320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    on siis kanal elionis või pole?

    Kommentaar


      elion ei täida kunagi lubadusi.

      Kommentaar


        Kui Gomis algus palli sai siis käis ikka väga kõva vilekoor läbi. Aga jah, eilne mäng oli ikka väga hea. Kolm korda löödi posti/latti.

        Kommentaar


          Dannar tundus Lyoni poolt olevat.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Dannar tundus Lyoni poolt olevat.
            Millest sa seda järeldasid?

            Kommentaar


              Kahju, et te jalka ülekande alati kohe peale mängu peate ära lõpetama...Aga jah, eile oli suht kõva mäng ja mulle meeldis teie kommentaarid, midagi erilist kõrva ei kriipinud.
              Ja minagi ootasin väga Gomis'i väravat. :P

              Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
              elion ei täida kunagi lubadusi.
              wtf is your problem dued?
              Praegu on alles 1. novembri hommik. :S
              Aega on veel neil selle kanali lisamisega.
              Kui homseks pole olemas seda, siis on sul põhjust nutma hakata.

              Lugesin just elioni foorumit ja seal ka käib juba hommiku vara mingi nutmine ja elioni süüdistamine ja lubatakse, et kohe, kui võimalus tekib, vahetavad teenuspakkujat.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Millest sa seda järeldasid?
                Tahtsid nii väga ,et Gomis värava lööks. :P
                Ei aga tegelt ma niisama nokin.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Tahtsid nii väga ,et Gomis värava lööks. :P
                  Ei aga tegelt ma niisama nokin.
                  Ma polnud Lyoni poolt, vaid ma tahtsin näha, mis siis juhtub. Ja kui ta lõpuks lõi, siis oli see ilmselgelt mängu tipphetk.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas David Vaata postitust
                    Kahju, et te jalka ülekande alati kohe peale mängu peate ära lõpetama...Aga jah, eile oli suht kõva mäng ja mulle meeldis teie kommentaarid, midagi erilist kõrva ei kriipinud.
                    .
                    Tavaliselt öeldakse 30 sekki countdowni, seekord tehti 15 ning pidimegi kiirelt otsad kokku tõmbama. Isiklikult olen ma seda alati arvanud, et vähemalt väravad võiks iga poolaja lõpus ära näidata, kuid mingil teadmata põhjusel pole Viasati spordikanalid seda aastaid teinud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      Ma polnud Lyoni poolt, vaid ma tahtsin näha, mis siis juhtub. Ja kui ta lõpuks lõi, siis oli see ilmselgelt mängu tipphetk.
                      Mina küll ei tahtnud. Ma tahtsin 0:0 viiki või St. Etienne võitu.
                      See teine varjant, et Janot lööb lõpus värava oleks ka sobinud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Mind huvitas see, et mis elutarkustega ma siis seekord maha sain...
                        Selle mõttes, et sul tuleb asjalikku teksti koguaeg. Tahaks ise ka midagi rääkida, aga sa räägid kõik ära. Kõik need justkui mänguvälised seosed, nagu selle Saint Etienne'i bändiga oli.

                        Kommentaar


                          Bafétimbi Gomis (Lyon): "It's not Bafé's victory, it's above all else a victory for l'Olympique Lyonnais. There's real pleasure at winning after two defeats which knocked us back. When you come back to a club wearing a different shirt and you are booed, then it's sure that makes you even more motivated. I celebrated my goal with my team-mates in a quiet way because there are plenty of examples of other players whose celebrations have got out of hand against former clubs."

                          Bafetimbi on ikka üks korralik killumees.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Bafétimbi Gomis (Lyon): "It's not Bafé's victory, it's above all else a victory for l'Olympique Lyonnais. There's real pleasure at winning after two defeats which knocked us back. When you come back to a club wearing a different shirt and you are booed, then it's sure that makes you even more motivated. I celebrated my goal with my team-mates in a quiet way because there are plenty of examples of other players whose celebrations have got out of hand against former clubs."

                            Bafetimbi on ikka üks korralik killumees.
                            kui see oli quiet way, siis ma ei kujuta ette mis toimub, kui ta hoogu läheb
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Jamh see celebration oli tõesti väga quiet way ..
                              Paljud vennad ei tähista peale väravat enda vihavaenlaste vastugi niimoodi ..

                              Kommentaar


                                Dannar ole nüüd kõva mees ja tee üks JOKK neegri nali eetris

                                Kommentaar

                                Working...
                                X