320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas varem mitte pole Itaalia pilti ka näidatud seal saates?
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      Kas varem mitte pole Itaalia pilti ka näidatud seal saates?
      Ma ei tea Ma ei vaata ju ise telekat.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        Kas varem mitte pole Itaalia pilti ka näidatud seal saates?
        Ei tea. Aga ETV üllatas meid mõlemat Serie A väravatega, kui mul õigesti meeles on.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Ühed ja samad naljad- Emmaste, Kuressaare, Anti Kammiste, madalamad liigad,saarlased vs. hiidlased, Newcastle mainimine...üks ja sama iga mäng.
          Lisaks häirib kuidas Kruus ütleb mängija kohta SEE.
          Ära hala. Kruus on parim eestikeelt rääkiv kommentaator kes kunagi olnud. On arusaama mängust, on eeltöö, on mis kõige tähtsam - emotsioon! Hääl on ka täpselt paras kommenteerijale.
          Agaa.... Räägi meile sis oma lemmikutest?
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            Ära hala. Kruus on parim eestikeelt rääkiv kommentaator kes kunagi olnud. On arusaama mängust, on eeltöö, on mis kõige tähtsam - emotsioon! Hääl on ka täpselt paras kommenteerijale.
            Agaa.... Räägi meile sis oma lemmikutest?
            Kalasaate juhina on ta tõesti super
            Minu lemmik oli Toomas Uba. Loodetavasti sa tead ikka kes ta oli.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Ma arvan, et kasvõi tulemustest ja liigatabelist võiks ju ikka üle käia nagu seda Eurospordi Eurogoals teeb, kuigi ka neil pole (vist) Itaalia ja Inglismaa liigade väravate näitamise õigust.

              Aga Kruusi koha pealt ,et mind absoluutselt ei sega, kui ta pole ala (olgu see siis jalgpall, F1, korvpall või midagi muud) asjatundija läbi ja lõhki. Selleks tavaliselt on ta kõrval mõni teine härra. Tema kommentaari on minul küll alati mõnus kuulata. Kuidagi vabalt teeb seda.

              Kommentaar


                Ma ei tea, minu arust on VSB ja TV6 kommentaatorite tase Eesti mõistes juba väga asjalik, ei oskakski kedagi enam välja tuua, kelle kommentaarid häiriksid, loomulikult on puudujääke, kuid olgem ausad areng on imo olnud päris hea.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Ma arvan, et kasvõi tulemustest ja liigatabelist võiks ju ikka üle käia nagu seda Eurospordi Eurogoals teeb, kuigi ka neil pole (vist) Itaalia ja Inglismaa liigade väravate näitamise õigust.

                  .
                  Itaalia oma on neil täitsa olemas..Hispaania ja Inglismaad pildi näitamiseks neil õigusi pole

                  Kommentaar


                    Itaalia liiga highlightse pole nad pea aasta juba näidanud. Nad näitavad Prantsusmaa, Saksamaa, Hollandi, Portugali, Venemaa, Euroopa sarajade (CL, EL) väravaid ja vahel ka mõnede väiksemate liigade väravaid (Belgia, Austria, Ukraina jne). Eelmine hooaeg näitasid Eurosport 2 uudised ka vahepeal Inglismaa liiga väravaid

                    Kommentaar


                      Tunnistan, et pole eelmise hooaja lõpust neid vaadanud

                      Kommentaar


                        Täna jälle TV6 ja Yle2 sama mäng. Kuradi sommid valivad alati TV6 eetris oleva mängu. Vaid paar korda TV6 ajaloo jooksul on nad eksinud.

                        Kommentaar


                          eile kostus ühe kommentaatori suust "zhonais"- et nagu mis mõttes? soovitus kommentaatoritele- ärge seda wikipedia hääldust nüüd küll tõepähe võtke
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Lavezzi asemel öeldi mitu korda Lavazzi ja Maggio on endiselt Maaagjo

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Aga kuidas õige oleks siis?
                              siit kuuled näiteks- http://www.youtube.com/watch?v=nWIS2kpd-xs
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Kuna eraldi teemat pole, siis ütlen siin, et spordiuudiste peen lüke Guardiola - Kruus oli muhe kiidan!
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X