320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalluri jalalöök

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'




    Algselt postitas rohelineKonn


    esiteks sellest meetrist: meetrit on tõepoolest defineeritud nii läbi etaloni, valguse kiiruse kui ka maa ümbermõõdu (1/40000 ekvaatori pikkusest). viimane mida mina õppisin oli aga läbi selle krüptooni, mida ma SW copipastet vaadates üllatavalt täpselt mäletasin. respekt minule.
    It was intended to be, and is very nearly,
    the ten millionth part of the distance from the equator to
    the north pole, as ascertained by actual measurement of an
    arc of a meridian


    nojah, selle def-i j2rgi v6etakse aluseks see teistpidi ymberm66t m88da meridiaani
    v6i siis 1/10 000 000 ekvaatorist p6hjapooluseni,
    tundub, et on yksk6ik, mille kaudu m22ratleda, peaasi, et oleks mingi muutumatu suurus


    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      #77
      Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

      Algselt postitas SleepWalking

      Siin pole ju vaja midagi seletadagi. Minumeelest on igale normaalselt mõtlevale inimesele läbi krüptooni isotoobi energianivoode lainepikkuse defineeritud meeter täiesti arusaadav ning ühene.
      Ausalt öeldes mulle see asi küll midagi ei ütle, arvan, et enamusele foorumi rahvala ka mitte, äkki seletad asja piltlikult kui see asi nii elemantaarne on, näiteks, seleta äkki krüptooni isotoobi energianivoode lainepikkuste kohta.
      Mart Mardisalu: \\"See mees pole inimene...see mees on Volkswagen\\"

      Kommentaar


        #78
        Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

        Algselt postitas vaikiv mees





        Algselt postitas rohelineKonn


        esiteks sellest meetrist: meetrit on tõepoolest defineeritud nii läbi etaloni, valguse kiiruse kui ka maa ümbermõõdu (1/40000 ekvaatori pikkusest). viimane mida mina õppisin oli aga läbi selle krüptooni, mida ma SW copipastet vaadates üllatavalt täpselt mäletasin. respekt minule.
        It was intended to be, and is very nearly,
        the ten millionth part of the distance from the equator to
        the north pole, as ascertained by actual measurement of an
        arc of a meridian


        nojah, selle def-i j2rgi v6etakse aluseks see teistpidi ymberm66t m88da meridiaani
        v6i siis 1/10 000 000 ekvaatorist p6hjapooluseni,
        tundub, et on yksk6ik, mille kaudu m22ratleda, peaasi, et oleks mingi muutumatu suurus
        mina olen kusagil kuulnud seda ekvaatori pikkuse kaudu defineerimist. küll aga olen ma teinud vea. mitte 1/40000 vaid 1/40000000. ekvaator, vana risu, on ju siiski 40000 km pikk.

        aga ehk pole see tõestu kuigi oluline. vähemalt said asjast huvitatud foorumlased teada, kuidad meertit läbi aegade defineeritud on.

        mis aga puutub selle pikkuse tajumisse, siis on meridiaani pikkus, valguse kiirus ja krüptooni lainepikkus enamvähem sama hästi tajutavad suurused.
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          #79
          Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

          Algselt postitas omarmulla


          Algselt postitas SleepWalking

          Siin pole ju vaja midagi seletadagi. Minumeelest on igale normaalselt mõtlevale inimesele läbi krüptooni isotoobi energianivoode lainepikkuse defineeritud meeter täiesti arusaadav ning ühene.
          Ausalt öeldes mulle see asi küll midagi ei ütle, arvan, et enamusele foorumi rahvala ka mitte, äkki seletad asja piltlikult kui see asi nii elemantaarne on, näiteks, seleta äkki krüptooni isotoobi energianivoode lainepikkuste kohta.
          kuule, sa tee endale kõigepealt füüsika alustalad selgeks. meie ei jõua sulle siin kogu füüsikat põhiühikute määratlemisest alates lahti seletada. kui inimene ikka krüptooni isotoobi lainepikkustega seonduvat instinktiivselt ei taju, siis pole edasi mõtet arutelda.

          olgu neetud, see tänapäeva eesti haridussüsteem
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #80
            Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

            te tundute nii targad.
            mul on füüsika koolis neli, vahest isegi viis, aga teadmistest jääb siin teemas küll puudu. see on raisk see spikerdamine viis aastat füüsikaklassis...

            Kommentaar


              #81
              Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

              Eile näidati ZDF\'ist mingit lõigukest mingist dok.filmist kus noor Beckenbauer palli vastu mingit kaalu virutas.Hääl kaadri tagant seletas, et tulemus oli .....140 kilo :P .....

              Kommentaar


                #82
                Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

                Algselt postitas Magpie


                te tundute nii targad.
                mul on füüsika koolis neli, vahest isegi viis, aga teadmistest jääb siin teemas küll puudu. see on raisk see spikerdamine viis aastat füüsikaklassis...
                .. teine variant on enne postitamist usinasti internetis või õpikutes tuhnida
                RummaBastards!

                Kommentaar


                  #83
                  Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

                  Algselt postitas jansa


                  Algselt postitas Magpie


                  te tundute nii targad.
                  mul on füüsika koolis neli, vahest isegi viis, aga teadmistest jääb siin teemas küll puudu. see on raisk see spikerdamine viis aastat füüsikaklassis...
                  .. teine variant on enne postitamist usinasti internetis või õpikutes tuhnida
                  sellisel juhul oleks jutt tulnud oluliselt targem ning ehk oleks jäänud ka pisukesed näpuvead tulemata. viimasest füüsikatunnist on ju õige pea 10 aastat ikkagi möödas kah.

                  Kommentaar


                    #84
                    Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

                    Njah, nii SW kui konna füüsikaõpetajaks oli koolis ilmselt keegi legendaarne pr. Kukrus, nii et, Magpie, selles valguses ei pea sa oma nelja füüsikas kindlasti häbenema.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      #85
                      Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

                      Nimetatud kodaniku panust konkreetselt minu füüsikateadmisse on tõepoolest raske ülehinnata.

                      Kommentaar


                        #86
                        Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

                        Minu arvates on SleepWalking RoheliseKonna gloryhunteri ego ja tegelikult on tegemist ühe ja sama inimesega. Või vendadega. Või ... . Nojah, see selleks, valveinimesed ei maga.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #87
                          Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

                          võibolla on rohelineKonn SleepWalkingu masohhistlik ego? aga kui ma üks inimene olen, siis on tegemist küll kohutava perverdiga vahetevahel iseendaga internetifoorumis diskuteerides.

                          aga valveinimeste järeldused jätavad küll soovida ...

                          Kommentaar


                            #88
                            Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

                            Algselt postitas SleepWalking


                            võibolla on rohelineKonn SleepWalkingu masohhistlik ego? aga kui ma üks inimene olen, siis on tegemist küll kohutava perverdiga vahetevahel iseendaga internetifoorumis diskuteerides.
                            Tänapäevases anonüümdses internetimaailmas leidub korralikke vaidluspartnereid ju vähe. Seetõttu on endaga arutlemine täiesti normaalne nähtus.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #89
                              Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

                              Algselt postitas Martin
                              Tänapäevases anonüümdses internetimaailmas leidub korralikke vaidluspartnereid ju vähe. Seetõttu on endaga arutlemine täiesti normaalne nähtus.
                              kahjuks ma vist ei pea ennast vestluspartnerina piisavalt veetlevaks ... ehk siis salgan kõik maha.

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

                                tere sõbrad. olen nüüd siis end taas roheliseKonnana (elus ja armastuses pettunud leedsifännina) sisse loginud.

                                kui mina veel noor olin, tundus et elu on imeline
                                ilus, maagiline
                                ja linnud puudel lausid nii õnnelikult
                                röömsalt, mängeldes, mind vaadeldes
                                aga siis saadeti mind ära ja õpetati kuidas olla mõistlik
                                loogiline, vastutustundeline, praktiline
                                ja näidati mulle maailma, kus ma olin nii teistest sõltuv
                                kliiniline, intellektuaalne, küüniline


                                jah, tõepoolest. elu enne Kukrust oli hoopis lihtsam. maailmapilt oli lihtne ja täis võite. siin teemas paljude noorte, särasilmsete ja elujanuliste noorte postitusi lugedes meenusid mulle taas ajad, kui ise olin samasugune. Gunde Svan võitis, Jason Donovan ei olnud veel paks, George Weah mängis Milanis ja mis põhiline - löögitugevust mõõdeti tonnides.




                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X