320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalluri jalalöök

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

    Kle Roheline konn või mis iganes!!!!!!!!!!
    Rahune nüüd maha, ma lihtsalt küsisin kas onn mõõdetud. Võid ju normaalse inimese moodi vastata siis et ei ole või on ................
    Aga sa lähed tühja asja pärast närvi ja mõtled et sina tead maailma asju kõige paremini!!!!!!
    Igatahes soovin sulle edu edaspidiseks!

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

      olen muide suhteliselt rahulik. kasutasin pisut agressiivsemat tooni ennekõike seetõttu, et muidu ei jõua üldse kohale. kui inimesi lauslollideks sõimata, siis võidab vähemalt mingisugust tähelepanu. stiilis - seks müüb.

      tegelikult võite te minu poolest löögitugevust kasvõi kalendriga mõõta. kurb on hoopis see, et inimesed ei suuda lihtsaid selgitusi mõista ja ilusti vastu vaielda. normaalne oleks kuidagi nii:
      loed läbi -> saad aru -> oled nõus või lükkad ümber põhjenduse
      mitte:
      loed läbi-> ei saa sittagi aru -> ütled et Õhtulehest lugesin ning järelikult on tõsi. täpsustad veel, et konn on munn




      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

        Kes ütles et ma sittagi aru ei saa??
        Ma kordan veelkord sest sina ei saa minust aru, niisiis, ma lihtsalt küsisin et kui palju võiks olla ja kas üldse on mõõdetud. Nii et soovitan sul siiski maha rahuneda sest see teema on ennast juba ammendanud, ja muide inimesed saavad normaalsest selgeks tegemisest palju paremini aru kui sõimamisest.

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

          Algselt postitas eden


          Kes ütles et ma sittagi aru ei saa??
          Ma kordan veelkord sest sina ei saa minust aru, niisiis, ma lihtsalt küsisin et kui palju võiks olla ja kas üldse on mõõdetud. Nii et soovitan sul siiski maha rahuneda sest see teema on ennast juba ammendanud, ja muide inimesed saavad normaalsest selgeks tegemisest palju paremini aru kui sõimamisest.
          Igavled?

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

            EI

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'Jalgpalluri jalalöök\'

              Algselt postitas Diana



              Mina mäletan midagi sellist, et löögitugevust (ehk jõudu) mõõdetakse njuutonites. Dzhaul oli siiski töö suuruse ühik.

              Aga ega ma füüsikas eriti tugev pole
              väga õige, algsele vastusele aga, et NEDVED lõi 1kord 35780 tonni

              Kommentaar


                #97
                Tegelikult olete oma füüsikaga ikka lambad küll, on ju olemas arvutus, et kui võtad palli kiiruse km/h või m/s ja palli massi, siis saab ju välja arvutada, et kui suure raskusjõuga pall lendab,ma täpset valemit ei tea, aga kuidagi nii saab.

                Kommentaar


                  #98
                  nüüd aga matemaatikat - foorumiga 2010. aasta juunis liitunu esimene postitus on tehtud teemas, mille viimane postitus on tehtud 2005. aasta juunis. millal ja mis teemasse teeb ta oma kolmanda postituse?

                  Kommentaar


                    #99
                    Aasta keavur on leitud

                    Eirauhind aastalõpugaalal.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Aasta keavur on leitud

                      Eirauhind aastalõpugaalal.
                      too muchuss alcohollos?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar

                      Working...
                      X