320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mingit klippi on Venemaa mängu ajal kostnud sellest: "Kus mu nuga on?" (Dzagoevi kollase olukord)

    Kommentaar


      Lelov on ikka liiga flegma, midagi pole parata.

      Kommentaar


        Algselt postitas jürks Vaata postitust
        Mingit klippi on Venemaa mängu ajal kostnud sellest: "Kus mu nuga on?" (Dzagoevi kollase olukord)

        Kommentaar


          Motta liikus PSG Ac Milanist siis Tiisleri arvates.

          Kommentaar


            Tuleb tunnistada, et suht jube on see esimene poolaeg olnud Tiisleri poolt. Lelov on norm

            Kommentaar


              Okei, Lelov on esimene, kelle kommentaar häirima hakand.

              Kommentaar


                Algselt postitas Panso Vaata postitust
                Motta liikus PSG Ac Milanist siis Tiisleri arvates.
                Tiisler parandas oma vea enne teist poolaega.

                Kommentaar


                  haha. Pidein kohe arvutisse tagasi tulema seepärast. Tiisler käib soccerneti foorumit lugemas vaheajal
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Nüüd on vasturünnaku koht.
                    Loevad ilmselt teisedki, sest pärast seda pole ma kahel õhtul enam vasturünnaku kohast midagi kuulnud.

                    Kommentaar


                      Zelinski tundub täitsa Iiri poolt olema, kui Eestiga playoff oli siis oli küll mängu lõpuks Anti-Iirimaa.

                      Kommentaar


                        ta on pigem spaania vastu või midagi sellist. ta ju rohkem pika palli vend.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Jeee, Sarapi nägin ka ära lõpuks, omal ajal oli mees pidevalt seal stuudios eurode ja mm-de aegu 2000ndate aegu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Panso Vaata postitust
                            Zelinski tundub täitsa Iiri poolt olema, kui Eestiga playoff oli siis oli küll mängu lõpuks Anti-Iirimaa.
                            Millised emotsioonid olid just Iirimaa rünnaku ajal, wow! Hispaania rünnakul on kommentaar suht emotsioonitu.

                            Kommentaar


                              Peaks talle stuudioküsimuse esitama sinna, et millal anti-irelandist pro-irelandiks muutusite hr Zelinski.

                              Kommentaar


                                Väga meeldis tänane kommentaar. Kalkun vähemalt lisab natuke juttu erinevalt Tiislerist. Väga üksluine ja igav on Tiisleri kommentaar (koondisemängudel on tegelikult päris kuulatav)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X