320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tšehhi läheb 1-0 juhtima ja siis "ja tšehhi lööb ühe tagasi!!!"

    no tramaivõi kui jubedalt see kõrva riivas

    Kommentaar


      Nagu näha on siin foorumis keele- ja hääldusspetsialistid koos, siis küsiks kas meie kommentaatorid on iiri mängija John O'Shea nime õigesti hääldanud? Kalkun ja Zelinski hääldasid vist "õu šei". Kas hoopis "õu šii" ei peaks hääldama? Puhtalt enda harimise mõttes küsin, ega väga ei huvita, kuidas nad hääldavad.. lihtsalt ise tahaks teada.

      -edit- "õu šei" on ikka õige.
      Pronunciation guide: Learn how to pronounce John O'Shea in English, Irish with native pronunciation. John O'Shea translation and audio pronunciation

      Kommentaar


        kas keegi vabakal ka mänge käib vaatamas? tagapool nt kommentaari üldse ei kuule. (vihje neile keda kommentaar häirib). Aga endiselt mulle meeldib Zelinski kommentaar ja Kalkun tundub ka päris asjalik.

        Kommentaar


          Kas kellegil veel http://otse.err.ee/etv/ pilt ei tööta? Mul ainult heli töötab

          Kommentaar


            Algselt postitas taimomees Vaata postitust
            Kas kellegil veel http://otse.err.ee/etv/ pilt ei tööta? Mul ainult heli töötab
            Mul kõik toimib, seega mingi üleüldise probleemiga vist tegu pole.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
              Mul kõik toimib, seega mingi üleüldise probleemiga vist tegu pole.
              Sain ka tööle. Tundub, et mul endal mingi probleem, Chrome ei taha üldse ETV lehel videoid mängida hästi.

              Kommentaar


                Eile õhtul oli otse.err.ee igatahes nii umbes, et mina löögile ei pääsenudki. Neetult frustreeriv on see kahe mängu vahet puldiga klõpsimine, Ger-Den mängu väravad jäidki mul nägemata, kurat...

                Kommentaar


                  Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                  Eile õhtul oli otse.err.ee igatahes nii umbes, et mina löögile ei pääsenudki. Neetult frustreeriv on see kahe mängu vahet puldiga klõpsimine, Ger-Den mängu väravad jäidki mul nägemata, kurat...
                  arvuti näib sul olevat, sest sa postitad foorumisse. mingisugune arvutisse ühe mängu striim + telekasse ühe mängu telepilt kombo ei mängi välja?

                  Kommentaar


                    Jah, täna proovingi muid striime. Muidu otse.err.ee pilt on hea ja korraliku paketiga EMT netipulgaga isegi maanteel (Tln-Hps, proovitud) võtab väga kenasti välja. Aga eile oli see nii punnis täis rahvast ilmselt, et mina enam ligi ei pääsenud...

                    Kommentaar


                      Mul jooksis väga hästi eile üks mäng Chrome'is err'ist (ger-den) ja teine telekast samal ajal.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Kaljuver: Üks on kindel, Iirimaa jääb 4 kohale...

                        Kui Iirimaa võidab Itaaliat siis ju on neil 3 punkti, Itaalial 2 punkti.

                        Kommentaar


                          ei nori, aga äkki Kalkun või Zelinski või keegi ETVst satub vaheajal siia: The letter combination gli has a special pronunciation, very similar to the lli in million. (Barzagli keiss siis)

                          Kommentaar


                            Lemsalu arvates pole Torres Inglismaal üldse läbi löönudki ning on alles nüüd esimest korda pärast Atleticost lahkumist taas tippvormi saavutamas. Tuletaks siinkohal meelde, et Liverpoolis Torres enda tipu saavutaski, lõi pmst iga teine mäng värava.

                            Kommentaar


                              See oli küll natuke piinlik tõesti

                              Kommentaar


                                Kalkuni kohustuslik neegri värk jälle ära tehtud
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X