320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Dannar teeb tänuväärset tööd siin. Tõsiselt ka - Kalkun & co ETV's on teinud sel turniiril ikka märkimisväärselt paremat tööd kui varem. Tunnustagem kvaliteeditõusu!
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Nüüd on vasturünnaku koht.

      Kommentaar


        okei... Kalkunit kiidetakse liiga palju.

        Sai jälle oma sellel turniiril omaks saanud nahavärvi teemaga. Täna oli siis Zlatan, tema temperament ja valge nahavärvus, mis ette jäi. (varem Hispaanlaste ja Prantslaste etnilisus), närvi ajab see lahterdamine. Õnneks veel ei kuule seda, et Vassiljev venelane on, ning sellest probleemi ei tee.

        liiga palju kasutab v'ljendeid: "kiirusega läheb mööda" ja "armastab".

        kiidame ka Kalkunit. Tema piigalikud kilkamised väravaolukordades on muigama ajavad.

        Kommentaar


          Kalkun ei jäta absoluutselt jalgpalliteadja ega normaalse telekommentaatori muljet.
          Vahel mõtlen, kas Zelinski vaikib sellepärast, et tal pole nii lolli kommentaari peale midagi öelda või kägistab juba Kalkunit.
          Kalkun vahel teeb mõne hea killu ja saan aru, et suvalisele vaatajale võib ta hea mulje jätta ning jagab oma teadmisi, mis paberil kirjal ja kõik on OKEI, aga inimesele, kes vähegi jalgpalliga kursis on ... no ma ei tea.
          Väga lapselikud kommentaarid on kohati, jube

          Kommentaar


            Algselt postitas Peelo Vaata postitust
            okei... Kalkunit kiidetakse liiga palju.

            Sai jälle oma sellel turniiril omaks saanud nahavärvi teemaga. Täna oli siis Zlatan, tema temperament ja valge nahavärvus, mis ette jäi. (varem Hispaanlaste ja Prantslaste etnilisus), närvi ajab see lahterdamine. Õnneks veel ei kuule seda, et Vassiljev venelane on, ning sellest probleemi ei tee.

            liiga palju kasutab v'ljendeid: "kiirusega läheb mööda" ja "armastab".

            kiidame ka Kalkunit. Tema piigalikud kilkamised väravaolukordades on muigama ajavad.
            Martin Olsson jäi samuti Kalkunile ette oma nahavärviga. Ausalt öeldes hakkab ikka häirima küll kuidas pidevalt sõna võetakse teiste nahavärvi ja päritolu teemal. Kui inimesel on ikkagi tolle riigi kodakondsus siis ei ole vahet on ta must, valge või kollane. Eesti koondises on samuti palju sisserännanute järeltulijaid, aga nende päritolu kohta küll pidevalt sõna ei võeta.

            Kommentaar


              Algselt postitas Ertai Vaata postitust
              Kalkun ei jäta absoluutselt jalgpalliteadja ega normaalse telekommentaatori muljet.
              Vahel mõtlen, kas Zelinski vaikib sellepärast, et tal pole nii lolli kommentaari peale midagi öelda või kägistab juba Kalkunit.
              Kalkun vahel teeb mõne hea killu ja saan aru, et suvalisele vaatajale võib ta hea mulje jätta ning jagab oma teadmisi, mis paberil kirjal ja kõik on OKEI, aga inimesele, kes vähegi jalgpalliga kursis on ... no ma ei tea.
              Väga lapselikud kommentaarid on kohati, jube
              Seda ma räägingi, et EM-i ja MM-i ajal tehaksegi mängu eelkõige suvavaatajale.

              Kommentaar


                Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                Kalkun ei jäta absoluutselt jalgpalliteadja ega normaalse telekommentaatori muljet.
                Vahel mõtlen, kas Zelinski vaikib sellepärast, et tal pole nii lolli kommentaari peale midagi öelda või kägistab juba Kalkunit.
                Kalkun vahel teeb mõne hea killu ja saan aru, et suvalisele vaatajale võib ta hea mulje jätta ning jagab oma teadmisi, mis paberil kirjal ja kõik on OKEI, aga inimesele, kes vähegi jalgpalliga kursis on ... no ma ei tea.
                Väga lapselikud kommentaarid on kohati, jube
                No siinkohal pole probleem mitte Kalkunis, vaid nö ekspertkommentaatorites, kes midagi asjalikku juurde ei anna. Noh, ideaalis võiks abikommentaator olla selline Kivisildlik vend, kes seletab taktikat ja seda, mis ja miks platsil toimub. Aga Zelinski-Lemsalu-Lelov trio on seni panustanud pigem niisama mõuramisele. Ma pole kindel, kas senise kaheksa mängu jooksul on sõnagi räägitud meeskondade taktikast, sellest kuidas ja miks üks tiim mängu valitseb, mis muutused on toonud edu jne.

                Samas sommidelt on vaatajaküsimustele vastamine üle võetud. Järgmisena võiks ju võtta kasvõi rohelise laua koos malenuppudega, kus näidataks taktikalisi iseärasusi ja seletatakse mänge lahti. (ma küll ei tea, kas sommidel on see ka viimastel aastatel kombeks- vanasti oli).

                Ükskõik kumma lükke puhul oleks ehk rahul nii minu ema kui ka siinne kriitiline "ma ju tean seda kõike" jalgpallispets.

                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Dannar teeb tänuväärset tööd siin. Tõsiselt ka - Kalkun & co ETV's on teinud sel turniiril ikka märkimisväärselt paremat tööd kui varem. Tunnustagem kvaliteeditõusu!
                mu meelest on suurima kvalitatiivse hüppe teinud hoopis stuudioMarko.

                Kommentaar


                  Ma ikka aegajalt olen kuulnud ka taktikalst juttu. Eilse mängu ajal Hurt vist rääkis Prantusmaa mängu ajal.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Sarap seletas päris ladusalt taktikalisi nüansse lahti, kui ta eelmiste turniiride ajal abikommentaator oli. Nüüd millegipärast on tema teenetest loobutud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Martin Olsson jäi samuti Kalkunile ette oma nahavärviga. Ausalt öeldes hakkab ikka häirima küll kuidas pidevalt sõna võetakse teiste nahavärvi ja päritolu teemal. Kui inimesel on ikkagi tolle riigi kodakondsus siis ei ole vahet on ta must, valge või kollane. Eesti koondises on samuti palju sisserännanute järeltulijaid, aga nende päritolu kohta küll pidevalt sõna ei võeta.
                      No see kui kommentaator mainib, et Olssoni ema on keenialane, ei tähenda veel, et ta tema nahavärvusesse halvasti suhtuks. Minule meeldib küll teada saada kust kohast on pärit mängijate vanemad. Kas ma olen nüüd rassist selle pärast? Või teie arvates peaks hakkama oma vanemate päritolu võltsima? Rääkima, et Olssoni ema ei olegi pärit Keeniast vaid oli tavaline Stokholmi eeslinnas elav koduperenaine, kes koos oma samuti rootslasest mehega said ootamatult tumedama nahavärviga lapse?

                      Kommentaar


                        sõna-sõnalt ei mäleta, aga kindlasti tõi Kalkun esile, et Olsson "on tumedama nahavärviga" ja siis lisas, et ta ema on keenialane. piisanuks ju lihtsalt selle mainimisest, et ta ema on keenialanna, ja mingit probleemi poleks.

                        Kommentaar


                          Kurat, kas tõesti on inimestel nii igav, et iga tühja ja tähja pärast peab vinguma (@Olsson).

                          Kommentaar


                            lihtsalt veidi lapsiku mulje jätab, kuidas Kalkun absoluutselt iga kord peab "tumedama nahavärviga" inimestele näpuga näitama

                            Kommentaar


                              Kalkuni kolm lemmikteemat, kui mängus on igavam hetk:

                              a) mängijad libisevad, muru on vist kastetud
                              b) väravaid tahaks
                              c) nahavärv

                              Kommentaar


                                Keegi nutitelefoniga on mõnda mängu vaatand? On hea olnud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X