgemad numbrid kui praegu, kuna Kingi lammutamine oli midagi uut ja sporditoimetused ootasid seda 2-3 episoodi järjest).

        Aga see 30-40% on korralik fanbase, mis on valmis seda kuulama iga kell, igal tingimusel.
        Tuleb tegelikult enam-vähem nõustuda. See 4 vs 5 osalejat juures jään natuke eriarvamusele. Mulle isegi meeldib, kui seal on selline 5. kes väga esile ei tüki, aga vahele pistab midagi. Neljakesi miinus on vahest ka see, et läheb liiga laadaks ära. Kui seal on viies, siis mulle on jäänud mulje, et see natuke distsiplineerib.

        Kui see väga suur saladus pole, kes Voolaidu saatesse soovis? Kui on, siis vähemalt kas jalgpallurid või ajakirjanikud?

        Kommentaar


          Algselt postitas nimastain Vaata postitust
          Hehe aus, selgitab nii mõndagi tegelikult. All good. Tagasihoidlik arvamus lihtsalt✌️
          Ei ole hullu, ma ei solvunud. Toona oli see korraldus veidi teisiti ja kuigi oleks äge nende podcastis osaleda, siis saan aru, et pole see koht.

          Algselt postitas nimastain Vaata postitust
          Kui see väga suur saladus pole, kes Voolaidu saatesse soovis? Kui on, siis vähemalt kas jalgpallurid või ajakirjanikud?
          Ma selle jätaks saladuseks.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Kutsuge mingi saade Denis Belov külaliseks, kink vs belov võib päris tuliseks minna. Kuno Tehvat tehvat tahaks ka näha

            Kommentaar


              Algselt postitas godzilla Vaata postitust
              Kutsuge mingi saade Denis Belov külaliseks, kink vs belov võib päris tuliseks minna. Kuno Tehvat tehvat tahaks ka näha
              Eestis ongi üldiselt nii, et piirdutakse vaid mõnede kindlate nimedega. Ma absull ei mäleta kuidas Kink esimest korda seal oli. Aga kindlasti on palju palju huvitavaid persoone veel,keda avastatud pole.

              Kommentaar


                Vutikohus .Vaher : " Eesti on sõprusmängude maailmameister " .Mis pask see on ??

                Kommentaar


                  Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                  Vutikohus .Vaher : " Eesti on sõprusmängude maailmameister " .Mis pask see on ??
                  Sõpakates võitnud ju nii Uruguayd kui Horvaatiat näiteks.

                  Kommentaar


                    Kink & Lepistu vs Flora ja koondis

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Kink & Lepistu vs Flora ja koondis
                      mõnsa aga aus.

                      Kommentaar


                        Selline podcast ka vahepeal ilmunud https://soundcloud.com/lhvpodcast/he...odcast-12-2021

                        Kommentaar


                          Kui suur osa Pikk ette kuulajatest on soccernet foorumi kasutajad? 50%? 80%? 95%?
                          Üpris huvitav kuidas Järvela lihtsalt niimoodi laia kaarega peale kuseb oma kuulajatele. Aganuh kui pole oma elus saavutatuga rahul, lootsid, et tuleb sust ajakirjanik aga oled hoopis pudruse pusaga 700€ kuus koju toov sisukirjandus "ajakirjanik", siis selliseid väljaütlemisi tuleb. Kahju, ei suuda ise seda saadet enam kuulata, väga ebameeldiv ikka selline käitumine.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas käbi Vaata postitust
                            Kui suur osa Pikk ette kuulajatest on soccernet foorumi kasutajad? 50%? 80%? 95%?
                            Üpris huvitav kuidas Järvela lihtsalt niimoodi laia kaarega peale kuseb oma kuulajatele. Aganuh kui pole oma elus saavutatuga rahul, lootsid, et tuleb sust ajakirjanik aga oled hoopis pudruse pusaga 700€ kuus koju toov sisukirjandus "ajakirjanik", siis selliseid väljaütlemisi tuleb. Kahju, ei suuda ise seda saadet enam kuulata, väga ebameeldiv ikka selline käitumine.
                            Järvela on ninatark muna. kõik sellised on-minu-arvamus-ja-on-vale-arvamus-tüübid on tüütud.

                            (ma küll ei tea, mida ta seal saates rääkis.)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas käbi Vaata postitust
                              Kui suur osa Pikk ette kuulajatest on soccernet foorumi kasutajad? 50%? 80%? 95%?
                              Üpris huvitav kuidas Järvela lihtsalt niimoodi laia kaarega peale kuseb oma kuulajatele. Aganuh kui pole oma elus saavutatuga rahul, lootsid, et tuleb sust ajakirjanik aga oled hoopis pudruse pusaga 700€ kuus koju toov sisukirjandus "ajakirjanik", siis selliseid väljaütlemisi tuleb. Kahju, ei suuda ise seda saadet enam kuulata, väga ebameeldiv ikka selline käitumine.
                              Viidet?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Viidet?
                                OT: "Jah, aga ma tahan, et see arutelu ei toimuks Soccerneti foorumis maailmatarkade koosolekul vaid ikkagi inimeste osas kes teavad ka jalgpallist midagi".
                                Osa 139. Aeg 51:41

                                Kommentaar

                                Working...
                                X