320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    OHH jah, nad lihtsalt viasati kodukal puusee pannud. Siis ju kalevi mäng, pole midagi. peab Tartu minema ja 1,5 h varem kohal olla ja mängu oodata.

    Kommentaar


      Mõned asjad mis eilsest mängust kõrva jäid:
      Charles Kabore ei liitunud sellel aasta Marseillega vaid 2008 aasta jaanuaris.
      Publikut oli eile mängu vaatamas küll. Ligue1.com väidab ,et 48566 silmapaari. Kuigi jah mitte nii plaju, kui näiteks Bordeaux vastu oli (55000+).

      Kommentaar


        Viasat on taas ühe "kenjaalse" distribuutimisnipiga hakkama saanud, aga ma lasen sellest homsel lehel rääkida.

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Viasat on taas ühe "kenjaalse" distribuutimisnipiga hakkama saanud, aga ma lasen sellest homsel lehel rääkida.
          Kas see puudutab arvega laekunud teadet, et alates jaanuarist kaob Viasat taas starman`i võrgust?
          Igaljuhul on tegemist F...ing olukorraga. Euroleague ja Balti liiga koss kaob jälle uttu.Viasat sport 2 ja 3 kadusid ning tv14 on spordikanalist väga kaugel. Kas Starman ei võiks asemele tuua mingitki spordikanalit. ESPN`i nad ju mingis paketis näitavad. Kaabli kaudu tuleb varsti ainult põhku.

          Kommentaar


            Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
            Kas see puudutab arvega laekunud teadet, et alates jaanuarist kaob Viasat taas starman`i võrgust?
            Igaljuhul on tegemist F...ing olukorraga. Euroleague ja Balti liiga koss kaob jälle uttu.Viasat sport 2 ja 3 kadusid ning tv14 on spordikanalist väga kaugel. Kas Starman ei võiks asemele tuua mingitki spordikanalit. ESPN`i nad ju mingis paketis näitavad. Kaabli kaudu tuleb varsti ainult põhku.
            Mitte ainult. Ja see puudutab veel TV1000-t ja miskit kanalit veel.

            Kommentaar


              Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
              Kas see puudutab arvega laekunud teadet, et alates jaanuarist kaob Viasat taas starman`i võrgust?
              Igaljuhul on tegemist F...ing olukorraga. Euroleague ja Balti liiga koss kaob jälle uttu.Viasat sport 2 ja 3 kadusid ning tv14 on spordikanalist väga kaugel. Kas Starman ei võiks asemele tuua mingitki spordikanalit. ESPN`i nad ju mingis paketis näitavad. Kaabli kaudu tuleb varsti ainult põhku.
              Sama mure siin.

              Kommentaar


                Ahvikari. Söön oma mütsi ära, kui see polnud nii Viasatil kui Starmanil juba kõneluste (VSB näitamiseks) käigus teada ja kokku lepitud. Näitame lollidele paar kuud, las ila hakkab tilkuma, siis keerame tasuliseks (Viasati huvi algusest peale) + paneme selle AINULT digipaketti (Starmani huvi).

                Suurlinnades on vähemalt võimalus sellega leppida ja paketti vahetada (juurde tellida), väikelinnades minu teada polegi digipaketi varianti olemas.
                Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                Kommentaar


                  Minu jaoks on see vaid hea uudis, sest nagu ma aru saan tuleb VSB nüüd ka Elioni. Tänase päeva parim uudis!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
                    Minu jaoks on see vaid hea uudis, sest nagu ma aru saan tuleb VSB nüüd ka Elioni. Tänase päeva parim uudis!
                    Mina olen aru saanud, et ikka ei lähe.

                    Kommentaar


                      Seoses sellega liiguvad 1.
                      detsembril Starmani kanaliplaanis TV 1000, TV 1000 Russkoe Kino ja Viasat Sport Baltic eraldi paketti, mida on võimalik tellida DigiTV ja DIGI
                      kolmikpaketi klientidel.
                      Või on siin mõeldud mingit Starmani paketti? Pole sellega kursis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
                        Või on siin mõeldud mingit Starmani paketti? Pole sellega kursis.
                        No jutt käib ju Starmani kanaliplaanist, millega siin kursis olla vaja?
                        Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                        Kommentaar


                          No tänan vastuse eest. Kunal mul endal on Elioni DigiTV siis lihtsalt turtsatas see esimesena pähe.

                          Kommentaar


                            ..tuleb siis Elioni või ei.
                            eile kui Viasatiga rääksisin siis nad küll ei osanud kök-ega-mökkigi öelda...
                            Mul endal tegelikult majakatusel see Viasati pann olemas + väljaostetud tüünerid ja värgid..mis iseenesest kuskil garaazhinurgas vedelevad... mõtlesin et (taas)liituks selle Viasatiga just VBS kanali pärst ent lihtsalt selle ühe kanali eest 350.- kuus väljakäijja + Elioni kodulahendus = mõttetu.
                            Kui Elioni tuleks siis = rõõmus olen!
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jansa Vaata postitust
                              eile kui Viasatiga rääksisin siis nad küll ei osanud kök-ega-mökkigi öelda...
                              Sa rääkisid Viasati "võtke kaart välja ja oodake 15 minutit" klienditeenindusega?

                              Peale oma lemmiklause nad ju üldjuhul kunagi midagi targemat ei kosta
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Elioni tuleb ka!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X