320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Neetud napilt jäi puudu. Eelviimases voorus lõi arsenal 87. minutil 1-1 ning sinna see tiitel läks. Nõrgemate vastu kogusin väga palju punkte aga suurem edu jäi selle taha, et teiste tugevate vastu ei suutnud.

    Iseenesest on tiim noor ning järgmine hooaeg läheks paremaks, aga varsti tuleb uus FM niiet, seda save'i ei viitsi vist rohkem.

    Kommentaar


      mis teha kui tekib kaust nimega crash dumps ja uue aasta alguseni on mängus jäänud 1 päev ja tekib see kaust

      Kommentaar


        aeg ajalt mängin siin enda esimest Premier league hooaega ning nüüd jõudis ta lõpule. Läks väga kehvasti, kuna sain 19. koha, minust allpool lõpetas ainult Fulham. Ehk alumine kolmik nägi välja sedasi: Aston villa, Cheltenham ning Fulham. Tiim oli isegi päris hea, kuid õige taktika leidsin alles hooaja lõpus ning enam ei saanud midagi päästa. Viimasest seitsmest mängust tuli viis viiki esiotsa tiimide vastu. Ühe mängu kaotasin nt väga suurelt Fulhamile, kuigi neil ei õnnesunud minust mööduda. Parim väravakütt oli mul Hannes Anier 13 ne väravaga. Igaljuhul hooaeg sai läbi ning otsustasin kaks nädalat holiday'd võtta. Läksin ise samal ajal arvutist minema. Tagasi tulles vaatan, et ma juba kuidagi Leicesteri peatreener. Olin seal vist midagi näppinud, kuigi endal on meeles, et ei pannud kuhugi linnukesi. Mäng salvestas ise ka veel ära, nüüd ei saa tagasi oma Cheltenhami juurde kuidagi. Töänu minu soovidele uuendasid nad noortesüsteeme ja treeningtingimusi, just hakkasid uut staadioni ehitama ning selline jama lugu juhtus. Kui otsustan ikka Leicesteri eest edasi mängia, siis järgmine hooaeg taas premmis, kuna nad said divaris esikoha. Vot selline lugu siis
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Kas keegi annaks lingi kust saaks mingit Football manageri osa allalaadida?
          https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

          Kommentaar


            Unrivalled series of football management simulation video games. Take charge of the world's greatest football teams and manage your way.

            Kommentaar


              Igaljuhul võtsin vähe vanema seivi ning pidin hooaja lõpu uuesti mängima. Seekord jäin kahekümnendaks. Müüsin häid (ja mitte nii häid) mängijaid vähekene. Pre season nüüd läbi ning esimene mäng peetud ka. Tulin Derby vastu 2-0 kaotusseisust välja, mäng jäi 2-2. Kindel soov divar kinni panna. Kui kunagi hooaeg läbi saab, siis kirjutan ka vähekene. Muidugi juhul, kui uuemat versiooni ei soeta.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                tere kas kuskil on olemas eesti liiga kõige uuemad üleminekud nagu selle hooaja?

                Kommentaar


                  Proovin siis Yeovil Towni koorekihti kergitada.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Kas kellelgi on veel ligipääse fm12 Eesti Patchile, mis siin kunagi ringles. Upload.ee's ei püsi need failid nii kaua üleval, kuid oleks suur tahtmine sellele käpp peale saada ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Fohow Vaata postitust
                      Kas kellelgi on veel ligipääse fm12 Eesti Patchile, mis siin kunagi ringles. Upload.ee's ei püsi need failid nii kaua üleval, kuid oleks suur tahtmine sellele käpp peale saada ?


                      Avapostituses olev link töötab täitsa korralikult

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Epic Vaata postitust
                        Avapostituses olev link töötab täitsa korralikult
                        Aitäh

                        Kommentaar


                          Oskab keegi öelda, kas Eestis on mõni Football manageri foorum? Mäletan, et paar aastat tagasi mingisugune oli, aga see kadus suht kiiresti ära.

                          Kommentaar


                            Minu mängus lõppes 27/28 hooaeg ja üheksas hooaeg anderlechtis. Meeskond pea täies mahus enda poolt üles kasvatatud. Juba nö valmis mängijatena liitunud on hetkel 3 mängijat. Kaks neist ka ühed viimased 'päris' mängijad. Tõin Romelu Lukaku chelseast koduklubisse karjääri lõpetama. Kusjuures Lukakul belgia koondises 183 mängu ja 139 väravat kirjas. Ja on sõitmas kohe algavale EM finaalturniirile.

                            Sel hooajal õnnestus suhteliselt kõik. Liiga sai kinni pandud vaatamata väga tihedale mängu graafikule - nimelt igale positsioonile on väga tervislik konkurents ja meistrite liiga/liiga/karika koos mängimine enam väga suuri raskuski ei valmistanud. Paaril eelmisel hooajal olid varumehed liiga noored ja kuna liiga tipp on tavaliselt väga tihe olnud, siis ei saa CL-ks valmistudes liigas liiga lebolt võtta. Olles viimastel aastatel pidevalt CL-i alagrupi turniirist suhteliselt kindlalt edasi saanud, seejärel aga kobinaga kellegile kaotanud (näiteks eelmisel hooajal Juventusele pärast võõrsil 3-1 võitu, kaotasin kodus 3-0), tahtsin see hooaeg CLs vähemalt poolfinaali saada. Veerandfinaali olin varem saanud, aga seal tuli mulle mingi über tiim vastu - a'la real või arsenal vms. See kord oli loos hea ainult kuni esimese ringini - vastu tuli Porto. Veerandis manu, kellele võõrsil kaotasin 3-1. Kodu mängu eel polnud isegi suurt lootust, sest 3-1 oleks võinud sama hästi olla 7-0. Aga läks teistmoodi, võitsin kodus 2-0 ja poolfinaalis ootas bayern. Võõrsil hoidis vv jällegi läbi ime meeskonna vee peal, tulemuseks vaid 1-0 kaotus. Kodus võitsin pärast 1-0 normaalaega lisaajal 2-1. Finaalis oli vastaseks PSV, kelle alistamine oli eelnevatega võrreldes lausa lihtne, 3-1 pärast 3-0 ette minemist.

                            Ka karika võitsin, niiet 3st 3.

                            Olen viimastel nädalatel jälle veidi rohkem mänginud (2 hooaega), aga paar asja häirib kohutavalt. Need subscriptionid esiteks. Neid tekib kuidagi lambist juurde ja siis ma pean lugema prantsuse Ligue 2 kuu parima valimistest. Ja ligue 2 pole ainuke, mis uudisvoogu satub, teisi liigasid, teisi klubisid jne. Suht häirib. Olen neid subscriptioneid ka kustutanud, a kasu ei kedagi, tulevad tagasi. See mingi levinud bug? Eriti hull on asi suviti, kui 1. juulil pean läbi klikkima üle saja transferi.

                            FM 13 eriti huvi ei paku, niiet järgmise FMini on veel aega, seega peaks mõne aastakümne veel edasi jõudma .

                            Kommentaar


                              Algselt postitas billybob Vaata postitust
                              Võõrsil hoidis vv jällegi läbi ime meeskonna vee peal, tulemuseks vaid 1-0 kaotus. Kodus võitsin pärast 1-0 normaalaega lisaajal 2-1.
                              Võõrsil 1-0 kaotus.
                              Kodus 2-1 võit.

                              Kas võõrsil löödud värava reegli tõttu Bayern ei oleks pidanud finaali pääsema?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Võõrsil 1-0 kaotus.
                                Kodus 2-1 võit.

                                Kas võõrsil löödud värava reegli tõttu Bayern ei oleks pidanud finaali pääsema?
                                millest sa aru ei saa? 1-0 kaotus võõrsil, kodus normaalaeg lõppes samuti 1-0 ning lisaajal võidetigi mäng 2-1.
                                Koondise põhimängija

                                Kommentaar

                                Working...
                                X