320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Ja see annab kohe alust seda anti-jalgpalliks nimetada?
    Kuidagi niru on kuulata mängu lõpus paari kommentaari, millest peegeldub selge kahjurõõm.
    Krt, 2 Itaalia klubi tõmbasid lemmikliiga klubidele haledalt koti pähe ja nüüd kohe hea meel, kui ühel nii hästi välja ei tule?
    Oi seda kadedust. Labane

    PS. Ei ole Interi fänn ja tegelikult "prantslased" eile võitu väärisid, aga ma eelistaks mitte kuulda TV'st kommentaare stiilis "jess, nad said pähe".
    Haiguste ravi- (kon)trollimata.
    Tõesti, sellist kahepalgelisust näeb ikka harva isegi siin foorumis. Vihje, su jutt on nagu Savisaarel, kes süüdistab Ansipit ülbuses.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Sa oled hullem kui Arsenali fänn, kes näeb ka seal teise meeskonna eelistamist, kui nad on 0:4 tala saanud ja keegi ütleb, et teine meeskond mängis väga hästi ja Arsenal kehvasti.
      Interi vastu löödud värav rõõmustas mind seetõttu, et mängu persse keeramise au läheb otseselt Interile. Selle defineerivaid momente oli eile mitmeid, aga kõige paremini jäi meelde üks Marseille pallikaotus, kus anti kohe pikk pall Forlanile, kes hakkas teisi järgi ootama, aga kõige kõrgemal olnud poolikud Zanetti ja Cambiasso lihtsalt seisid. Kui see pole antijalgpall, siis mis see on? Napoli mängu ajal hõiskasin ma nagu rattal ja Inglismaa fänniks mind pidada on ka päris tase muidugi. Fakk off, ausalt.

      P.S. Ma saaks aru, kui ma saaks sõimu seepärast, et ma pidevalt puterdasin, sest seda ka juhtus, kuna eelmised kaks öös lennujaamas, kaks päeva järjest kirjutada 20 000 tähemärgiseid lugusid võtab neetult läbi tööl ja väsimus hakkas lõivu maksma, aga mingit sellist bullshitti ma ka ausalt lugeda ei taha.
      Oi, kus nüüd härrasmees solvus. Palun südamest vabandust.
      Kogu mängus häirisid mind need 2 naljakat kommentaari vahetult enne lõppu ja andsin oma hinnangust ja teada, aga pean tunnistama, et ei oodanud, et saan nüüd siit sellise pasarahe. Elagu arvamusavabadus.

      Mõni idioot suudab veel Ansipi ja Savisaare ka mängu tuua. Jätkake samas vaimus
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Seekord nõustun M-Agendiga. Eile oli Inter lihtsalt isutu ja pask. Samuti ei tasu Dannarit süüdistada inglaste fännamises, ta on siiski haritud inimene.

        Varem on ta pmst "jess nad said pähe" kisanud küll, kui Sunderland? üleminutitel City vastu võiduvärava lõi suluseisust. Siis tuli meeletu "HAHAHAHAHAAAAAA... oih suluseis, pohh see nii vähe, HahAhahahaaa". Eile päris seda kindlasti ei olnud.

        Ja M-agent, proovi tagasisidet mitte nii südamesse võtta. Kriitika on parem kui mitte midagi. See näitab et inimestele läheb korda, mida kommentaatorid ütlevad. Palju tuleb mõttetut paska, aga midagi ikka saad kõrva taha panna, et ennast parandada.

        Lisaks veel...
        Seda, et Napoli on überäge ja et Inter suudab iga mängu igavaks teha, teavad Itaalia vuti vaatajad hästi. Teistele võis Napoli tulla tõesti suure üllatusena ja isegi Ott sai orgasmi ja kilkas nagu oleks esimest korda vene naist saanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Krt, 2 Itaalia klubi tõmbasid lemmikliiga klubidele haledalt koti pähe ja nüüd kohe hea meel, kui ühel nii hästi välja ei tule?
          Oi seda kadedust. Labane
          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Oi, kus nüüd härrasmees solvus. Palun südamest vabandust.
          Kogu mängus häirisid mind need 2 naljakat kommentaari vahetult enne lõppu ja andsin oma hinnangust ja teada, aga pean tunnistama, et ei oodanud, et saan nüüd siit sellise pasarahe. Elagu arvamusavabadus.
          Et kes siin lahmimisega alustas, eks ole. Üldiselt kui arvamusvabadus võrdub "ütlen mida tahan", siis selle loogika järgi on ju teisel osapoolel õigus sind täpselt samamoodi "pasarahega" üle valada ja kumb sel juhul õieti praegu see solvuja on...
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Kõik vist juba öeldud. Annad tala, saad tala. Ansip või Savisaar, eks nende kasutamine ole muidugi paberitega idioodi tunnus. Grow up, pole sul esimene kord.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Ja M-agent, proovi tagasisidet mitte nii südamesse võtta. Kriitika on parem kui mitte midagi. See näitab et inimestele läheb korda, mida kommentaatorid ütlevad. Palju tuleb mõttetut paska, aga midagi ikka saad kõrva taha panna, et ennast parandada.
              +1
              Ja kui ikka läheb hinge, siis on tervislikum seda teemat mitte lugeda.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Mina vaatasin esimest korda M-agendi kommenteeritavat mängu ja mulle küll väga meeldis. See antijalgpalli jutt on selline ema-tütar teema, mina isiklikult nimetaksin antijalgpallis pigem seda, mida Rangers mõned aastad tagasi UEFA kopsikus tegi. Inter oli lihtsalt sitt.
                Algselt postitas Iceman
                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  +1
                  Ja kui ikka läheb hinge, siis on tervislikum seda teemat mitte lugeda.
                  Ma üldiselt ei võtagi ja enamasti ongi siin konstruktiivne kriitika, aga seekord häiris see, et minu poolt võrdlemisi hinnatud foorumlane hakkab lihtsalt totaaljama ajama. See tõstis mingi hetk katuse pealt.

                  Kommentaar


                    Liitun M007 toetajasgrupiga!

                    Minu arust ka täiesti aus, siiras ning hea kommentaar Inter oli, on ja jääb pasaks.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Dannar suutis eilse sita mängu juures head nägu teha, noh niikaua vähemalt kuni ma kannatasin seda jama eile vaadata. Teisipäevane kommentaar oli suht häiriv aegajalt, aaga võibolla pole ma nende kiiksudega seal harjunud.

                      Kommentaar


                        Eilne emotsioonitu hülgemöla segatud ebahuvitavate faktidega tüütas ikka tõsiselt ära, hädast välja aitas hääletuks muutmine.
                        Parem oleks kui edaspidi TV6-s kommenteeriksid Kruus-Kivisild või Järvela(üksi, või kellegagi)
                        Selle kommentaatori võiks täiesti südamerahus jätta VSB-d kommenteerima
                        Ega need arulagedad, kes seda kanalit tellivad, vahet ju ei tee heal ja halval kommentaatoril
                        MAKE US CREAM

                        Kommentaar


                          kas on juba tagatubades on teada, mis kohtumisi järgmisel nädalal esimeses mängus näidatakse?

                          Kommentaar


                            Kolmapäeval ei näita? Kavas igastahes auk.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jürks Vaata postitust
                              Kolmapäeval ei näita? Kavas igastahes auk.
                              See mingi kava.ee pask.

                              Veidi vale teema, aga VSB-s uuel nädalal lisaks Meistrite liigale 3 EPL mängu. Homme Man Utd - Fulham ja pühapäeval Newcastle - Liverpool ning Tottenham - Swansea.

                              Kommentaar


                                Telerist vaadates kava ka ei näita. Igastahes nägin juba TV6 reklaami.

                                Teisipäev
                                Benfica - Chelsea
                                Kolmapäev
                                Marseille - Bayern

                                Mõnes mõttes hea, saab otsustavat mängu näha Barca vs Milan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X