320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Ühel MMil, mis vist toimus 2006. aastal, näidati samaaegselt toimuvatest mängudest üht öösel korduses ja laivmängu ajal ei räägitud midagi teise mängu skooridest, vaid tehti seda pärast mängu stuudios.

    Teine asi, mille peale tahaks iga kord Kalkunile tordi näkku visata, on "Kolemann". Ühe korra oli natuke naljakas, aga kui abikommentaator selle peale nakatub ja samamoodi tegema hakkab, siis on samahästi tort-näkku naljad ka naljakad.
    2006 polnud kahte kanalit. Ehk kui keegi tahtis vaadata teist, siis hoiti seda kinni. Praegu saad sa valida emma-kumma mängu ja tõesti, see on alati natuke kahtlane tundunud, kui hoitakse mingit mängu "salajas", kuid siis näed, kuidas kaks meeskonda juubeldavad, mis annab ka teise mängu tulemuse ette, aga kommentaator ütleb: "Nüüd vaadake korduses seda-toda, kuna äkki see meeskonda (kes siin juubeldab) ei saa äkki ikkagi edasi, kuna Bulgaaria võis teise mängu umbes neljaga võita."

    Kommentaar


      Minu arust on ka Pohlak jätnud parima mulje nendest kõrvalistest tegelastest. Ma võib-olla inisen nüüd põhjuseta, aga mind pisut häirib Błaszczykowski lapsepõlvetragöödia igakordne ettelaulmine. Aga noh, ehk ongi see midagi sellist, millest kõik ilmtingimata teadma peaksid.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Ja põhikommentaatoritest rääkides. Kalkun. Nomaeitea. Ma reaalselt olen jõudnud faasi, kus ma pigem kuulan mängu ilma kommentaarita kui temaga. "see mäng on nii igav", "selle mängija vanaema oli kahekordne euroopa pronks kujundujumises", "halb mäng on". Kohe kui kolm minutit ühtegi pealelööki ei tule on mingi räige kiun lahti, kuidas see mäng on ikka pekkis, mille vahele tuleb elu24 stiilis faktipritset. Ma ei saagi aru, et kas keegi sunnib teda kommenteerima või mis keiss on. Lükaku kasvõi Lemps või Osila pukki.

        Tiislerid on üsna ägedad, et nende osas ei kurda.
        Lisaks teeb Kalkun häirivalt palju mingeid nõuka süldipeo nalju. Noh, et naine on mehe visiitkaart ja mees on naise krediitkaart ja siis järgneb muhelemine ning ilmselt teeb Kalkun kuhugi ka linnukese, et sai jälle sammu lähemale astutud Valdo Jahilo nimelisele huumoriauhinnale.

        Kommentaar


          Algselt postitas Yattara Vaata postitust
          Lisaks teeb Kalkun häirivalt palju mingeid nõuka süldipeo nalju. Noh, et naine on mehe visiitkaart ja mees on naise krediitkaart ja siis järgneb muhelemine ning ilmselt teeb Kalkun kuhugi ka linnukese, et sai jälle sammu lähemale astutud Valdo Jahilo nimelisele huumoriauhinnale.
          Kas noorem Tiisler mitte seda nalja ei teinud? Vabalt võis Kalkun ka muidugi olla. Kõik kommentaarid ja mängud hakkavad juba segi minema.

          Kommentaar


            Te natuke liiga tõsiselt ei võta kogu seda asja?

            Kommentaar


              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
              Minu arust on ka Pohlak jätnud parima mulje nendest kõrvalistest tegelastest. Ma võib-olla inisen nüüd põhjuseta, aga mind pisut häirib Błaszczykowski lapsepõlvetragöödia igakordne ettelaulmine. Aga noh, ehk ongi see midagi sellist, millest kõik ilmtingimata teadma peaksid.
              Mulle jäi kõrva, et igakord, kui Slovakkia mäng käes oli räägiti Peter Pekarikust ja kuidas ta 7a tagasi Wolfsburgiga meistriks tuli ja sealtmaalt ikka pigem perse on läinud kõik. Iga mäng. Korra vähemalt. Ja A.Tiislerile raputaks veits tuhka selle eest pähe, et olgugi, et Belgia asus 78. minutil 2-0 ette, tundub mulle siiski raskelt tarbetu kilgata " Belgia ON veerandfinaalis!"
              Take a load off mammals, Ungari ei olnud kindlasti mitte niivõrd sitt, et võinuks öelda veerand tundi enne mängu, et kõik on läbi.
              Pohlakut kaaskommentaatorina olen mina alati oodanud, sest pigem tuleb sealt juttu mida on meeldiv kuulata mängu peale.
              Süvaritapp ja stuudiokujunduse kallal lehekülgede viisi irisemine näitab nii mõnegi kasutaja kohta, et seda elukest mida elatakse on vist liialt vähe ja liialt igavasti. Pole küll parim aga näo eest kratsimiseks ka põhjust ei anna.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Krissu: " Töötas see taktika, et karistuslöök otse värva peale lüüa." Karistuslöök oli ~5m kastist väljas.

                Kommentaar


                  Ma soovitan soojalt mitte otsida pidevalt vigu. Inimesed teevad sisuliselt kuu aega igapäevaselt seda tööd. See pole kerge, mistõttu tuleb ka kergemaid brainfarte. Ma võiksin teile näiteks tuua enda juhtumeid öiselt Copa Americalt, kus une tõttu ei mäleta ma ühest mängust lillegi. Kus vaheajal jäin magama ja üleüldse juhtus imelikke asju. See töö pole lihtne, see on karm andmine, kus sa väsid mingi hetk ikka ära ka. Kellel teist on teie töösaavutused nii igapäevaselt kõigi silme all?

                  Kommentaar


                    Tõsi, tahaks ka näha ETV kommentaatoreid seisus, kus sa alustad keskööl ja kütad hommikul seitsmeni välja. Aga ikkagi, see kommenteerimine pole ka nii lumme kusta asi.

                    Kommentaar


                      Tõsi ta on. Mina võin ausalt öelda, et ei saaks selle tööga hakkama, seetõttu sinna ka ei roni, kuigi töö tundub väga huvitav. Samas kui sa olles selles töös kohutavalt saamatu ja sinu koht ilmselgelt seal pole, siis no mida türa sa ronid sinna? Jah, see on sinu ja sinu hallide dressipükste kohta Aet.

                      Samas tahaks kiitust anda ka. Mõlemad Tiislerid on väga normaalsed. Abikommentaatoritest Pärnpu või kes ta on ja Voolaid väga head. Pohlakus oskus ja tahtmine analüüsida on väga viis. Minule on ta inimesena suhteliselt ebasümpaatne ja seetõttu tema tööd ka ei naudi, aga teada oma erapoolikusest julgen ikka kiita teda.
                      Lemsalu ja Zelinski on kerged pettumused, aga ei midagi kohutavat.

                      Aet ja Kalkun on aga selgelt vale ala peal.
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        Aedal on ju tegelikult esimene kord midagi sellist juhtida. Automaatselt ei saagi maailma parim olla. Ja ma ei saa aru, et see ka nii kehv oleks, mida ta teeb. Kohati läheb paar küsimust viltu, aga ta on ka tervitatav eneseiroonia. Ja Kalkuni kriitikast ma ka aru ei saa. Keda sinna asemele panna? Ta teeb töö täiesti heal tasemel ära. Kruus oleks neist muidugi popim, aga talle oleks ilmselgelt ka palju kriitikuid. Ehk seda tööd ei saagi kunagi teha maksimumi peal, kus sa kõigile meeldiks. Peaasi, et inimene naudib enda tööd ja Kalkun naudib seda.

                        Kommentaar


                          Eks loomulikult laias laastus on talutav aga samas kui siin natuke konstruktiivset kriitikat tehakse (a la, et ei ole vaja iga mäng Kuba vanemate lugu rääkida) siis võiks ja ka kuulata inimesi.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Aedal on ju tegelikult esimene kord midagi sellist juhtida. Automaatselt ei saagi maailma parim olla. Ja ma ei saa aru, et see ka nii kehv oleks, mida ta teeb. Kohati läheb paar küsimust viltu, aga ta on ka tervitatav eneseiroonia. Ja Kalkuni kriitikast ma ka aru ei saa. Keda sinna asemele panna? Ta teeb töö täiesti heal tasemel ära. Kruus oleks neist muidugi popim, aga talle oleks ilmselgelt ka palju kriitikuid. Ehk seda tööd ei saagi kunagi teha maksimumi peal, kus sa kõigile meeldiks. Peaasi, et inimene naudib enda tööd ja Kalkun naudib seda.
                            Aet on minu silmis ekraanil kohutav (kogelev, ilma igasugu sorava jututa, kohutavate küsimustega jne), aga selle annaks kogenematuse tõttu andeks. Aga ta lihtsalt ei mõista jalgpalli. Ta ei tea sellest, mistõttu ta ei oska ei kommenteerida, küsida, analüüsida ega mingit lisandväärtust sinna stuudiole anda. Võibolla on tal mõni spordiala milles ta tugevam on, mis õigustab tema kuulumist ETV sporditoimetusse, aga jalgpall see ju ilmselgelt ei ole.

                            Kalkuni kohta kirjutas Eika juba kõik olulise ära.
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              No Kruus sobib Vara Tommiga kokku,kas ta mõne teise mehega samale liinile saab....Ja veel kassaist pole täna veel räägitud
                              Invest In Africa

                              Kommentaar


                                Võtsin elus esimest korda hääle maha telekal, sest ei talunud enam Tarmo Tislandit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X