320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tempo Vaata postitust
    Tiisler On hea.
    kuna sinu postitus sisaldas rohkem Suuri algustähti, siison sul nähtavasti õigus

    Kommentaar


      Hetkel võib ERR-i parimaks jalgpallikommentaatoriks Tiislerit küll pidada.Väga sorav jutt ja emotsionaalne.kuigi eks tal ka omad väikesed miinused aga mees parandas ise oma vigu ilusti.Tuleks teda rohkem kasutada.Lemsaluga sobisid väga hästi kokku.nauditav oli kuulata
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Nõus budulojusega. Lisaks veel lai silmaring ja huumorimeel.

        Kommentaar


          Tiisleriga rahul, minu jaoks tõestas eelmine MM juba ennast täiesti aga alati võiks veel kedagi uut esile tõsta, sest arenguruumi juu on . Näide eestlased üldjuhul kommivad kahe peale , samas kui soomlased saavad üksi teinekord paremini hakkama kui meite omad kahekesi . Seda siis Etv ja YLe võrlduses, viasati/tv6 võrdluses versu yle, kohati kaalukauss on meite poole kreeni.
          Felix: Oh, bollocks!
          Elmo: Dog's bollocks?
          Felix: No, just plain fucking bollocks!
          Elmo: No dog involved?

          Kommentaar


            Kas Lembitu jääb tööta?http://sport.postimees.ee/597524/etv...ise-mk-etappi/
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Mõni ratsutamine või võimlemine ikka kuskil toimub
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                Mõni ratsutamine või võimlemine ikka kuskil toimub
                Nüüd oleks aeg Kanal 2 ju mees oma paati võtta ja Mart Sander välja vahetada
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Jalkast. Tiisler on vaieldamatult ETVs parim jalkakommentaator. Kuigi Viasat/TV6 seltskond on veidi paremad olnud. Just need ekspertkommentaatorid.

                  Kalkun - paar aastat tagasi oli pask mis pask. Aga mees on arenenud ja aina vähem käib närvidele. Koss on ikka rohkem tema ala. Õnneks on ära kadunud ka need "minu isa omal ajal laused" ning ääääää ööööööööööö sõnade lõpust.

                  Kaljuveer - einoh, see mees tuleb eetrist eemale hoida, vahet pole, mis spordialaga on tegemist. Eriti sitad on tema intervjuud, küsib alatasa lolle küsimusi. Ärme üldse maini tema võõrkeelseid segmente, neid on lausa häbi kuulata, jätku need ikka neile, kes keelt oskavad. wtf on "konkrätutson" (Congratulations)

                  Kommentaar


                    http://sport.err.ee/jalgpall/904be6e...d-05de734194a0

                    Kaljuveer pani 5.37 peal suht hea pirni maha."Suusaspordi kuningas jalgpall"

                    Kommentaar


                      Ta ütles "Suur spordi kuningas jalgpall"
                      Algul ta natuke kokutas, siis võis jääda küll mulje küll, et ta ütles suusaspordi kuningas.
                      Algselt postitas Blue Moon
                      Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                      Kommentaar


                        Tiisler võiks teles kiiremini kohaneda, muidu hea. Lihtsalt vahest jääb ta sündmuste kirjeldamisega natuke hiljaks ja eriti seetõttu, et ta üritab väga sõnaosavalt olukorda kirjeldada. Raadisse sobib, sest kuulaja ei saa aru, et värav veel löömata. Aga mees näeb väravat nagu ka televaatajad ja natuke narr on kuulda siis seda kirjeldust tagantjärele.
                        Ilmselgelt aga ETV-l ühtegi normaalset jalkakommentaatorit võtta pole. Ojang on neil vast kõige normaalsem. Kalkun on jube oma statistika jutuga võiks ta 10km käimist kommenteerida mitte jalgpalli. Masendav kuidas mees ei arene ka üldse, tundub, et ta on kriitikavaba lihtsalt iseenda suhtes. Ja need ahahahahaaaa-d kui Eesti värava lööb on ka suht lamedad.
                        Miks oh miks küll ei võeta kommenteerima Järvelat või Kruusi, ohh aga need ju erakanalitest. Aga äkki saadaks siis nende juurde õppima, nii abikommentaatoriteks või nii?
                        Kõige masendavam on see, et Säärits miskit üldse jalka juures toimetab, läheb ju tema Iirimaale midagi intervjueerima. Krt neil endal palju parem intervjueerija olemas, Steiv nimelt. Aga ei, saadavad selle blondi kes isegi iluuisutamise kommentaaridega puusse paneb.
                        Ma ei saa aru kuhu Sarap on kadunud neil, iga kell parem kui Kalkun, üldse oleks hea kui jalgpalli kommenteeriksid spetsid mitte elukutselised diktorid.

                        Kommentaar


                          No ma olen vist ainuke, kes Ojangit ei salli

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                            No ma olen vist ainuke, kes Ojangit ei salli
                            Mina ei ütleks, et ma teda ei salli, aga kolmikust Tiisler-Kalkun-Ojang on ta küll senimaani kõige krobelisem. Samas on tal neist ka kindlalt kõige vähem kogemusi.

                            Kommentaar


                              Minu arvates oli üks läbi aegade kõige kohutavamaid kommenteerimisi Serbia-Eesti valikmäng. Ojang-Sarap paar oli ikka päris jube kooslus. Loodan, et ei kordu.

                              Kommentaar


                                Ojangi: "Nii kaugelt!" Serbia mängust oli ikka kuld.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X