320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

    Algselt postitas Aramis


    Mõistan...ja täiesti arusaadav. Aga siis tõesti soovitan muid liigasi, sest hea oleks, kui mõlemad liigad saavad täis 100% asjale pühendunud inimesi. See ei tohiks siiski meil üle mõistuse raske ülesanne olla - usun, et päevas 10-15 minutit asjale keskendumist on täiesti piisav eduks.
    Fakt on see, et ma kuskil osalen ja mängin korraliku tempoga ka hooaja lõpuni, täpselt nii nagu viimased 5 aastat see juhtunud on.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

      Algselt postitas Maarek

      Fakt on see, et ma kuskil osalen ja mängin korraliku tempoga ka hooaja lõpuni, täpselt nii nagu viimased 5 aastat see juhtunud on.
      kahju, et takistuseks jääb siis ainult 100 eeku... kõiki ei saa ju hea sõna peale usaldada, et ollakse aktiivsed. mingi stiimul (ja lõpus ka auhind ju!) raha näol peaks vist ikka jääma... igal aastal on suvalistes liigades häda nende loobujatega. midagi peab ju ette võtma.
      kogemustepagas sul hooaegade näol ju väga hea, korralik tempo on ka hea. eelkõige paneb edukale hooajale aluse ju siiski draftile eelnev töö. ega keegi meist ei istu Yahoos ju 6 tundi päevas. 10-15 min päevas, vahest ka tiba rohkem, on kindlasti piisav muudatuste tegemiseks igapäevaselt. pluss mõnel nädalavahetusel ju ikka tiba rohkem aega jne jne. Kui huvi on, siis aega leiab alati. Õnneks ei jää sul 6. hooaeg kindlasti tulemata, kuna tasuta liigasid leidub küllalt ja liituda meiega jõuab ka tulevatel hooaegadel, kui kunagi huvi peaks tekkima

      Kommentaar


        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

        Algselt postitas SundanceKid
        liituda meiega jõuab ka tulevatel hooaegadel, kui kunagi huvi peaks tekkima
        Tuleb mul lihtsalt natuke seda NBA-d sondeerida ning küll tekib ka huvi. Tõenäoliselt olen ma näiteks NHL-s sel aastal käpp. Kui vaid mängu võetaks
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

          Paneks siis ka paar rida kirja!
          Eelmisel aastal sai NSK liigas räägitud, et tulevane B-Liiga tuleb tasuta liiga ja ma ei tea, kuidas need mehed sellesse suhtuvad, et 100 krooni tahetakse saada. NSK liigast on soovi avaldanud 4 meest.
          Yahoo kasutajanimi ja eelmise aasta meeskonna nimi:
          1. faatzes-Hornets
          2. zaibusa-TRaps
          3. punger10- Terror Squad
          4. veltu
          Sai meestele ka mailid saadetud, et nad endast siin foorumis märku annaksid!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

            Eelmisel hooajal NSK liigas osalenuna võtaksin hea meelega B-Liigast osa!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

              Väga hea, aga mis on arvamus 100 rahalisest panusest auhinnafondi?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                Nõus 100 EEku välja käima.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                  Nii...mu sõber, eelmisel aastal kah NSK liigas suht edukalt esinenud BC Magic võtaks kah B-liigast osa (ka juhul kui 100 eek). Kui võimalik, siis paluks talle 1 koht kinni panna
                  Nõmme Uskumatud!!!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                    No nii loen kokku praegused soovid B-liigasse.

                    1. Jyrka
                    2. Sleepwalking
                    3. jazzjansa
                    4. Lauri
                    5. hassan74
                    6. EgoTrip
                    7. Rookie
                    8. Juveman
                    9. lepial
                    10.agent47
                    11.semi
                    12.veltu69

                    +dwideng? ja 3 inimest tema mail listist

                    Asi hakkab ilmet võtma.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                      dwideng vist osaleb A-liigas, niiet ma ei tea kuidas tal on? Aga ülihea oleks ju kui saaks B-liigale oma commishi...hassan74 oleks kindlasti 1 kandidaat, sest ta siin seda asja hakanud ajama...nimekirjad ja puha....või kas dwideng tahab ka B-liigas osaleda?
                      Nõmme Uskumatud!!!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                        mina olen ka 100 nõus välja käima
                        ja ma tean seda Terror squadi meest, küsin talt järgi kas ta on nõus 100 välja käima(ausalt öeldes ma kahtlen et ta on, aga eks paistab)

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                          Osalen tõesti A-Liigas ja ei pea B-Liigas osalema, kui see kenasti täis tuleb. Kui aga kohatäidet vaja, siis võin olemas olla. B-igga kohat ka veel see, et võiks olla keegi, kes statistikat teeb ja teistele (kaasaaarvatud A-Liiga omadele) välja paneb. Commish võiks olla keegi kogenud GM. Üldsielt, peaasi et liiga käima läheb ja 20 aktiivselt mängivat tüüpi kohal on.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                            Algselt postitas dwideng


                            Osalen tõesti A-Liigas ja ei pea B-Liigas osalema, kui see kenasti täis tuleb. Kui aga kohatäidet vaja, siis võin olemas olla. B-igga kohat ka veel see, et võiks olla keegi, kes statistikat teeb ja teistele (kaasaaarvatud A-Liiga omadele) välja paneb. Commish võiks olla keegi kogenud GM. Üldsielt, peaasi et liiga käima läheb ja 20 aktiivselt mängivat tüüpi kohal on.
                            Nõus.Ses mõttes olekski tema osalemine ka B-liigas hea mõte.Sest commishi stafist ei tea ma tuhkagi.
                            Aga kui keegi B-liigast ise soovib ja soovitajaid leidub, siis bro

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                              See statistikavärk oleks ideaalne...siis näeks nii A kui B liiga mängijad kuidas teises liigas lood parasjagu on...ikka huvitav vaadata ju....ja kui vaja siis võin ka ise B-liigas osaleda (ka commish olla), aga loodame, et seda ei juhtu ning kohad saab täis ning commisioneri leimae kah liigasiseselt. Ma küsin oma sõbralt (BC Magic), mis ta arvab commisioneri tööst...ta väga kogenud Fantasy mängija ning commisioneri töögi pole tundmatu talle...ta küll siin foorumis ei käi, aga kui läheb registreerimiseks, siis pole seda vajagi, saab asjad seal boardil aetud.
                              Nõmme Uskumatud!!!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                                Juveman lisab ühe tegelase B liigasse On teine nõus 100 eeku ka maksma, nii et hassan, uuenda nimekiri esimesel võimalusel, et koht olemas oleks talle.
                                Tänud.




                                Ahjaa, päris kindel pole, aga härra skint soovib ka äkki mängida seda. Sai temagi eelmine aasta maitse suhu ja vähemalt kevadel oli ta tahtmist täis, a kuna ta Eestis ei viibi,siis ei oska kindlalt lubada seda. põhimõtteliselt oleks viisakas üks koht tallegi broneerida, eks selgust saab suht varsti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X