320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    Tegelt, kogu austuse juures, ma ütlen ausalt - eestlased on mingi ülipüüdlikult erinevate maade sellide nimesid erilise hoolikusega püüdnud 100 aastat välja hääldada, ja siis veel omavahel suutnud tähte närida ja tüli norida, kuidas see või teine hääldus peaks käima...Aga on ikka täiesti poogen ja savi, lõdva m...iga võiks neid kõiki hääldada nii nagu kirjapilt on. Ja ükski koer ei köhi. Tänks, ära pahanda, iiiilge sajebal on ees sest nimede, kohtade jne.... õigest hääldusest ja tänitamisest selle kallal, no pohhui on, TÄIESTI!!!. Meie äää-sid, öö-sid, üüü-sid ja õõõ-sid ütleb samuti iga gringo välja nagu jumal juhatab. Nii et n... jätta, kaua see ülipüüdlik kummardamine käib!?
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
      Tegelt, kogu austuse juures, ma ütlen ausalt - eestlased on mingi ülipüüdlikult erinevate maade sellide nimesid erilise hoolikusega püüdnud 100 aastat välja hääldada, ja siis veel omavahel suutnud tähte närida ja tüli norida, kuidas see või teine hääldus peaks käima...Aga on ikka täiesti poogen ja savi, lõdva m...iga võiks neid kõiki hääldada nii nagu kirjapilt on. Ja ükski koer ei köhi. Tänks, ära pahanda, iiiilge sajebal on ees sest nimede, kohtade jne.... õigest hääldusest ja tänitamisest selle kallal, no pohhui on, TÄIESTI!!!. Meie äää-sid, öö-sid, üüü-sid ja õõõ-sid ütleb samuti iga gringo välja nagu jumal juhatab. Nii et n... jätta, kaua see ülipüüdlik kummardamine käib!?
      Ausalt kirjutaks alla. Ei hakka me iial suahiili dialekte õigesti hääldama, pakun et portugallastest angolalaste tõupuhast hääldust ei tea paljud portugali eksperdid jne. Ok, teatud asju muidugi, suuremad keeled ja teatud konsultatsioon peaks olema kommarite poolt, aga see pidev vigisemine tõupuhta häälduse kallal käib närvidele.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Ei no kuulge, lorenzo on ikkagi mitu aastat Portugalis elanud, oskab hääldada nii HHHOONASS kui ŽOZEE ning, mis eriti lahe, s ning š vahelist häälikut, tuleb nüüd heast tahtest õpetatud mehena tagasi kodumaile pimedatele foneetilist armu jagama ja teie käitute, nagu oleks ta mõni jehoovatunnistaja. Ära pane tähele, lorenHHHo, jutlusta ikka meile inglise kommentaatorite võludest ja portugali hääldusest edasi, mina loen hea meelega. Eneseharimise põld ei või mitte sööti jääda!
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Mis kild see on, et kui kavas on kirjas UEFA Meistrite Liiga kõrghetked siis näeb ainult Zeniidi-Šahtari mängu kokkuvõtet? Ja kes see ülipüüdlik seal peale rääkis?
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
            Tegelt, kogu austuse juures, ma ütlen ausalt - eestlased on mingi ülipüüdlikult erinevate maade sellide nimesid erilise hoolikusega püüdnud 100 aastat välja hääldada, ja siis veel omavahel suutnud tähte närida ja tüli norida, kuidas see või teine hääldus peaks käima...Aga on ikka täiesti poogen ja savi, lõdva m...iga võiks neid kõiki hääldada nii nagu kirjapilt on. Ja ükski koer ei köhi. Tänks, ära pahanda, iiiilge sajebal on ees sest nimede, kohtade jne.... õigest hääldusest ja tänitamisest selle kallal, no pohhui on, TÄIESTI!!!. Meie äää-sid, öö-sid, üüü-sid ja õõõ-sid ütleb samuti iga gringo välja nagu jumal juhatab. Nii et n... jätta, kaua see ülipüüdlik kummardamine käib!?
            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
            Ausalt kirjutaks alla. Ei hakka me iial suahiili dialekte õigesti hääldama, pakun et portugallastest angolalaste tõupuhast hääldust ei tea paljud portugali eksperdid jne. Ok, teatud asju muidugi, suuremad keeled ja teatud konsultatsioon peaks olema kommarite poolt, aga see pidev vigisemine tõupuhta häälduse kallal käib närvidele.
            teema tegelt ju väga lihtne- kui hääldataks eesti keele päraselt, siis ju oleks isegi mõistetav ja ok. hetkel polnud aga hääldus ei eestikeelne ega ka portugali keele reeglite kohane, nagu Stok mainis, et tegu oli pigem siiski ettevalmistusega.

            kui keegi luges välja et halvustasin kommentaatoreid, siis pigem ikka oli asi mõeldud harivana. eks igaühe enda asi mis selle teadmisega edasi teeb.
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              http://imageshack.us/photo/my-images...alevkruus.jpg/


              Ainult kanalis TV...6

              Kommentaar


                Täna hommikul eetris olnud TV6 spordiuudiste korduse juures ootasin päris pikalt, kas tegu on saatevigade TV6 versiooniga ning kas point ka jätgneb lõpuks, aga võta näpust...

                Kommentaar


                  Kes täna stuudios oli TV6 spordiuudistes? Epic?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Tundus, et nädalavahetus ei olnud kõige kergemini läinud
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Mulle ka, mäletan, et eelmisel aastal kui mul veel VSB oli, siis oli tal Dannariga kommenteerides emotsioone küll ja rohkemgi. Nüüd oli küll selline suht emotsioonitu etteaste. Muus osas vingumist pole, tegu ja nägu on, diktsioonil pole ka viga.
                      Rohkem emotsiooni, Epic!
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Oli täitsa tavaline nädalavahetus. Lihtsalt läks nihu veidi. Vabandan.

                        Kommentaar


                          pole väga hullu ju, aga miks neid valesti läinud kohti välja ei võetud?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dnb Vaata postitust
                            pole väga hullu ju, aga miks neid valesti läinud kohti välja ei võetud?
                            Sest need taibud loevad seda otse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Oli täitsa tavaline nädalavahetus. Lihtsalt läks nihu veidi. Vabandan.
                              Valesti läheb kõigil, see on normaalne.
                              Emotsiooni rohkem, emotsiooni.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                                Tandemiga Vara-Kruus meenus tore intsident Napoli-City mängult, kus esmamainitu ei pidanud paljuks sisse tuua tähelepanekut nädalavahetusel toimunud City-Newcastle'i vastasseisust, kus kodumeeskond polevat külaliste pressi all teinud oma poolel ühtegi valesöötu. Mispeale Kruus täiesti õigesti tähendas, et sel juhul ei saanud ju adekvaatse surve avaldamisest juttugi olla. Edasi kostis eetrist Vara suust paar kõhhi ning vähemalt mulle tundus, et härra kommenteerimisentukas lahtus mõnevõrra natukeseks ajaks.
                                Eile olid Chelsea-Valencia mängu ajal puldis küll Kivisild-Kruus, kuid ega sellepärast ei saanud Kruus veel Vara kallal võtmata jätta

                                Minu mäletamist mööda ütles ta enne mängu algust midagi sellist:
                                "Palusin ühel Newcastle fännil kirjeldada Chelsea mängupilti viimases Inglise liiga mängus, kuid see oli ilmselgelt suur viga, sest too rääkis 0:3 kaotusest kui Newcastle võidust."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X