320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Fänniarmee viha tekkis ka üsna kunstlikult, kui hakati 80-ndatel Canal+i poolt seda pideva vastasseisuna esitlema. Vähemalt kui wikipediat uskuda.
    Eks ole ka selles tõde aga põhjuseks on ka kindlasti klubide suurus ja edukus nii Prantsusmaal, kui ka Euroopas (PSG ja Marseille on siis ainukesed klubid, kes on Euroopas karikat saanud peakohale tõsta).
    Tegid ennem mängu väikest taustauuringut?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Eks ole ka selles tõde aga põhjuseks on ka kindlasti klubide suurus ja edukus nii Prantsusmaal, kui ka Euroopas (PSG ja Marseille on siis ainukesed klubid, kes on Euroopas karikat saanud peakohale tõsta).
      Tegid ennem mängu väikest taustauuringut?
      tegin, mis seal salata.

      Kommentaar


        Ma arvan, et see jube asi oli see et Gunnaril ei tulnud välja Ventspilsi koosseisu lugemine.Väänas ja väänas seal ning dannar pidi ka naerma hakkama.

        Kommentaar


          See hooaeg Carling Cupi ja Fa Cupi mänge ei näidata ?
          Algselt postitas Tofoa
          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

          Kommentaar


            Algselt postitas NOT Vaata postitust
            See hooaeg Carling Cupi ja Fa Cupi mänge ei näidata ?
            Ei oska kahjuks öelda, äkki kunagi võistlussarja otsustavamas järgus.

            Kommentaar


              Ei suutnud telekava leida, aga kas 2. novembril näidatakse Sheffield United - Newcastle'i mängu?

              Kommentaar


                Algselt postitas lest68 Vaata postitust
                Ei suutnud telekava leida, aga kas 2. novembril näidatakse Sheffield United - Newcastle'i mängu?
                minu teada mitte.

                Kommentaar


                  Vähemalt internetikava järgi ka mitte. Kuigi ühtegi otseülekannet sel päeval seal kavas ei ole.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Eksimatu Miko eksis teemaga.
                    Ptui raisk, sorri.

                    Õnneks ma väga kaua ei jälginud, aga asi, mis kohe kõrvu jäi, kui räägiti Flora-Šiauliai mängust. On külalisvõistkonna nime tõepoolest nii raske välja luged, et sellest mingi Siuiaiuiiauualai hübriid tekitada?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 17 Vaata postitust
                      Ptui raisk, sorri.

                      Õnneks ma väga kaua ei jälginud, aga asi, mis kohe kõrvu jäi, kui räägiti Flora-Šiauliai mängust. On külalisvõistkonna nime tõepoolest nii raske välja luged, et sellest mingi Siuiaiuiiauualai hübriid tekitada?

                      Ega kui ma nüüd vaatan, siis pole jah midagi rasket, aga ei tea jah miks seal eetris seda väänama hakkasin

                      Kommentaar


                        Mis mulle veel kõrvu jäi, et nad rääkisid koguaeg samast asjast, üks rääkis mingi teksti ära ja siis teine pmst täpselt kordab sama asja järgi kohe.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Šiauliai on sama keeruline välja öelda kui Gurtšioglujants. Kes teab, see teab.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Šiauliai on sama keeruline välja öelda kui Gurtšioglujants. Kes teab, see teab.
                            ei ole ju, mis Šiauliais rasket on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                              ei ole ju, mis Šiauliais rasket on?
                              Mis Gurtšioglujantsis rasket on?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                                Mis Gurtšioglujantsis rasket on?
                                Kes teab, see teab. Küllap sinagi tead.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X