320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

    Mina mäletan ka justkui sellist juttu, et otseselt need kaks liigat seotud ei olnud ja keegi ei pidanud otseselt välja langema. Kuigi samas ise pooldaksin just sellist liigasüsteemi, kust tulemuste põhjal üles-alla liigutakse, siis paraku oleks see vist eelmise aasta A-liiga viimaste suhtes veidi ebaaus. Samas BC Monitori asendamise leian olema õige mõtte. Karistus peaks olema karm, kasvõi lihtsalt sellepärast, et välistada samasugused jamad tulevikus.

    Pakuksin välja variandi, et sellest aastast käivitada lõplikult korralik liigade süsteem (kui palju neid siis iganes ka ei tuleks kokku) ja eelmise aasta managerid jätta praegu paigale.

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

      Algselt postitas raivo23

      Kuhu kanda papp ja kunaseks?BC RR
      no tere Raivo! papi maksmiseni on veel aega. küll me märku anname pole veel commish/rahakogujagi paigas...

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

        jah my bad, devil tubli mees tegi selle soccerneti idee teoks, sellel polnud tõepoolest mingit seost A ja B liigaga, see asi oli jõus tunamullu. Ei ole viisakas küsida, aga millegi Monitor siis hakkama sai. Tekitaks mängijate vabaks laskmisega ebaausa situatsiooni mängijateturul po-de eel?

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

          Algselt postitas dreyd

          Ei ole viisakas küsida, aga millegi Monitor siis hakkama sai. Tekitaks mängijate vabaks laskmisega ebaausa situatsiooni mängijateturul po-de eel?
          ei mis siin ikka varjata. manager loobus meestega tegelemisest peale ebaõnnestumisi hooaja alguses ja meeste vigastada saamist jne. kurb lugu aga ei ole objektiivsed põhjused.

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

            Laisaks muutusin njah. Muud ei midagi.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

              Liigade süsteem tuleks teha kindlasti. Mina juba annaks avansiks nn Soccerneti parematele võimaluse A-liigas mängida. Muidu muutub see \"a-liiga\" liiga kinniseks seltskonnaks ja kaob ära üks stiimulitest, mille nimel pingutada.

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                Annad oma koha ära või? :P
                Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                  Saan sinu murest aru, sillu

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                    Algselt postitas Aramis


                    Liigade süsteem tuleks teha kindlasti. Mina juba annaks avansiks nn Soccerneti parematele võimaluse A-liigas mängida. Muidu muutub see \"a-liiga\" liiga kinniseks seltskonnaks ja kaob ära üks stiimulitest, mille nimel pingutada.
                    No mulle paistab, et siin ei jää muud varianti, kui teha hääletus A-liigas osalenute vahel, et kas teha üldse liigade süsteem või mitte? Ja kui teha, siis kas juba see hooaeg uued managerid sisse?

                    Ise ma ei annaks soccerneti või mis iganes teise liiga parimatele sel aastal kohti, kuna selgus, et ei olnudki ametlikku B-liigat. Nagu väitis ka eelmise aasta commish foorumis eelmise aasta teema all Erandiks siis BC Monitor välja ja uus GM sisse ja minu poolt pakutud variandiks oli dreyd.

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                      Algselt postitas SundanceKid


                      Algselt postitas Aramis


                      Liigade süsteem tuleks teha kindlasti. Mina juba annaks avansiks nn Soccerneti parematele võimaluse A-liigas mängida. Muidu muutub see \"a-liiga\" liiga kinniseks seltskonnaks ja kaob ära üks stiimulitest, mille nimel pingutada.
                      No mulle paistab, et siin ei jää muud varianti, kui teha hääletus A-liigas osalenute vahel, et kas teha üldse liigade süsteem või mitte? Ja kui teha, siis kas juba see hooaeg uued managerid sisse?

                      Ise ma ei annaks soccerneti või mis iganes teise liiga parimatele sel aastal kohti, kuna selgus, et ei olnudki ametlikku B-liigat. Nagu väitis ka eelmise aasta commish foorumis eelmise aasta teema all Erandiks siis BC Monitor välja ja uus GM sisse ja minu poolt pakutud variandiks oli dreyd.
                      Kle ära sousti - see mis ma seal rääkisin pole üldse see, millest me praegu räägime.Aga põhimõtteliselt õige jutt.

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                        Välgupoiste managerina annan ka endast märku.

                        Liigadesüsteemi pooldan kahe käega (loob ka A-liiga viimastele stiimuli mille nimel pingutada - väljakukkumise vältimise nimel). Pooldan A-liiga 4 viimase väljalangemist B-liigasse aga seda alates tuleva hooaja lõppedes, kuna eelmisel hooajal jäi jutt sedapsi, et väljakukkujaid pole (polnud ka B-liigat).

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                          eelmise aasta A-liigas osalejatest on endast hetkel andnud märku siis järgmised managerid pluss võimaliku uue tulijana dreyd:

                          tiimi nimi / manageri nimi

                          1. Iron Maiden Aramis
                          2. The Replacements Lauri
                          3. V2lgupoisid jaak20
                          4. Greenhorn Clippers dwideng
                          5. P2rnu P6lvpyksid SundanceKid
                          6. BC RR raivo23
                          7. Treix United Martin
                          8. Silverman Basket silverman
                          9. Parnu Pullid Pao-aok
                          10. Maardu Kunnid xsess
                          11. BC Palivere Pimedad Y2KViinaordu
                          12. Mazters mazz
                          13. The Revenge revenger
                          14. Kohila Kolvid dreyd (uue tulijana siis?)
                          15. liivapurikad albertz
                          16. Higised Rymbad Udupasun
                          17. CapLoo CapitalLooser
                          18. Juta Jass jutajass
                          19. Brave Bull uukaa

                          märku pole endast andnud veel:

                          20. NSK



                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                            The Revenge on kindel osaleja

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                              Võtaks kah korraks sõna. Eelmine aasta sai siis osaletud liigas, mille vedajaks oli Devil ja kus SW võitis. Ise olin põhihooaja kuues ja play offis äkki tuli 3-4 koht, mälu pole just kõige värskem. Nagu ma aru saan,siis hetkel säilib rahaliiga kus 300 vaja letti taguda ning teine liiga (B või mis iganes), kus 100 eegust piisab. Et kui tulebki liigade süsteem, siis kas piirdub see A ja B-ga?

                              Mul endal näiteks 3-4 sõpra juba, kes see aasta esimest korda asjaga tutvust tahaks teha.Kinnitan, et nad võtavad asja tõsiselt, nii et sellist jama nagu eelmine aasta meie liigas oli (pooled ei viitsind peale drafti sissegi end enam logida), nendega ei tuleks. Endal oleks see teine aasta. Nagu minagi eelmine aasta ei tahtnud väga kohe raha välja käia ja sain kogemused tasuta liigas, siis kahtlen, kas sõbradki kohe nõus maksma on.

                              Igatahes pooldan kahe käega liigade süsteemi ja kui vaja täpset arvu minu poolt, kes asjaga veel tegelema hakkaksid,siis saan selle kohe ka anda.

                              Seniks aga meeskond \'Rashaun\' näitab üles aktiivsust ja tahab mängida!

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                                paistab, et ka teise liiga, B-liiga siis kui soovite , täituvusega ei tule probleeme. kuna selle commishiks hakkab arvatavalt dwideng, siis las hakkab selle liiga osalejate kirjapanemisega jms. organiseerimisega tegelema just tema. eks siis hiljem näis, kas see liiga saab tulevikus olema seotud A-liigaga või mitte... seda osavõtumaksu seal peate ise arutama, kas tahate või mitte jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X