320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Mõtlesin pikalt, et miks Madis Aesmad lampi pakutakse, kuigi oleks täitsa vahva pakkumine. Siis sain aru, et mingi foorumitursk hoopis.

    https://www.facebook.com/jalgpallees...4198040088815/
    Ma olen paar korda kutsund, aga pole mingid värgid sobinud

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kas see "jookse giggsi" polnud ManU-Wimbledon mängus, mis lõppes vist 2:2?
      vabalt võis ta seda ka Wimbledoni mängus teha. Aga see konkreetne juhtum oli kindlasti Arsenali mäng. Esiteks ma ei old see tüüp kes oleks muude meeskondade mängude pärast kõrtsis istunud ja teiseks see oli ere elamus - käisin juhtumisi just peldikus ja siis Krooksus oli peldikus ka kõlar ja see Mardisalu kisa peldiku kõlarist jääb elu lõpuni meelde

      Kommentaar


        Algselt postitas malagar Vaata postitust
        vabalt võis ta seda ka Wimbledoni mängus teha. Aga see konkreetne juhtum oli kindlasti Arsenali mäng. Esiteks ma ei old see tüüp kes oleks muude meeskondade mängude pärast kõrtsis istunud ja teiseks see oli ere elamus - käisin juhtumisi just peldikus ja siis Krooksus oli peldikus ka kõlar ja see Mardisalu kisa peldiku kõlarist jääb elu lõpuni meelde
        Sellega on see häda, et ajal, mil Mardisalu TV1-s ja K2-s kohati jalkat kommenteeris, ei löönud Giggs Arsenalile liigas kolli (küll karikas, aga seda ei kantud meil üle).

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Sellega on see häda, et ajal, mil Mardisalu TV1-s ja K2-s kohati jalkat kommenteeris, ei löönud Giggs Arsenalile liigas kolli (küll karikas, aga seda ei kantud meil üle).
          Ära jama ... siis hakkan seniilseks jääma. Samas siin see puudus on et ma Arsenali mängu ajal väga peldikus ei käind ka - kas võis olla et Unitedi mäng oli samal õhtul miski Arsenali omaga - see seletaks hägustumist kui sama õhtu mängud oleks - tavaliselt sai enne mängu algust varuga kohale mindud et normaalset lauda saada ja siis vahel sattus ka teiste mänge nägema küll. Aga noh mitte väga sageli

          Kommentaar


            Algselt postitas malagar Vaata postitust
            Ära jama ... siis hakkan seniilseks jääma. Samas siin see puudus on et ma Arsenali mängu ajal väga peldikus ei käind ka - kas võis olla et Unitedi mäng oli samal õhtul miski Arsenali omaga - see seletaks hägustumist kui sama õhtu mängud oleks - tavaliselt sai enne mängu algust varuga kohale mindud et normaalset lauda saada ja siis vahel sattus ka teiste mänge nägema küll. Aga noh mitte väga sageli
            Arsenal-Soton 3:1. Samal ajal. Elik on variant, et üks telekas näitas üht, teine teist.

            Vabandust OT eest.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Arsenal-Soton 3:1. Samal ajal. Elik on variant, et üks telekas näitas üht, teine teist.

              Vabandust OT eest.
              see on vägagi reaalne variant. Seletaks selle sassimineku ilusti ära küll. Kurat kust sa võtad neid väravaid ja mänge nagu varrukast nii
              also vabandust OT eest
              Edit -näh toona ei old muid jalkakanaleid krooksus. Seega jääb see et tiriti vaatama lihtsalt unitedi mängu - sõpruskonnas oli paar nende fänni ka. Ja semudega koos oli ikka seltsim õlletada.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Peale selle, et mind häirib enamlevinud keelte nimede valesti hääldamine, lasen ma tavaliselt kommentaari ühest kõrvast sisse, teisest välja.
                No enamus ajast vaatad sa ju PL mänge eks? Ma ei ütleks, et seal need mehed kõige perfektsema hääldusega on kui tegu non-english nimega. Odzama? Et siin ma küll ei nuriseks nende häälduste koha pealt. Las tulistavad kuidas oskavad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Vaatasin nüüd eilsete mängude väravad ka ära - nähes ühe mängu algust ja teise lõppu, jäin kõikidest väravatest ilma. Tiisleri orgasm Islandi väravate ajal ajas oksele.
                  Ossa vaeseke.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Sõnastan siis teisiti. Kui sama pilt tuleks mõne muu kanali pealt, siis ma ETV-d ei vaataks. Striimidega jahmerdada ei viitsi siiski.
                    Ja lihtsalt seepärast, et sa oled 140 korda suurema meeskonna poolt, siis ei saa sa kaasa elada tänavuse suve suurimale üllatusloole, mis BTW annab spordile selle võlu. Ehk kui pmst 98% vaatajaid hüppab kodudes üles ja alla, peksab haifaive, siis peab sinusuguse õrnatundelise suurriigifänni tõttu kommentaator ütlema vaikselt: "oi, näe, värav tuli. ilus rünnak, jah. Siin, näe, Hart vist natuke libastus."

                    Kommentaar


                      Stuudios on noor Tiisler hea. Jutt jookseb, oskab küsida, selline soe rahulik maneer ka. Aetil ikka neid koperdamisi vahest tuleb aga on ka paranenud.

                      Pigem võiks küsida, kas mänge peaks kommenteerima erapooletud või mitte? Zelinski on ju julmalt itaalia poole kaldu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                        Stuudios on noor Tiisler hea. Jutt jookseb, oskab küsida, selline soe rahulik maneer ka. Aetil ikka neid koperdamisi vahest tuleb aga on ka paranenud.

                        Pigem võiks küsida, kas mänge peaks kommenteerima erapooletud või mitte? Zelinski on ju julmalt itaalia poole kaldu.
                        Abikommentaatorite puhul on see ok. Tavakommentaatorite puhul on see ok, kui tegu on sportliku intriigi poole kaldu ehk sa oled lihtsalt nõrgema ja üllatuse poolt. Kui mängivad Itaalia-Hispaania näiteks või ManU-Man City ja oled seal totaalselt ühele poole kaldu, kuna "sa oled fänn" või midagi, siis on natuke imelik.

                        Kommentaar


                          Kumb siis on? Mängisidki ju Itaalia-Hispaania aga Zelinski on abikommar.

                          Kommentaar


                            kle saagige ka otseses mõttes pekki. Islandi peale go crazy minek on ainuke variant. Kurat ma tantsisin naisega toas ja lõin patsu. Naine muidu vaatab jalkat poolkohustusest ja hea näo tegemise pärast, kuid eile oli ikka full teemas sees.

                            Pärast veel küsis, et kes see vanamees oli, kes otse-eetris pärast peaaegu nutma hakkamas oli.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                              Kumb siis on? Mängisidki ju Itaalia-Hispaania aga Zelinski on abikommar.
                              Noh, ma ütlesingi, et kui abikommar on viltu, siis võib see olla naljakas ja las siis olla. Päris kommaril oleks vähe imelik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Kurat ma tantsisin naisega toas ja lõin patsu. Naine muidu vaatab jalkat poolkohustusest ja hea näo tegemise pärast, kuid eile oli ikka full teemas sees.
                                +1 muidu.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X