320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul sama jama + tundub et team database on ka kuidagi väike, isegi osadel premieri meeskondadel nt tottenham pole kõiki mängijaid, aga database valisin huge/large omale mängu algul

    Kommentaar


      Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
      Mul sama jama + tundub et team database on ka kuidagi väike, isegi osadel premieri meeskondadel nt tottenham pole kõiki mängijaid, aga database valisin huge/large omale mängu algul
      Mis team database? Player database ikka.

      Soovitan huge/large DB asemel valida võimalikult palju liigasid (ja panna playable, mitte view only). Ma mängin ise small DB'ga, aga laetud endal hunnik Euroopa keskmisi liigasid ning seetõttu on mängijatevalik üsna rikkalik. Isegi Aafrika klubides on vist üle 1000 mängija.
      Last edited by Tanel; 23.07.12, 19:23.
      sigpic

      Kommentaar


        Jah seda ma mõtlesingi. Aga kas nüüd mängides seda enam muuta pole võimalik?

        Kommentaar


          Selle aasta versioonis andis muuta küll vist.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
            Jah seda ma mõtlesingi. Aga kas nüüd mängides seda enam muuta pole võimalik?
            Saab jah. FM -> Add/Remove Leagues

            ---

            Enda suurim FM'i triumf saavutatud.



            Algkoosseis pluss muud tähtsamad lülid (10+ mängu mehed ei mahtunud kõik pildile ära).



            Plaanis oli CL võita oma keskpärase Tšehhi klubiga, millel oli 7500-kohaline staadion. Kuues hooaeg oli see hooaeg, kus ma lootsin Meistrite liigas tegusid tegema hakata (ehk siis eesmärk oli veerandfinaal kuue hooajaga). Aga kuuendal hooajal sai juba karikas tasku pistetud päris võimsalt - grupis olin neljas seed (Real Madrid, Dortmund ja PSG vastu) ja läksin teisena edasi, kaheksandikus oli Sevilla lihtne saak, veerandis pidi Juvega vaeva nägema aga lõpuks 8:6 peal, pooles läks Barcaga pennalde peale pärast (esimese mängu 2:1 võit, teises 1:2 kaotus Nou Campil) ja jäin kuuenda löögi järel peale ning finaalis aitas Porto oma punase kaardiga kaasa.

            Edu saladus on muidugi selles, kui palju vaeva mängijate leidmisega näha. Sohki pole teinud, sest ei näinud selleks vajadust. Ainus aga on see, et ma ei valinud "Masked attributesi" ja seetõttu oleks nii mõnigi praegune mängija ilmselt ostmata jäänud. FML'i kogemus on muidugi peaaegu asendamatu hea mängija tundmiseks.

            Kuigi palju tööd mängijate leidmisel tegid skaudid ära, siis olen vist ise viimase kolme hooaja jooksul oma 3-4 tundi player searchis / koondistes / klubides ringi sobranud ja otsinud odavaid mängijaid, kel on silmapaistvad atribuudid. Ja kui andmebaas on suur, siis neid leiab. Umbes pooled koosseisus on enda poolt leitud mängijad. Muidugi, tavaliselt lasen skautidel mehed üle kontrollida enne kui ostan, aga on ka erandeid, sest aafriklastel/madalamate liigade mängijatelt ei saa match reporte ja teine kord on mõni teine tiim huvitatud/aken hakkab kinni minema.

            Veidi sitema reputatsiooniga mängides tasub ka agentide pakkumistel silm peal hoida. Viimasel paaril hooajal ma enam neid tähele ei pannud, sest siis tõusis juba tiimi tase nii kõrgele, et head kraami ei pakutud, aga esimestel aastatel, kui klubil oli reputatsiooni vähem, siis sain just sealtkaudu kõige paremaid ja odavamaid mängijaid. Meistrite Liiga võitnud tiimi algkoosseisust kaks meest tulid läbi agentide.

            Tegelikult tahan rohkem Tšehhi mängijaid lisada, aga nii välismaine on see punt puhtalt sel põhjusel, et A) klubi repp on veel nii madal, et isegi Praha Sparta noorte meelitamine on keeruline, B) hinna/kvaliteedi suhe. Aga üritan edasi mängida ja ka meeskonna ära tšehhistada. Esimesed suured sammud sai juba tehtud ning enne seda hooaega sai juba tulevane Tšehhi kaitseliini kokku pandud.
            Last edited by Tanel; 24.07.12, 01:08.
            sigpic

            Kommentaar


              super töö, hinne 5 +
              muidugi mulle meeldiks rohkem kui tsehhi klubis oleks tsehhi mängijad põhi tegijad, ise üritan seda joont hoida et mis maa liiga selle rahvuse mängijad oleks enamuses, suurtemate riikidega on lihtsam
              Ma sama haruldane kui kaine farmer!

              Kommentaar


                Tanel kas sa palun viitsiksid pildi teha Felipe Statsidest, saaksin võrrelda teda enda mängu ründajast wonderkidiga

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Tanel kas sa palun viitsiksid pildi teha Felipe Statsidest, saaksin võrrelda teda enda mängu ründajast wonderkidiga
                  Wonderkid just pole, aga ühe Brasiilia madalama liiga pool-rejecti kohta käib küll:




                  ---

                  Tšehhide kohta lisaks nii palju, et ma ise tahaks ka rohkem tšehhe ning oligi plaanis selleks ajaks, kui Meistrite Liiga võit sihikul on, üsna Tšehhi tiim kokku panna.

                  Aga praegusel juhul pole / polnud veel võimalik häid Tšehhi mängijaid endale meelitada.
                  Last edited by Tanel; 24.07.12, 15:06.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Kas sul on omaette eesmärk millalgi ka läbida Tšehhi liiga ilma ühegi kaotuseta ja viigita?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Kas sul on omaette eesmärk millalgi ka läbida Tšehhi liiga ilma ühegi kaotuseta ja viigita?
                      Kaotusteta on läbitud. Viigita peaaegu. Viimasest 50 mängust on vist 2 viiki ainult.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Ise mägin Barca-ga . Ja täna just leidsin ühe huvitava eestlase oma tiimi 16aastane ja 2014 aastal ütles scout et noor eesti kutt on potensiaalilt parem kui Xavi ... Muidu jh mäng käib üle kivide kändude . olen meeskond täiendanud ganso , hazardi, sturridge ja papadoupulusega .Hazardi just ostsin eelmisel hooajal ning vahale jäi hooajast lausa 6 kuud , messi oli eemal 3 kuud , iniesta 3 kuud , fabregas kah sinna kanti , villa 2 kuud , pedro kaks kuud ja mascherano ei mänginud üldse pärast uut aastat . Ma ei tea mis jama mul nende vigastusdeg aon mängus . Muidu siis kolme hooaja peale olen võitnud kaks Liigat , kaks karikat , ühe CL , kaks euroopa supercupi , kolm hispaania supercupi ning kaks klubide mm . Järgmiseks hooajaks tuhnisin kogu inglismaa , hispaania , saksa ja prantsuse liigade u19-d läbi ning otsisin noori kutte , ning kulutasin nende peale umbes 30m , täiendusi ple plaanis . Enda noortest olen laialdlaselt kasutanud Barta , Muniesa , Deulofeu ( kes keeldus uuest lepingust ja lahkus eelmine aasta ) , tello , cuenca , thiago ja mõned veel . Vahepeal lõpetas Ronni karjääri kelle tõin vanade aegade mälestuseks ja nüüd pärast lõppenud hooaega lõpetab ka Puyol . Ilmselt järgmiseks on abidal aga ma ei muretse kuna mul olemas juba alba ja muniesa ja b-st ja noortest võtta veel palju mehi

                        Kooseis on siis tavaliselt selline :
                        Valdes ( Ballaste)
                        Alves (Bartra) Pique ( Fontas ) Papa ( Masc) Alba (Muniesa ja Abi )
                        Xavi/fabregas/iniesta (Thiago , Busi Masc ja noored )
                        hazard/fab/iniesta (Ganso,Andersen)
                        Sanches-Villa-Messi (Pedro,Afellay,Stur,tello ja veel noori )

                        Järgmise hooaja sihtmärgiks on võtta Trio ( Liiga , CL , karikas ) ja hoida mehi mängukorras ning pakkuda noortele mänguaega .
                        Kuigi põhiliseks eesmärgiks oli Barcat võttes arendada Eesti jalgpalli luua arvestatavaid mehi Praegu on umbes kolm sellist meest potensiaali poolest kes võivad tulevikus vabalt mängida kuskil espanyolis vms klubis põhivennana .

                        Kommentaar


                          pane messi tippu

                          Kommentaar


                            Lõpetasin ka hooaja. Napilt jäin promotionist ilma. Veel kuus mängu olin teisel kohal mõne punktise eduga. Lõpp läks käest ära. Kaotasin enamus mängud. Näitan enda superstaari, kelle vedamisel tõusime Leagu 1 ja tegima seal suurepärase hooaja. Nüüd juunikuus palus, et müüksin ta maha, kuna tahab suuremasse klubisse. Birmingham tegi ka pakkumise. Seadsin hinnaks kolm miljonit, kui teeb liigas 10 mängu siis veel miljon. Ja järgmise müügiga kuulub 50 protsenti summast mulle. Suht hea diil, ma arvan. Nüüd teised kaks noort peavad lammutama hakkama. Siin pilt:


                            Need viimased kaks hooaega on olnud parim väravakütt. Igatahes edu talle
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Kui mängu mängin siis mõne aja pärast tuleb error ja siis tuleb kaust nimega crash dumps. Milles võib probleem olla.

                              Kommentaar


                                Võta lahti kaust crash dumps ning kustuta sealt kõik failid ära

                                Kommentaar

                                Working...
                                X