320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

    1. Iron Maiden Aramis
    2. The Replacements Lauri
    3. V2lgupoisid jaak20
    4. Greenhorn Clippers dwideng
    5. P2rnu P6lvpyksid SundanceKid
    6. BC RR raivo23
    7. Treix United Martin
    8. Silverman Basket silverman
    9. Parnu Pullid Pao-aok
    10. Maardu Kunnid xsess
    11. BC Palivere Pimedad Y2KViinaordu
    12. Mazters mazz
    13. The Revenge revenger
    14. Kohila Kolvid dreyd
    15. liivapurikad albertz
    16. Higised Rymbad Udupasun
    17. CapLoo CapitalLooser
    18. Juta Jass jutajass
    19. Brave Bull uukaa
    20. NSK semi


    A-liiga täis!!!
    Pmst on nüüd otsustamata veel commish ja rahakogumise tähtaeg.

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

      Kasiino on juba valitud?
      s**t happens

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

        Algselt postitas Lauri


        Kasiino on juba valitud?
        veel mitte. otsin suurimat maksimumpanusega kohta...

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

          ok
          See seltskond koos.Aga kes loeb kokku B-liiga ja tehkem siis otsus, et see on seotud A-liigaga.Ning leidkem sellelegi usaldusväärne commish.

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahali

            Nii paneks omad mõtted kah kirja, mis veel tekkinud :

            Esiteks : oleks väga-väga poolt, et siduda nn. A-liiga ja B-liiga.....see annaks mõnusa stiimuli ning ka iga-aastase väikese seltskonnavaheldumise.

            Teiseks : võiks liigadele panna korralikud nimed ......näit. Eesti FNBA Meistriliiga (A-liiga siis) ja Eesti FNBA Esiliiga (B-liiga) ning kui mängijaid veel üle jääb võib teha ka ju nn Eesti FNBA Teise liiga. Kui vaja, siis aitaksin mängijate otsimisega ise hea meelega kaasa, sest arvan, et see liiga ei peaks/ei tohiks jääda ainult soccerneti foorumi siseasjaks (või on kellegil vastuväiteid). Tore oleks ju lõppkokkuvõttes koondada enamus aktiivseid Eesti Fantasy NBA mängijaid ühtsesse liigasse, kus kindlate reeglitega paika pandud kes tõuseb, kes mitte jne.

            Kolmandaks : dwideng võiks jah panna nimekirja ka B-liggasse soovijate kohta, siis saaks paljugi selgemaks.

            Neljandaks : pakuksin commishiks kas siis Aramist või SundanceKid-i...Aramist seetõttu, et eelmisel aastal tuli ta selle tööga hiilgavalt toime ja SDK-d seetõttu, et ta on nüüd siin seda asja ajama hakanud ning paistab tahtmist täis olevat ja muidugi ka seetõttu, et ta minu üles otsis/leidis (tänud kah selle eest).

            Viiendaks : B-liiga commish tuleks kah paika panna ning ka see, kas see tuleb tasuline või mitte - ja kui tasuline, siis mis summadest jutt....
            Nõmme Uskumatud!!!

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

              ... ning kui juba liiga nimetusega väga täpsex läheme, võix ju iga tiimi nimes siis sisalduda mingi linna nimi (kus elad või misiganes linn, mis sulle sympaatne on) ning peale linnanime võix tulla mistahes joru. Nimedesse linnanime sisseviimisest oli vist eelmine aasta juttu ka, et mõnel kasutajal on nii traditsionaalne nimi juba olemas, et selle vahetamine sisaldax ebausku.

              Ja yhe asja pakux veel, kuidas olex 3pviske tabavus vigade asemel, mitte et ma A.Walkerit ja Q.Richardsoni ei seedix, kuid minu arust on see päris soliidne kategooria ja niiöelda negatiivne kategooria

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                Vead võiks ikka olla. Aga kategooria juurde - miks ka mitte.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                  mulle ka meeldob see asukoha nime mainimine, see annab asjale nagu NBA kaalu ka juurde ja on ju selline positiivne asi. Need kellel kaua nimed on lisavad vaid linna, küla vms asukoha nime ja asi vask.

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                    Mina isiklikult olen liiga seadistuste muutmise vastu. Eriti veel millegi juurde lisamisele või väljavahetamisele. Kui üldse kunagi, siis kaaluksin poolthääle andmist FG%, FT%, 3PTM, PTS, REB, AST, ST, BLK, TO seadistusele. Miinus OREB ja PF siis. Seega nö default variandile, mida kasutatakse mujal maailmas nn profiliigades. See kõikvõimalike kattide sissetoppimine on mingi naljamäng. Ma olen igal hooajal ikka vaadanud neid avatud liigasid ja nende seadistusi, ahastus tuleb peale. Ma olen suhteliselt kindel, et 20 kategooriaga liiga võitja puhul ei saa rääkida tegijast managerist, kes teemat hästi valdab ja on võimeline külmalt draftis kalkuleerima, vaid tegu on huupi lahmijaga.

                    Linnanimede sissetoppimisse tiiminimedesse olen jällegi kahe käega poolt. Kuigi seda jah juba arutati eelmisel aastal ning teatud GM-ide seisukoht oli kindel kui kalju, et nemad seda ei tee. Arusaadav, sest aastate jooksul fantasymaailmas kaasaskäinud nimel on juba teatud väärtus, millest loobuda ei raatsita. Samas kutsun üles niipaljudel kui võimalik, seda siiski tegema ja vanadel GM-idel oma väärtushinnanguid uuesti üle vaatama! Minu arust oleks pilt siis tiba lõbusam ja lisaks asjale natuke värvi.

                    Kui nimedest veel, siis Semi poolt väljapakutud liigamonstrumi nimed Eesti FNBA Meistriliiga (A-liiga siis) ja Eesti FNBA Esiliiga (B-liiga) kõlavad minuarust super hästi!

                    Kui me otsustame, et tuleb liigamonstrum ja et tulevad kindlad reeglid, siis leian samuti, et eesmärgiks ei tohiks võtta vähimat, kui Eesti parimate NBA fantasy mängijate koondamine ja mitte jääda soccerneti foorumi siseasjaks. Kui ei tule liigasüsteemi, siis jääme sama pundiga lihtsalt toksima, mis ei ole iseenesest mingi ma ei tea mis halb variant muidugi. Aga lihtsalt eesmärk võiks olla suurem. Paistab, et samamoodi mõtleb küllaltki suur hulk vanu tegijaid.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                      Vigade kategooria on minu jaoks alati olnud müstika, miks seda sisse pannakse igale poole...see on minumeelest Fantasy kohapealt täiesti mõttetu statistika. OReb seevastu aga võiks minumeelest jääda, aga kuna peaks olema paaritu arv kategooriaid, siis olen nõus sellest loobuma kui te tahate vigade kategooria maha võtta. Või siis veel 1 variant, kus vigade asemel võiks panna AST/TO ratio.
                      Tiiminimede kohapealt niipalju, et olen nõus oma tiiminime muutma ja sinna ette linnanime paigutama juhul, kui te Nõmmet eraldi linnana tunnustate .....seda asja kohustuslikuks muuta ilmselt ei saa jah....
                      Nõmme Uskumatud!!!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                        Kui B liigas veel ruumi, siis oleksin kindlasti mängumees.
                        Eelmise aastaga sain kogemuse kätte, see aasta tulen võitma.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                          Mina kui hingelt konservatiivne inimene on vanade seadistuste säilitamise poolt. Kategooriaid vähendada küll mõtet pole, Yahoo default-seadistus on minu meelest pisut verevaene. Äärmisel juhul siis tõesti kolmeste tabavusprotsent lisada. Ja mis nimedesse puutub, siis probleemiks võib tekkida see 20 tähemärgi piirang. Mul õnneks on juba piisavalt lühike ja lööv nimi selleks korraks välja mõeldus, nii et Tallinna lisamine limiiti ei ületa.
                          Mul on liiv ja sul on savi.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahali

                            Võtab ka siis vähe sõna: Seadistuse muutmine - need ettepanekud, mis tehtud,ei tõmba eriti seadistust muutma.3ste % pole mõtet sisse viia, kui viske%st ei tehta 2ste %.eelmine aasta olin ma ka veel see mees kes ei saaanud aru PF kategooriast.Nüüd arvan,et sel on ka omad võlud,mida siinkohal lahti seletama ei hakkaks.OFFi kaotamise kohta olen 100% vastu.Ühesõnaga - EI.
                            Linna nime lisamine - mu mäletamist mööda tõstatati eelmine aasta üles idee seostsada NBA klubi nimega satsi nimi(Greenhormi poolt,kui ei eksi,ta uue kasutaja nime õppimiseks läheb mul paar kuud aega).Linna nime nagu ei mäleta(aga pole mälu ka maailma parim).a sellega on ka see probleem,et 10-12 satsi kannavad nime Tallinn,5-6 satsi Pärnu, 1-2 Tartu,üks vist Haapsalu,üks Maardu - kudagi üheülbaliselt kõlab,kui arvatavate elukohtade järgi panna.Kas on lubatud ka maailma linnad või lausa osariigid(nagu mul seni) või ainult Eesti? Selles küsimuse allun enamuse tahtele.
                            Liigade süsteem - hea idee.Keegi võiks aint B-liiga satsid ka juba kokku ajada,oleks asi selgem.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                              Asjalik mõte.B-liigasse on siin soovijaid juba kirja pannud ridamisi.Vaata et saab juba c-liigat koostama hakata.

                              Kuna oli mõttetult aega vaatasin, kes B-sse huvi üles näidanud.
                              Kui ma mingit viga ei teinud,siis järgmises järjekorras nad end kirjeldasid.

                              1. Jyrka
                              2. Sleepwalking
                              3. jazzjansa
                              4. Lauri
                              5. hassan74
                              6. EgoTrip
                              7. Rookie
                              8. Juveman
                              9. lepial
                              10.agent47

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                                B liigas osalemine siis 100 eeku näkku? ja kui peaks ka C liiga tulema,siis too tasuta? Nii jääb siis ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X