320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jätke see kuradima Kiraly juba rahule. Terve poolaeg on vaja jahuda samast mehest, kellest iga kuradima Ungari mäng. Lisaks suudab Aet faking Süvari poolajal küsida "Kas sina tead, mis värk Kiralyl nende pükstega on?" Türa, sellest on iga kuradima kommentaator igal kuradima Ungari mängul juba 10tuhat türadima korda rääkida.
    Ühesõna, mine munni Aet.
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      Aet tuleb järgmine kord stuudiosse hallides dressipükstes?

      Kommentaar


        Aet ja jalgpall on kaks eraldi asja.
        Meenutan üks kord Kadrioru pressi tribüünil Levadia mängul.
        Istusin just tema taga. Ma kostitasin oma märged et mängureportaaź valmistamiseks, aga ta luges ja parandas oma ülikooli õputöö. Mängule talle palju ei huvitanud.
        Kui mäng peaaugu läbi, ta kiiresti võttis kokku mängu Soccerneti laivitekstilt ja läks alla küsimuste esitama Töötas veel Delfis. Kvaliteeti töö.

        Kommentaar


          Kas Aet küsis, kuidas ungari keeles "lühike" on?

          Kommentaar


            Jätke see kuradima Kiraly juba rahule. Terve poolaeg on vaja jahuda samast mehest, kellest iga kuradima Ungari mäng. Lisaks suudab Aet faking Süvari poolajal küsida "Kas sina tead, mis värk Kiralyl nende pükstega on?" Türa, sellest on iga kuradima kommentaator igal kuradima Ungari mängul juba 10tuhat türadima korda rääkida.
            Ühesõna, mine munni Aet.
            Nõustun. Esimesel korral tundus OK, et mainiti, teine kord pani juba mõtlema, et aitab küll, kolmas kord ja sealt edasi, oli juba liig mis liig.

            Kommentaar


              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
              Aet ja jalgpall on kaks eraldi asja.
              Meenutan üks kord Kadrioru pressi tribüünil Levadia mängul.
              Istusin just tema taga. Ma kostitasin oma märged et mängureportaaź valmistamiseks, aga ta luges ja parandas oma ülikooli õputöö. Mängule talle palju ei huvitanud.
              Kui mäng peaaugu läbi, ta kiiresti võttis kokku mängu Soccerneti laivitekstilt ja läks alla küsimuste esitama Töötas veel Delfis. Kvaliteeti töö.
              Kui mingi Eesti Meistriliiga mäng oli, siis sellest võetakse lehte tavaliselt 2000 märki allanurka. Seega on igati kulupõhine veeta see aeg mõttekalt ja mingit ilget analüüsi trükkima mitte hakata.

              Kommentaar


                sitaks mõistlik ja kulupõhine on siis kohapeal passimine. Erasektoris võib, aga loodame, et ERR sellist jama ei korralda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  sitaks mõistlik ja kulupõhine on siis kohapeal passimine. Erasektoris võib, aga loodame, et ERR sellist jama ei korralda.
                  Kommentaare pole eetiline mujalt pihta panna

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kui mingi Eesti Meistriliiga mäng oli, siis sellest võetakse lehte tavaliselt 2000 märki allanurka. Seega on igati kulupõhine veeta see aeg mõttekalt ja mingit ilget analüüsi trükkima mitte hakata.
                    Oli küll, aga see ei tähenda midagi.
                    Professionalsus on ikka professionalsus.
                    Ta põhimõtteliselt ei jälginud mänge üldse ja pärast esitas mängijale/treenerile küsimusi millegi pärast ta ei teadnud peaaugu mitte midagi.
                    Pole vaja kolleegi nii kui nii kaitses minna.

                    Kommentaar


                      Lihtsalt tahtsin mainida, et "Käed Pohlakust eemale!"

                      Kui seni peaks valima hetkel (abi)kommenteerijate MVPd, siis miskipärast jääks minu valik Pohlakule. Kummalisel kombel mulle hirmsasti ta meeldib, sest ta on ainus, kes üritab midagi rääkida taktikast, mida vahetused kaasa toovad, mis mängu ajal taktikaliselt muudetakse, kus meeskonnal on puudujääke jne. Kõik ülejäänud (abi)kommentaatorid võiksid õppust võtta ja proovida natuke analüütilist-taktikalist liini sisse tuua. See Marko on ka enamvähem sellesplaanis.

                      Sesmõttes Reim ja Zelinski (ja Lemsalu ka äkki? või ei?) peaksid olema jalgpallitreenerid, eksole? Aga kogu senine EM on nad rohkem sellise pubijutu tasemel jutuga olnud, milles nad ka väga hea pole. Reimi kuulates ever-ever-ever ei arvaks, et ta on jalgpallitreener. Omaette fenomen on muidugi Teever, kes oma pubijutulikus punnitama siiruses on megasümpaatne.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Lihtsalt tahtsin mainida, et "Käed Pohlakust eemale!"

                        Kui seni peaks valima hetkel (abi)kommenteerijate MVPd, siis miskipärast jääks minu valik Pohlakule. Kummalisel kombel mulle hirmsasti ta meeldib, sest ta on ainus, kes üritab midagi rääkida taktikast, mida vahetused kaasa toovad, mis mängu ajal taktikaliselt muudetakse, kus meeskonnal on puudujääke jne. Kõik ülejäänud (abi)kommentaatorid võiksid õppust võtta ja proovida natuke analüütilist-taktikalist liini sisse tuua.
                        +1 Pohlak on väga hea olnud. Võiks rohkem isegi kasutada teda selles ametis.

                        Samuti oli Uiboleht eilses Saksamaa-Slovakkia mängus väga hea minu meelest. Kodutöö oli hästi tehtud ja rääkis ka asju, mis mulle kui Saksa jalgpalli jälgivale inimesele uutena tulid. Samas ei pildunud selliseid fakte lihtsalt fakti esitamise pärast.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Pohlak


                          Jah. Pohlak, Pärnupuu ning ka Voolaid on vist olnud ainsad (vb ka Uiboleht, pole teda kuulnud veel), kes abikommentaatoritena midagi juurde annavad.
                          Ülejäänutega on selline tunne, et vähemalt mina ei jää mängu mõistmise poolest nendele alla. Ja noh, ega nad väga eeltööd ka ei viitsi teha.

                          Kommentaar


                            Keegi pole hea olnud, päris valus on kuulata nii stuudiot kui ka mänge. Stuudio võiks jah pigem asendada tuima parimate olukordade klippidega.
                            kergendav teadmine aga, et Kruus sinna "appi" minna ei saa. Oleks teistmoodi kehv oma suvalise mõlaga.

                            Kommentaar


                              Ja põhikommentaatoritest rääkides. Kalkun. Nomaeitea. Ma reaalselt olen jõudnud faasi, kus ma pigem kuulan mängu ilma kommentaarita kui temaga. "see mäng on nii igav", "selle mängija vanaema oli kahekordne euroopa pronks kujundujumises", "halb mäng on". Kohe kui kolm minutit ühtegi pealelööki ei tule on mingi räige kiun lahti, kuidas see mäng on ikka pekkis, mille vahele tuleb elu24 stiilis faktipritset. Ma ei saagi aru, et kas keegi sunnib teda kommenteerima või mis keiss on. Lükaku kasvõi Lemps või Osila pukki.

                              Tiislerid on üsna ägedad, et nende osas ei kurda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                See oleks ebanormaalne kui seda kinni hoitaks. Pole kunagi kuskil näinud, et nii tehtaks.
                                Ühel MMil, mis vist toimus 2006. aastal, näidati samaaegselt toimuvatest mängudest üht öösel korduses ja laivmängu ajal ei räägitud midagi teise mängu skooridest, vaid tehti seda pärast mängu stuudios.

                                Teine asi, mille peale tahaks iga kord Kalkunile tordi näkku visata, on "Kolemann". Ühe korra oli natuke naljakas, aga kui abikommentaator selle peale nakatub ja samamoodi tegema hakkab, siis on samahästi tort-näkku naljad ka naljakad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X