320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma päris täpselt ei tea, kes see TV6 eilne esikisaja oli, kuid mulle õpetati juba varases lapsepõlves: väga ebaviisakas on kasutada inimese kohta sõna "see".
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      inglise keelset slängi võiks piirata

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Ma päris täpselt ei tea, kes see TV6 eilne esikisaja oli, kuid mulle õpetati juba varases lapsepõlves: väga ebaviisakas on kasutada inimese kohta sõna "see".
        SEE oli Kruus. Polnud see sellele esimene kord. Mainisin ka ise seda mõned nädalad tagasi.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Kahju, mulle see saade meeldis.

          TV3 lõpetab majanduslikel põhjustel TV6 spordiuudiste tootmise. Seni saadet toetanud Viasati ja Triobetiga ei saadud uute toetuslepingute asjus enam kokkuleppele ning nii jõuabki viimane uudistesaade eetrisse 30. detsembril. Aastat kokku võttev saade on eetris ka 1. jaanuaril.

          Kommentaar


            Mis see nüüd oli? 30nda õhtuks olete juba ennast nii üle joonud, et arvate olevat 1 aprill?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Mis see nüüd oli? 30nda õhtuks olete juba ennast nii üle joonud, et arvate olevat 1 aprill?
              Asjaolusid arvestades sai jah lõppakordina korraks lips lõdvaks lastud. Loodetavasti sa väga ei solvunud.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Asjaolusid arvestades sai jah lõppakordina korraks lips lõdvaks lastud. Loodetavasti sa väga ei solvunud.
                Ei solvunud. Aga panetegi pillid kotti?
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Nii on.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Nii on.
                    Kahju.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      eile jäi kõrva, et Petersoo mainis Ibra kohta erinevaid fakte tuues, et kui noorena oli mees palliplatsil paras kraakleja, aga nüüd vanusega on ta üha rohkem maha rahunenud. tekkis kerge WTF moment, sest minuteada on Ibra aastatega ainult agressiivsemaks läinud (kõiki taekwondo lööke ja slappe ei jõua ju enam kokkugi lugeda)..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        eile jäi kõrva, et Petersoo mainis Ibra kohta erinevaid fakte tuues, et kui noorena oli mees palliplatsil paras kraakleja, aga nüüd vanusega on ta üha rohkem maha rahunenud. tekkis kerge WTF moment, sest minuteada on Ibra aastatega ainult agressiivsemaks läinud (kõiki taekwondo lööke ja slappe ei jõua ju enam kokkugi lugeda)..
                        See oli naljakas, jah.
                        Viimane liigamäng: släpp vastu vastase nägu ja punane.
                        Viimane karikamäng: släpp vastu vastase nägu ja mitte-punane.

                        Kommentaar


                          kes täna kommenteerivad?

                          Kommentaar


                            Ott mu teada

                            Kommentaar


                              Mis Kruusist ja Varast saanud on? Pole neid hääli tükk aega kuulnud juba, kahjuks.

                              Kommentaar


                                Kruus käis välismaal suurt kala püüdmas vahepeal. Pühapäeval kuuled.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X