320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nonii. Olen jõudnud taas ühe hooaja ära mängida enda suurepäraste Stoke Cityga. Liigat ei õnnestunud võita(1 mäng veel mängida). Samas kõik teised karikad on olemas. Loodetavasti ka teistkorda järjest meistrite liiga karikas, kus finaali vastaseks Bayern. Hooaeg algas huvitavalt, kui Shawcross sai vigastada. Õnneks asendas teda suurepäraselt Noor itaalia kaitsja, kes murdis end ka itaalia koondisesse. Endiselt on Fierro ja Sigrudsson pidurdamatud.
    Fierro 54 mängu, 46 väravat, 13 assisti, 9 mom
    Sigurdsson 57 mängu, 21 väravat, 36 assisti ja 6 mom'i.

    Suve eesmärk on inglismaaga võita world cup. alagrupp on easy - iisrael, lav ja hiina. Samas, kokkumängu mul pole ja tugevate vastastega pole mänginud.

    Next season proovin siis ikka liiga tiitli ka taas kätte saada. Nõme, et see inglise liiga nii ühtlane peab olema

    Kommentaar


      carlos fierro? see mehhiklane?
      slimm.ee

      Kommentaar


        mehhiklane jah. temaga samast klubist sai ka erick torrese, sama kvaliteediga vend.

        Kommentaar


          keRRRt räägi lühidalt palun, kuidas sa Fierro nii suurepäraseks mängijaks vormisid?

          Kommentaar


            sain ta esimese hooaja lõpus tasuta. oli 17 aastane. näitajad sitad. esimesel hooajal mõned mängud vahetusest, teisel juba sai rohkem mängida ja kolmandal hooajal oligi juba põhimees.laenule ei saatnud kordagi. esialgu kasutasin teda poacherina vms. a nüüd traqueartistana ja asi toimib. koondises paneb ka hullu.

            Kommentaar




              suurepärane, kõik neli vist äkki mängusisese kuuajase vahega?

              igastahes, hakkasin ka uuesti FMi, seekord bundesliga satsi HSVga. esimene hooaeg olin viies, teine hooaeg võitsin liiga mäekõrguse eduga (üle 10 punkti), kolmas hooaeg jäin 2 punktiga tiitlist ilma ja GD abil sain bayernist ette teiseks. nüüd 14 mängu liigas ja 13 võitu 1 viik kontol.

              märkimisväärsemaid saavutused on olnud euro cupi finaalis 2-1 põskesaamine liverpoolilt, german cupi võit eelmisel hooajal ja üleelmise hooaja liigavõit. üleliigsed mängijad sai kohe rahaks tehtud, parim ost on siiamaani sigurdsson. jõhker loom ja ma sain ta tühise viie miljoni eest . papiss cisse oli ka teisel hooajal, ta lõi 45 väravat mu taktikaga aga ma tegin sita lepingu kogemata (mõni null liiga palju paaris lahtris lol) ja siis müüsin ta 25 miljoniga portosse hooaja lõpus. kleber on hea asendus olnud talle ja malonga tõin backupiks.

              klubi rekordost 12 miljonit shaqiri, rekordmüük papiss cisse 25 miljonit.

              //no mida vttu, järgmine mäng nüüd sai kleber vigastada.. 3 kuud

              // shaqiri 4 kuud audis.. putsi mul on 2 subi pingil, 1 on väravavaht


              mismoodi need vigastused niimoodi tekivad, kas lihtsalt ebajopp või mul midagi valesti tehtud? physiod ja fitness coache on ikka kamaluga ja enamus on väga staažikad

              Kommentaar


                ehk on treening liiga karm? eeldan, et sul ikak uuem patch peal, sest selle vanaga pidid oleme vigastused väga kerged tulema. anyway, sigurdssoni peale tulla, siis tõesti, vend on loom. ja väga tähtis on deep squad. kui sa ütled, et sul 2 subi siis on asi ikka sinus ju. võta kasvõi tasuta mingid vananevad staarid ja selliste klubidega, nagu sinu hsv v minu stoke. contracte ei tohi teha absull lambist - palgad hoida ülimalt korras. mul max palk 110k ja keegi ei vingu ka.

                Kommentaar


                  kõige kõrgem palk on klubis 58,000£ ja see on ühel mängijal, sigurdssonil. lepingud on kõik ilusti tehtud, see ostuklausel läks lihtsalt natuke aia taha ja ei hakanud riskima. vananevaid staare on küll läbi käinud, aga paigale pole keegi jäänud. ei osanud oodata seda, et nüüd kõik niimoodi perse kukub ja eks õpin vältima selliseid olukordi.

                  Kommentaar




                    hooaeg 2016/2017, backroom staff on kõik täitsa uued ja eelmine hooaeg oli vägagi edukas. super cup, uefa super cup, liigavõit ja german cup. hakkab visioon paika saama ja eks maksimum 3-4 hooaeg tuleb veel, siis liigun küll edasi eelneval hooajal sai ligi võetud free agendid xabi alonso, mikel arteta ja tim howard. kõik kolm otsustasid putsad varna panna, olenemata sellest, et kaks esimest olid teinud 35-36 mängu hooaja peale. kahju, aga asendasin nad niivõrd kuivõrd LeBlanci ja Fernandoga, kellest teine on päris edukaks osutunud. mõned transferid veel tehtud, richards ja lacina traore toodud.. suurt miskit muud, aga väga hästi läheb.

                    Kommentaar


                      hakkan ka mingi päev uuesit mängima. hooaja algus oli ja sain ühe hullu argentiinlase. seni on 4mänguga paugutanud juba 7 tükki. ja raha on 55 milli aga ei oska kedagi osta rohkem, sest igal positsioonil on supepr vahetus mees vastu võtta ja algkooseisus on ainuke nõrk koht vasak kaitse ja vbla vaska äär ka, aga seal oma kasvandik ja reali ja barca poolt tahetud supper wide midfielder. natuke peamurdmist ja otsustasin ikka, et suvel rohkem täiendusi ei tee. odavalt sain ühe amc regeni veel, kes noor ja ühe supepr sub ründaja metsikute näitajatega. keegi urugay lopez vms.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                        hakkan ka mingi päev uuesit mängima. hooaja algus oli ja sain ühe hullu argentiinlase. seni on 4mänguga paugutanud juba 7 tükki. ja raha on 55 milli aga ei oska kedagi osta rohkem, sest igal positsioonil on supepr vahetus mees vastu võtta ja algkooseisus on ainuke nõrk koht vasak kaitse ja vbla vaska äär ka, aga seal oma kasvandik ja reali ja barca poolt tahetud supper wide midfielder. natuke peamurdmist ja otsustasin ikka, et suvel rohkem täiendusi ei tee. odavalt sain ühe amc regeni veel, kes noor ja ühe supepr sub ründaja metsikute näitajatega. keegi urugay lopez vms.
                        Mis tiimiga sa mängid ?

                        Kommentaar


                          stoke city. aasta 2018

                          Kommentaar


                            Mul on pooleli mäng Real Madridiga ja Casillaga, mul on mängus 2 treenerit, kellega mängin. Aasta on 2018 ja mängin oma noori sisse Real Madridis. Raha ostudeks on ˇligikaudu 500 milli j a wage budget on nädalas 8.1 miljonit eurot, millest kulutan 1.2 miljonit. Tiimi veavad vanad kalad nagu varane, papadopoulus, ramos, javi martinez, lucas moura, hazard, yaya sanogo ja iker muinian. olen võitnud igal aastal cl ja la liga. Huvitav on see, et ära ei ole tüüdanud, vaid ikka on huvitav. vaatab paneb õhtal paar pilti ka vb üles

                            Kommentaar


                              Äratame taas ellu selle teema. Stoke City'ga lõppes hooaeg 2018/2019. Tulemuseks Premieri kindel võit. Punkti rekord ja löödud väravate rekord. Viimased mängu tegin kõik vahetus meestega. Mis veel rõõmustavam - Meistrite liiga õnnestus võita kolmandat aastat järjest. Finaal oli Dortmundiga, ning seda mängu domineerisin võimsalt. Tulemuseks lihtne 2-0 minule. Lisaks neile karikatele, tuli ka Euro Super Cup, Communiti Shield, League Cup, World Club Champions cup (vms). Lühikeseks jäi teekond ainult FA Cupis, kus alahindasin QPR ja sain kuiva 0-1 kaotuse 4ndas ringis.
                              Meeskonna kooseis on enidselt sama - Mõned täiendused tulevad siiski, aga põhikohtadelt mehi ära ei lükka. Formatsioon oli endiselt 4-4-2 diamond. amc ja dmc'ga. Islandi poeg Sigurdsson tegi veel parema hooaja, kui kunagi varem. Ründajad olid tasemel ja järgmiseks hooajaks ongi 4 täielikku world class strikerit. Täitus ka 500 mängu Stoke City eesotsas.
                              Hetkel plaanin veel 2-3 hooaega kindlasti veel teha. Eesmärk oleks ehitada ka uus staadion, aga selleks oleks vaja saada praegune staadion igamäng paksult rahvast täis.
                              Hooajast üldiselt rääkides, siis esimene pool olin täiesti pidurdamatu. Liigas oli vist üks kaotus 25 mängu kohta. Teisel hooaja poolel hakkas kaitse veidi lekkima ja sealt tulid ka vastastelt väravaid - õnneks on mu võistkonna mentaliteet nondel hetkedel selline - löö palju tahad, me lööme ikka rohkem.
                              Põhi ründaja Fierro oli talvest kevadeni audis (3kuud), kuid teda asendas ilusti Ninang ning Manust ostetud inglise ülikiire ründetuus Oliver Platt(regen). Uuel hooajal on vaja sisse tuua ainult uus varuväravavaht ja mõni universaalne poolkaitsja, kes pakuks ikka konkurtentsi vanadele tegijatele, kes tegelikult on endiselt noored.
                              Hetkel ühtegi pilti ei saa lisada, kuna internet on siin lihtsalt ülimalt aeglane.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X