320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
    Ühte mängu 20x uuesti proovinud ja kui juhtima lähen siis meeskond järsku full retarded ja saan pähe. Sorri rahvas aga see mäng pole reaalne, eriti kui ma tollest meeskonnast liigatabelis eespool asun
    20x ühte ja sama mängu järjest teha polegi reaalne.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      No ma tahtsin näha kas on võimalik seda mängu võita ka, kui kaotasin panin lihtsalt kinni selle mängu ja alustasin otsast peale.

      Kommentaar


        Muuda siis oma mängu...Muidugi nüüd on hilja juba taktikat muutma või mängijaid ümber treenima hakata.
        Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

        Kommentaar


          Jätkasin mängimist ja lõpetasin esimesel aastal, pärast esiliigast meistriliigasse tõusmist, JK Tarvaga meistriliiga 2. kohaga. Viimase vooru mäng oli otsustav.
          Flora pidi võitma, et meistriliiga tiitel võtta. Mina ei tohtinud jääda viiki või kaotada ning Flora ei tohtinud võita, et esimeseks jääda. Mängisin Levadia vastu ning võitsin 2-1, kuid sama seis jäi ka Floral ning nad võtsid EML tiitli Kaljult üle. Kalju oli kolmas ja Paide oli neljas. Sain siiski suure hulga auhinna raha ja saan võistelda ka Euroopa Liigasse pääsemise üle. Meeskond on teinud kahe hooaja peale suure muutuse. Enamasti on liitunud vabaagendid ning mängu algusest on paljud liitunud teiste klubidega või langenud duublisse. Ostuna sain siiski omale Senegalist ühe äärekaitsja ning keskpooliku, kes kindlalt põhikoosseisu kuulusid.
          Teine aasta nüüd EML ja see aasta peaks hakkama meeskonda paremini üles ehitama, sest esimesel hooajal suure hooga Meistriliigasse tulles, ei mõelnud ma nii väga tuleviku peale ja nüüd on meeskonnal vaja uut hingamist ja uut taktikat. Olen toonud Aafrikast veel 2-3 mängijat juurde, kellel kvaliteeti on ja kelle hind peaks tõusma. Hooaja eesmärgiks seaks vähemalt EML 4. koha ning Euroopa liigas teisse kvalifikatsiooniringi pääsemise.

          Kommentaar


            Selle teise koha said sa save'mis taktikaga?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Nii ja naa, kasutasin kolmes mängus seda ning ainult ühes mängus saavutasin tulemuse

              Kommentaar


                Tra kuidas see võimalik on, et hooaja lõpp läheb perse täiega. Võitsin just liiga liidrit, kes kindlustanud edasipääasu. Järgmine mäng saan viimaselt suhkamit. Sellised lambad on koos. Söötu ei mõista lükata, pressi sammuti pole. Liiga viimased tõmbavad mu meeskonnale koti mõnuga pähe, samas esimesed ei saa must jagu kuidagi. Oskab keegi taktikat head soovitada? Muidu ütlevad närvid üles varsti.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Tra kuidas see võimalik on, et hooaja lõpp läheb perse täiega. Võitsin just liiga liidrit, kes kindlustanud edasipääasu. Järgmine mäng saan viimaselt suhkamit. Sellised lambad on koos. Söötu ei mõista lükata, pressi sammuti pole. Liiga viimased tõmbavad mu meeskonnale koti mõnuga pähe, samas esimesed ei saa must jagu kuidagi. Oskab keegi taktikat head soovitada? Muidu ütlevad närvid üles varsti.
                  dejavu le Liverpool?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    dejavu le Liverpool?
                    Nojah, kui sa nii väidad

                    Kui team meeting teha, siis ei anna variante, et sitt mäng oli jne. Nende arust on viies koht ning nüüdseks edasiviivast kolmandast kuus punkti maas olla kõva sõna.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      mul ka pidevalt selline probleem. Chelsea ja city ja teiste suurtega on lihtne mängida. Aga kui vastu tuleb 1 neist kolmest - swansea, blackburn või everton - no ei saa kuidagi seda palli väravasse, kolmest punktist rääkimata. Endal hetkel väga tihe mängude graafik. 5 päevaga 3 mängu. no ei ole tore.

                      Kommentaar


                        Teine hooaeg Manchester Unitediga selja taga.
                        Premieris kaotasin viimases mängus Blackburnile ja tänu City viigile jäin liigas teiseks, 1p kaotust siis Cityle. Blackburnile kaotasin 1-0, kuigi kindlaid võimalusi oli mul vähemalt 5, siis millegi pärast ei löönud Lewandowski mitut head võimalust ära, mis muidu oleks kindlalt sees olnud.
                        Parim väravakütt taaskord Lewandowski, kõigi mängude peale 35 väravat.
                        Champions Cup-i võitsin teist aastat järjest, finaalis võitsin Real Madridi 1-0.
                        FA Cup piirdus viienda ringiga. League Cup võitsin samuti ära.

                        Uuelt hooajalt ootan siiski Premieri võitu lõpuks ja FA Cupil paremat esitust.

                        Kommentaar


                          Lewandowskilt liigas 35 väravat või kõigi sarjade peale? kui viimane variant siis seda küll veidi vähe ju.

                          Kommentaar


                            Sai mul siis teine hooaeg läbi ja läbi u*******i sai see promotion ära võetud. Kulgesin aste kõrgemale läbi play-offi. Eks neid täpsemaid asju saate piltidel näha. Jamil Adam lammutas hooaa alguses pea igas mängus. Lõpus ei tulnud neid nii palju, kuid parima väravalööja auhinna sai siiski. Veel prognoositi talle parima mängija tiitlit, kuid selle sai mingi iks vend. Šisovi muide, müüsin maha (kapten oli mul), arvasin et saan üleminekust vähe raha, et toimetada, kuid võta näpust. Klubi võttis kõik omale. Peale Tihhoni müümist hakkasid asjad ka vähe halva maig võtma, hea et edasi sain.





                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Viimasel nädalal olen ka mänginud veidi.

                              Võtsin hunniku Euroopa väiksemaid liigasid ning valisin seal mingi vaesema klubi.

                              Valik langes Tšehhi kasuks ning sealt leidsin klubi, mille nime ma peast õigesti ei suuda kirjutada. Hracev Kralove vms. Hea väike liiga 30 mänguga hooaja kohta tähendas seda, et sai küllaltki kiiresti hooaegu läbida ja ühtlasi Euroopale keskenduda.

                              Esimene hooaeg läks ootustest paremini. Sihtisin pärast küllaltki soliidset esinemist üleminekuturul tabeli esimese poole kohta, aga mäng oli oodatust parem ja lõpetasin hooaja tiitliheitluses. Võit jäi aga õigenapilt saamata. Teplice, kes juhtis tabelit, suutis viimases voorus 90+3 väravast tiitli võtta. Karikale ei keskendunud ja see läks putsi.

                              Teist hooaega alustasin korraliku müük-ost ralliga ja nii läks hooaja esimene poolaeg katastroofiliselt perse. Euroopa Liigas langesin juba esimeses ringis mingi Rootsi tiimi vastu. Hooaja teine pool suutis meeskond lõpuks klapi leida ning pärast talvepausi enam kaotust ei tunnistanud. Tiitel jäi aga taaskord napilt saamata - seekord viimases mängus erilist närvipinget polnud, sest liider Teplice mängis liiga peksupoisiga. Jäin punktiga maha.

                              Kolmas hooaeg on üsna hästi alganud. Euroopa Liigas suutsin neljandasse kval ringi jõuda, aga Fenerbahce on 1,5-miljonilise palgaeelarvega meeskonna jaoks selgelt liiga suur pähkel ja jäin üpris selgelt alla. Liigas on 6-st mängust 5 võitu ning praeguse seisuga tahan kindlalt tiitlit võita.

                              Meeskonna ehitamisel üritan siis alati igasugustest sitaratastest lahti saada. Hakkan alati esimese asjana neid mehi maha müüma või mutual terminationit pähe määrima.

                              Põhimeeskond peab samuti üsna säästlikult üles ehitatud olema. Liigseid mehi ei tohi absoluutselt olla (kolmandat väravavahti näiteks pole... kui vaja on, siis tuleb noortetiimi lukk) ning parem mängin vigastuskriisis kuue-mehelise pingiga, kus on mitu mängijad, kes suudavad erinevaid rolle täita. Hetkeseisuga on põhimeeskonnas ainult 13 mängijat, kes on vanemad, kui 21.

                              Meeskond on üsna paljulubav, aga kedagi pole otsese skautimise tulemusena toonud. Palja silmaga hinnanud ja riskima läinud. Suureks õnneks on ka klubi noortesüsteem esimesel kahel hooajal väga tootlik olnud - umbes 10 mängijat on tulnud, kes peaks omadega Tšehhi kõrgliigas lõpetama ning vähemalt 5-6 on ka selle klubi algkoosseisu potentsiaaliga.

                              Eesmärk on otseloomulikult edu Euroopas. Meistrite Liiga võitmine on üsna keeruline, aga mitte võimatu, aga veerandfinaali tahan küll praegusele hooajale järgneva kolme hooaja jooksul jõuda.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                mis tegema peaksin panen editori tööle ja tuleb see Warning: Did not find font resource: fonts/helveticaneueots

                                Kommentaar

                                Working...
                                X