320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hurt võiks ikka teada, et on Kulik, mitte Kuulik ja on Bärengrub, mitte Bärengrupp.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      tavaliselt ei vingu üldse, aga no kurrat, mehed hakkasid üksteist segama. mitu korda räägiti samal ajal, a muidu polnud hullu.

      Kommentaar


        Bärengruppenfüürer!
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Scoreboardile mängukella ei tule?
          Hala Madrid !

          Kommentaar


            Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
            Scoreboardile mängukella ei tule?
            Selle pakub ikka ametlik pilt ja telemeestel vist sellega midagi teha pole.

            Kommentaar


              Pardon, aga kes koos Kruusiga kommenteerib täna? Selline mõnus hokimehe diktsioon ja elurõõmus entusiasm
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                Pardon, aga kes koos Kruusiga kommenteerib täna? Selline mõnus hokimehe diktsioon ja elurõõmus entusiasm
                Marko "Peeter ütles, et pani mu palgaraha Bayernile" Kristal.
                Aga minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt on Kristal nendest "endistest jalgpalluritest hakanud kommentaatoritest" kõige parem.

                Kommentaar


                  Ma ei saa aru miks pannakse neid kõnedefektiga tüüpe kommenteerima? Pidevalt mingi pudulõug on kommenteerimas keda on lihtsalt halb kuulata. :S

                  Kommentaar


                    Anname kollektiivselt Kristalile andeks, et ta veidikene napustanud oli, ega see elu Levadias kerge ole
                    MAKE US CREAM

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Selle pakub ikka ametlik pilt ja telemeestel vist sellega midagi teha pole.
                      Mis ajast CL-i ametlik pilt Riiast tuleb?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lenc Vaata postitust
                        Mis ajast CL-i ametlik pilt Riiast tuleb?
                        VÕisin eksida, aga tavaliselt tuleb ekraanigraafika ikka paketiga koos.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas FizZ Vaata postitust
                          Anname kollektiivselt Kristalile andeks, et ta veidikene napustanud oli, ega see elu Levadias kerge ole
                          Too oli Kristal või? Mis tal hambad välja löödud või milles probleem oli?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            VÕisin eksida, aga tavaliselt tuleb ekraanigraafika ikka paketiga koos.
                            UEFA CL puhul pole mitte kunagi tulnud. Iga kanal teeb enda oma (kui teeb).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              UEFA CL puhul pole mitte kunagi tulnud. Iga kanal teeb enda oma (kui teeb).
                              Vist meenub tegelikult endale ka, et kui CLi mängu teha, siis kommentaatorile tuleval pildil graafikat pole. Elik panin puusse, näkku ärge lööge.

                              Kommentaar


                                kruus-kristal oli täiesti kohutav paar, mida üle 5 minuti kuulata ei suutnud. kohati tundus, et tegemist on võistlusega, kes sama olukorda kiiremini ja valjemini kommenteerida suudab. õnneks teevad soomlased teisipäevati ka ülekannet.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X