320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

    Algselt postitas Martin


    Minu arust on lasteliiga 100 krooni väga tore mõte.
    kahjuks ei ole sinust ainult meest välja pakutud reeglitega nõustuma ja sellest \"lasteliigast\" nagu sa seda üleolevalt nimetad, osa võtma, kui mõni hooaeg peaks kehvemini minema ja sa A-liigast peaksid välja kukkuma...

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

      Algselt postitas SundanceKid


      Algselt postitas Martin


      Minu arust on lasteliiga 100 krooni väga tore mõte.
      kahjuks ei ole sinust ainult meest välja pakutud reeglitega nõustuma ja sellest \"lasteliigast\" nagu sa seda üleolevalt nimetad, osa võtma, kui mõni hooaeg peaks kehvemini minema ja sa A-liigast peaksid välja kukkuma...
      Mis \"mõni hooaeg\" kehvemini - Martinil vedas eelmine aasta, et ta sattus tabeli ülesotsa. Täpselt nagu mul ei vedanud.

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

        Oleksin ka ilmselt käsi. Täpsemalt selguks see septembri keskpaigaks. Loodetavasti on võimalik eelmise aasta play-off meeskonnale (olin vist?) nii kaua kohta hoida.

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

          Algselt postitas mazz


          Oleksin ka ilmselt käsi. Täpsemalt selguks see septembri keskpaigaks. Loodetavasti on võimalik eelmise aasta play-off meeskonnale (olin vist?) nii kaua kohta hoida.
          no peab olema võimalik! aga mitte päevagi kauem!!! 15 sept ootame siia siis postitust...

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

            davai siis.
            Aramis on commish
            Osalejad suvalises järjekorras:

            1.Aramis
            2.SDK
            3.Sleepi (b-liiga võitja)
            4.Matu
            5.dwideng
            6.udupasun
            7.Lauri
            8.Maardu Kunnide manager
            9.Viinaordu
            10.silverman
            11.Pao-Aok
            12.Mazz ?
            13. dreyd( kaks hooaega, mõlemad lõppenud finaalkohaga )

            tähtaeg 16. september
            OK?

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

              Saan aru et see on esialgne A-liiga?Järelikult bronniks end siis B-sse

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                Algselt postitas dreyd


                davai siis.
                Aramis on commish
                Osalejad suvalises järjekorras:

                1.Aramis
                2.SDK
                3.Sleepi (b-liiga võitja)
                4.Matu
                5.dwideng
                6.udupasun
                7.Lauri
                8.Maardu Kunnide manager
                9.Viinaordu
                10.silverman
                11.Pao-Aok
                12.Mazz ?
                13. dreyd( kaks hooaega, mõlemad lõppenud finaalkohaga )

                tähtaeg 16. september
                OK?
                no esiteks oli minu 15 sept öeldud naljaga pooleks ja ennem ei hakkaks äkki ikkagi B-liiga võitjaid siin A nimekirja panema, kui kõik A-omad on märku andnud endast ja siis vaatame... sest siinses nimekirjas on juba vastuolusid... lähebki keemiaks kätte ära. see on see, kui ei ole midagi kindlat paigas...

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                  ok siis, näeb siis näeb

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                    Algselt postitas dreyd


                    ok siis, näeb siis näeb
                    mulle isiklikult meeldiks dreydiga raudselt mõõtu võtta. seda enam, et hooaeg tagasi sa pmst andsid ära väga kena ˛estiga oma koha A-liigas siin ühele tegelasele. vaatame, ära noruta

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                      Ma usun, et kasutame sarnast retsepti ehk siis ka B liiga tuleb korralik - kui ka tuleb manageridest puudus, siis olen kindel, et mitmed A liiga vennad on nõus teises liigas ka osalema. Aga seda kõvem, kui sellist vajadust ei teki. Ja kas ma ikka tahan commish olla - see on ka küsimus.

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                        Algselt postitas SundanceKid


                        Algselt postitas dreyd


                        ok siis, näeb siis näeb
                        mulle isiklikult meeldiks dreydiga raudselt mõõtu võtta. seda enam, et hooaeg tagasi sa pmst andsid ära väga kena ˛estiga oma koha A-liigas siin ühele tegelasele. vaatame, ära noruta
                        See mees olin nimelt mina. Tänud dreydile! Kui Pärnusse satud võta ühendust 5116656. Pudel ootab.

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                          Osaleks ka heameelega..... eelmine aasta B liigas Heaterziga põhihooajal kolmas koht ja play-offides siis viies kui ma nüüd ei eksi. Et siin nagu oli juttu et ainult 4 esimest B liigast saavad kohad, et selle alusel nagu jääks napilt välja. Et igaljuhul pange mind ka kirja......

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                            Algselt postitas Aramis

                            Ja kas ma ikka tahan commish olla - see on ka küsimus.
                            värskel onul ei sobi siin selliste tühiste asjade vastu vaielda...

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                              Terv!


                              Meeldiv näha, et rabelemine kohtade eest on alanud. Mina sooviks A lligas kuidagi ikka olla. Mitte ei taha riskida ühe sellise venna tulekuga, kes eelmisel hooajal pooleli jättis. seega tundus A-lliga ülejäänud seltskond usaldusväärne. Kakas hooaega on läinud kohanemiseks, nüüd võiks tööle hakata.
                              Kuhu kanda papp ja kunaseks?BC RR

                              ???KAs eelmisel aastal üldse B liiga oli???

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                                Nii.

                                Leidsin eelmise aasta commishi viimastel drafti eelsetel päevadel tehtud postituse, mis näitas, et B-liigat ei loodud eelmisel aastal!!! Siin see on:

                                http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=3202&page=13

                                Aramise postitus 29-10-04 12:35:21.

                                Arvan, et kuna see on pmst ainuke kehtiv lõppsõna, siis teen ettepaneku, et peaaegu kõik A-liigas osalenud saavad soovi korral osaleda ka sellel aastal. Peaaegu kõik sellepärast, et teen ettepaneku BC Monitor manageri vahetada välja uue manageri vastu. Arvan, et kõik A-liigas osalenud teavad miks. No hard feelings aga... Ja ise teeksin ettepaneku anda koht dreyd´ile. Siin teema all eelnevalt ära toodud põhjenduste alusel. Kes on poolt-vastu andke märku.

                                Arusaamatu on natuke, miks hakkasid nn \"soccerneti liiga muidumeestele\" ja nn NSK liiga end pidama B-liigaks mõlemad...

                                Kuna paistab, et uusi mängijaid on kõvasti, siis ei oleks sel aastal soovi korral B-liiga, või mis iganes nime all see liiga siis oleks, loomisega probleeme. Niiet mängida saaksid kõik. dwideng lubas seal commish olla ja tean, et ta saaks sellega ideaalselt hakkama. Kas teha seal osavõtumaksuga või ilma, on juba nende endi otsustada. Vbla tahavad isegi seadistusi muuta või mida iganes. Küsimus jääb aga endiselt õhku, kas teha üldse A-liigast kukkumise ja B-liigast tõusmisega mingid reeglid??? Nende reeglite vastuvõtmiseks ei ole tegelikult A-liigasse kogunenud seltskonnal mingeid kohustusi. Punt on meil kõva ja peaasi, et igal aastal liiga täis oleks. Just liiga täitmise eesmärgil saigi B-liiga mõttel kunagi lendu lastud. Paistab aga et sellega probleeme ei ole... Kui kunagi peaks tekkima tühje kohti, siis saaksime kutsuda sellest teisest liigast viimase aasta parima(id). Kui nad muidugi üldse tahavad tulla enam, arenevad seal vbla vapsee kõvadeks tegijateks ja meiesugused väiksed toksijad enam ei huvitagi...

                                Elav arutelu nüüd paluks! Eelkõige siis A-liiga meeste poolt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X