320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui esimene mäng on eemal 0-1 kaotus ja teine mäng on kodus 1-0 võit siis tuleb lisaaeg. Kui sellest 1-0 seisust löövad mõlemad meeskonnad lisaajal värava ning seisuks siis 2-1 ning kokkuvõttes 2-2 siis vaadatakse jälle kumb meeskond on eemal rohkem väravaid löönud.
    Äkki oli mõeldud, et aggregate score tuli 2-1, ehk siis lisaajal lõi ainult billy meeskond värava ning lisaaeg lõpes seisul 2-0?

    Kommentaar


      Ja just nii oli.

      Kommentaar


        FM 13 mu läpparile peale ei lähe (videokaardi probleem) ning ps3 fifa13-nes manager mode ei viitsi eriti pelada nii, siis otsustasin uue projekti käsile võtta.

        Suurtest klubides olen Premier League juhendanud ainult Chelseat ning nüüd otsustasin valida Arsenali.

        Eesmärk oleks, siis Arsenaliga võita CL ja Premier League tiitel ühel ja samal hooajal.

        Esimene hooaeg on nüüd, siis läbi ning suvine Transfer ka tehtud.

        Premieri algus läks väga sitast - poole hooaja peal olin alles 9andal kohal, kuid viimases 17 mängus võtsin 15 võitu ja tegin 2 viiki ning suutsin tõusta 3mandale kohale. Punkte oli 2sel kohal oleva Cityga samapalju, kuid väravatevahe ja omavahelised mängud olid nende kasuks - võitis Manu 84p.

        Cl- lihtne alagrupp - Cska,Rangers,Partizan. Suutsin 4-a mänguga ilusti edasipääsu kinnitada. Esimeses playoffis oli vastaseks Bayerni München, kelle vastu imelise kaitsemänguga suutsin võõral väljakul 1-1 viigi saada, kuid kodus toimus katastroof ning kaotasin 4-0.

        Fa Cup - 5. Roundis võõral väljakul Chelseaga kohtumine ja seal sain 1-3 peksa.
        League Cup - Poolfinaalis West Hamiga, kus lasin mõlemas mängus noortel mängida nagu ka eelmistes ja mõlemad kohtumised 0-0 viiki ja penaltitega sain kotti.

        Robin Van Persie oli suhteliselt hea lüües lõpuks kokku 30+ väravat.
        Walcott täpselt sama nagu Robin Van Persie (28 väravat), kuid lõi väravaid tähtsamates kohtades.
        Benik Afobe - Mees võitis mu usalduse, oli suurim CL skoorija Arsenali eest see hooaeg, Premieris lõi 8 mänguga 5 väravat nii, et tulevikulootus.

        Ostsin Costa,Affelay ja Azpillicueta ning kõik tasusid täielikult ära.

        Esimene hooaeg saatsuin ainult mõned mehed laenule ja ei müünud kedagi.

        Sel suvel, aga müüsin Reservening laenul käinud mehi ning muid elukaid (Arteta,Djorou,Chamach,Park jne) ning asemele ostsin ainult Salomon Randon -17,5M ja Fellaini -15M ehk tõin korraliku kvaliteeti juurde.

        Uuel hooajal eesmärk Premieris Top3, Cl oleks peaasi Playoffidesse saada ning kas League Cupi või Fa Cup finaali jõuda.

        Kommentaar


          2012/2013 Hooaeg

          Premier Leagues 5 koht - kodu vorm oli väga hea, kuid palju lolle kaotusi tuli võõrsil. Löödud väravate arvult oli liigas Top 1, kuid sisselaskmiselt top 14 nii, et sealt see kiil vahele jooksis.

          Keset hooaega sain endale tagasi tuua Cesc Fabregase 39.5M, keda ma väga kasutada ei oska FM, ehk oskab keegi natukene tema positsiooni ja rolliga aidata?

          Salomon Randon oli Briljantne ost. 51 mängus 43 väravat ning 13 söötu ja lõi üle Henry vana rekordi ja oli liigas 27 väravaga top goalscorer. Esimeses 7 mängus ta aga jalga valgeks ei saanud nii, et ruumi on.

          Uuenenud Youth Facilities tõi mulle ühe aastaga kaks sellist WONDERKITI keda ma Fmi varem ise pole saanud. 16 Aastane Midfielder, kelle väärtus oli 4.9m ning kes sobib ideaalselt mu taktikasse omaduste poolest ning teine on 3M paremkaitsja, kes on ideaalne Full back-support. Need mehed ma võtan järgmine hooaeg tiimi ning eks tuleb vanu mängijad maha müüa.

          Robin van Persie,Affelay ja Gervinho müün maha arvatavasti, kuna olid väga sitad sel hooajal. Douglas Costa valiti aga Premier League parimaks mängijaks.

          CL kukkusin jälle 1 ringis välja penaltitega Shakthari vastu. Tegin kahe mänguga 25 lööki raamidesse ning 4 väravat ja Shakthar lõi 3 lööki ja lõi ka 4 väravat (1omavärav), mis ajas vihale. Penaltitega minu 3 esimest kõik eksisid ja Shakthari omad lõid sisse. FA karika finaalis kaotasin Chelseale pärast 1-1 mängu 3-2 penaltitega, mis oli taaskord masendav. League Cupis sain Man Citylt võõral väljakul ära.

          Uuel hooajal tahaks suuta noored mehed tiimi sulandada ning ehk suudaks Euro Cupi ära võita. Fa Cupi või League Cupi võiks ka muidugi ära võita, sest koledaks hakkab see asi niimoodi kiskuma, kui tiitlit ei saa.

          Kommentaar


            Kui mind klubist vallandtatakse kuidas ma ss uude klubisse minna saan?

            Kommentaar


              TEre kas keegi oskab õelda kõige uuema fm12 eesti patchi?

              Kommentaar


                killa.jpg

                Gladbachiga 2020, sain sellise noore. Väärtus oli 15a vist 5miljonit. Kahjuks kutt ei taha skoorida millegipärast. Aga parim mida ma ise kunagi saanud olen.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Lahekutt Vaata postitust
                  [ATTACH=CONFIG]1831[/ATTACH]

                  Gladbachiga 2020, sain sellise noore. Väärtus oli 15a vist 5miljonit. Kahjuks kutt ei taha skoorida millegipärast. Aga parim mida ma ise kunagi saanud olen.
                  Mida Wonderkidi? Ma ise sain 4.2M Inglise keskväljamehe, aga ta pole pooldki võrreldes sinu Ghanalasega. Mõni klubi on soovinud teda osta ka?

                  Kommentaar


                    Kusjuures isegi ei ole, nii kui tuli siis alguses keegi jahtis teda, nüüd olen koguaeg siin lepinguid ka paanikas pikendanud

                    killaa.jpg

                    Järgmine hooaeg tuli mul kohe selline mees, see oli vist 4.5mil 15a. A kurat sai eelmine hooaeg 9 kuud ja see hooaeg veel 5 kuud. Läks natuke nahka, aga ehk tuleb veel mingi hullumeelne.

                    Kommentaar


                      tra, mul läks tänu ventika probleemile 3 savet putsi ja ainult man'city ja stoke city mingi vana save jäid alles. lambist hakkasin proovima cityga ulme teha, aga tuli märtsi keskel esimene kaotus ära. kuigi tiimi oli lisandunud suht kõvvid nimed. eks vaatan, kas 2-3-4 hooaega kannatab nii ära teha, et ei ühtgi kaotust vbla ka viiki. no sellise rahaga saab ju kõik vennad kätte. mõnes mõttes on isegi esimene hooaeg igav. stokega oli lahe, sest olin ise üles pressinud tiimi, ja seda kaunistasid karikad. pluss viimasesest savest jäänud tuleviku ründeliin fierro/niang pluss amc'na sigurdssssssssssssssssssonnnnnnnn. väravas valsee der stegen no freaking meeldis siiis. vbla hakkan toda edasi tegema, või võtan mingi league 2'hest tiimi või proovin sellist pulli, et alustraks kuskilt prantsuse 3ndast liigast.... eks aeg näitab, palju mängida üldse kannatab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                        tra, mul läks tänu ventika probleemile 3 savet putsi ja ainult man'city ja stoke city mingi vana save jäid alles. lambist hakkasin proovima cityga ulme teha, aga tuli märtsi keskel esimene kaotus ära. kuigi tiimi oli lisandunud suht kõvvid nimed. eks vaatan, kas 2-3-4 hooaega kannatab nii ära teha, et ei ühtgi kaotust vbla ka viiki. no sellise rahaga saab ju kõik vennad kätte. mõnes mõttes on isegi esimene hooaeg igav. stokega oli lahe, sest olin ise üles pressinud tiimi, ja seda kaunistasid karikad. pluss viimasesest savest jäänud tuleviku ründeliin fierro/niang pluss amc'na sigurdssssssssssssssssssonnnnnnnn. väravas valsee der stegen no freaking meeldis siiis. vbla hakkan toda edasi tegema, või võtan mingi league 2'hest tiimi või proovin sellist pulli, et alustraks kuskilt prantsuse 3ndast liigast.... eks aeg näitab, palju mängida üldse kannatab.
                        Võta ikka Conferensist meeskond ja vii tippu välja.Vaata mitme hooajaga hakkama saad.
                        Ma ise FM2010 jaman ja hooaeg mingi 2026 ja ikka Bolton,aga nüüd plaanin keset hooaega Conferens South või Northist võtta viimasel kohal ole klubi üle ja üritada nad tõsta tippu!
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          pole kordagi nagu üli sitta tiimi võtnud, aga ehk nüüd tõesti teen selle pulli ära. samas inglismaast kopp ees. ehk mõni hispaania/prantsuse 3.-4. liiga võistkond. või siis hoopis mõni teine euroopa väike liiga... eks homme mõtlen sellele, ja hakkan midagi tegema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                            pole kordagi nagu üli sitta tiimi võtnud, aga ehk nüüd tõesti teen selle pulli ära. samas inglismaast kopp ees. ehk mõni hispaania/prantsuse 3.-4. liiga võistkond. või siis hoopis mõni teine euroopa väike liiga... eks homme mõtlen sellele, ja hakkan midagi tegema.
                            Võta Poola Esiliigast mõni nõrk klubi, finantsid on olematud ning väga raske on alustada. Samas hooaeg kestab ainult 30 mängu nii, et algus läheb kiiresti ja põnevalt

                            Kommentaar


                              Või Eesti pack ja mingi esiliiga/II liiga klubi

                              Kommentaar


                                alustasin austria teise liiga klubiga, millel nimeks LASK Linz. Valisin just selle klubi tänu staadionile (18k). See eeldab, et 4-5 aasta jooksul ei ole vaja staadionile raha ehk kulutada. Midagi rõõmustavad seal alguses ei olnud, tasuta sain mõned mehed juurde tuua ja taktikaks vailsin esialgu 3-2-2-1-2 kolme keskkaitsja, 2 dm, mr ja ml, amc ja kahe ründajaga ees. Ehk esimene update umbes poole hooaja pealt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X