320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

    Ses mõttes, et mina oleks kah käsi. Kui b-liiga tasuta, siis seal. Kui b-liiga tasuline, siis c-lliigas...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

      Mul ükskõik kas B või C, aga pappi välja käia ei viitsi.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

        Noooo vot.Siit hakkab nüüd tulema mõttetuid koolijütse.
        Kui 100 eek`u on palju, siis võid ju Yahoo`s rahvaliigat mängida - tasuta ja kaotada pole kah häbi.

        Miks pean oluliseks raha kehtestamist, sest siis on stiimul jätkata ja mitte nädala pärast lõpetada.Samas kui see on astmeks A-liigasse, siis äkki võidad ja ei viitsi sealgi raha välja käia.
        Jätaks ikka liigad neile, kes viitsivad kas või sümboolse raha alla panna ja näevad põhjust madistamises.Tasuta liigasid on maailm täis.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

          Oot oot, minu arust ei ole B-liigasse mingit osavõtumaksu veel kehtestatud. Et kedagi mitte eemale peletada. See Juvamani poolt pakutud 100 eeku on teie enda kokkuleppe asi ikkagi lõpuks, auhinnarahadeks oleks see siis. Enamuse soov loeb vms.

          Ja B-liigasse ei kõlvanud Jyrkal tulla nagu ma aru sain, mingi jama tekkis egoga. Samuti peaks B-liiga nimekirjas olema dwideng, kes sai pakutud commishiks. Samas hakkasin ise mõtlema, et kui käivitub liigade süsteem ja dwideng juba nagunii ka A-liigas sees, siis oleks võib-olla mõttekam leida ikkagi commish B-liiga siseselt. Juhul kui B-liigasse soovijaid üle 20-ne. dwideng pakkus ennast lihtsalt heast südamest asja vedama nagu ma aru sain. Kui dwidengil peaks A-liigas halvasti minema ja B-liigas hästi, siis võib tekkida väike huvide konflikt No vaatame kõigepealt siis palju me B-liigasse üldse rahvast kokku saame.

          Nimede koha pealt veel, et esiteks ei saa sellega väga kreisiks tõesti minna. Kes ei taha, seda ei saa vahetama sundida ja kõik ei saa ja ei peaks kindlasti Tallina nime kandma, kes pealinnast. Võib ju tõesti panna ka Nõmme või Lasnamäe või mõne tänava nime vms.

          Stati koha pealt veel selline mõte, et kui kategooriaid vähendada, ntx selleks default´iks, siis kaob vbla hooaja lõpust pinevust, kuna ei ole võimalik enam nii suuri vahesid tasa teha jne. Ja kategooriate muutmisega on ka nii, et OREB ruulib tglt täiega ja ka PF-l on tõesti fantasy mõttes omad võlud... Las jääb nii nagu on, konservatiivsed eestlased nagu me oleme.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahali

            eelViimase postiga olen täiesti nõus.....ehk siis võiks ka B-liigal tegelikult olla see sümboolne 100 eeku summaks. Kui tekib nii palju mängijaid, et vaja teha ka nö. C-liiga, siis seal võib kehtestada sama summa või siis teha see tasuta liigana (nö. developement liigana), kus saavad harjutada uued tulijad ning osaleda need, kes raha ei taha mängu panna....ja see B-liiga osalejate nimekiri on hetkel kindlasti puudulik, sest osad on dwidengiga maili teel ilmselt ühendust võtnud...
            Samas võiks B-liiga commishi siis ära valida siinolijate hulgast....saaks asja käima lükata...sest soov ikkagi, et liigad omavahel seotud oleks....
            Nõmme Uskumatud!!!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

              Algselt postitas hassan74

              Miks pean oluliseks raha kehtestamist, sest siis on stiimul jätkata ja mitte nädala pärast lõpetada.Samas kui see on astmeks A-liigasse, siis äkki võidad ja ei viitsi sealgi raha välja käia.
              Jätaks ikka liigad neile, kes viitsivad kas või sümboolse raha alla panna ja näevad põhjust madistamises.Tasuta liigasid on maailm täis.
              selle jutu peale ei ole tegelikult tõesti midagi vastu rääkida. samas loodan, et tõesti tuleb B-liiga täis sümboolse osavõtumaksuga, sest leian et parem on ikkagi täis 20-ne tasuta liiga, kus managerid harjuvad ikkagi juba suure liigaga, kui 7-8ne punt rahamaksjaid.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                Algselt postitas hassan74


                Noooo vot.Siit hakkab nüüd tulema mõttetuid koolijütse.
                Kuule egiptlane, sa võid oma jutuga ka p***i käia.
                100 eeku pole palju, aga võin mõnda nalja ka ilma raha kulutamata teha.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                  Selle nimekirja koostasin lihtsalt siin eelnevalt kirjas olnud nimedest. Olen nõus et dwideng commish - seda enam, et tal kogemust.
                  Kui tal on mailis sõpru, siis seda parem.
                  Ma jään ikkagi kindlaks rahas, sest mängisin aasta Yahoo rahvaliigas ja poole hooaja pealt mängis seal vaid pool osalejatest.
                  Nõus ka, et C-liiga olgu siis tasuta ja sealt edasi pääseja siis otsustab kas tahab tulla B-sse või ei.
                  Ehk on veel sõpru, kes tahavad liituda.100 eek`u ei ole ju mingi raha.Selle eest saad korra lõunat süüa ja asi vask.

                  Tsitaat:Algselt postitas hassan74


                  Noooo vot.Siit hakkab nüüd tulema mõttetuid koolijütse.





                  Kuule egiptlane, sa võid oma jutuga ka p***i käia.
                  100 eeku pole palju, aga võin mõnda nalja ka ilma raha kulutamata teha.


                  Tore kui mõni mees ei suuda probleeme arutada vaid vandesõnad lendu laseb, ning rassismiga oma madalat laupa tõestab.
                  Ma ju väidangi, et seda nalja tee Yahoo rahvaliigas

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                    kuulge ärge nüüd tülli minge ka eks?
                    Hassani koolijütsid oli tõesti natuke halvustavalt üldistav. Aga samas oli tema jutu mõte õige. Eelmisel aastal lõpetas üks mees isegi 300-se osavõtumaksuga liigas osalemise poole pealt... Ja tõesti, tasuta NALJA tegemiseks on liigasid maa ja ilm täis. no offence.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                      näed siis ongi probleem, et meil oma kohtumispaika ei ole. Aga jah tehkem siis see asi selgeks, et A suurim papp, B väiksem papp ja C päris tasuta(kui rahvast tuleb), SDK sina tundud ehk sellest Fantasy Sport leheküljest midagi teadvat? KAs seda ellu ei saa äratada? FAzz vist seda enam ise ei tee... Oleks ju veel selline variant, et auhinnafondist maksta kinni saidi ülalpidamine, vms. Tegijad oleme ise ja vaatame kes kui palju saaks/võiks teha. Mehed me peame vist kuskil ühe kokkusaamise teha? Ahh? Vennastume ja räägime asjad otse sirgeks, ahh?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                        Fazziga peaks ühendust võtma jah vist selle fantasysport.ee asjus. ehk saaksime seda ära kasutada ja see väike papp maksta, et leht serverisse üles panna tagasi pole hull kindlasti. Kujundus ja värgid olid seal kõik tipp-topp. Foorum oli olemas ja puha. Võtaks üleliigse (mingid ennustusmängud vms) maha ja peaks kärama küll. Niipalju märgiks küll kohe ära et mina ei jaga mingi kodulehe tegemisest haldamisest mitte mmmigi. Uudiseid vms võin teha küll. Statistika poolt jagab dwideng jube hästi, terve eelmine aatsa varustas meid siin sellega.

                        Eelmine aasta organiseeriti siin ka mingit kokkusaamist Pärnus kui ma ei eksi. Ei tulnud kedagi kohale, istusin üksi õnnetult ja jõin kõrrest morssi...
                        Kokkusaamise võib teha küll aga siis peale drafti- muidu täis peaga lobisetakse veel prerankid välja jne Hmmm... Huvitav, et ma kokkusaamise kohe täis peaga seostasin...

                        Panen oma MSN-i ka siia üles, kes huvitatud on: urrood@hotmail.com

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                          Algselt postitas hassan74

                          Tore kui mõni mees ei suuda probleeme arutada vaid vandesõnad lendu laseb, ning rassismiga oma madalat laupa tõestab.
                          Ma ju väidangi, et seda nalja tee Yahoo rahvaliigas
                          Mina esitasin oma arvamuse ega arva et iga teine tont ilma tausta uurimata koolijütsiks kutsuma tuleb. Isegi ühest silmast pime tegelane on võimeline välja lugema, et ma ei ole kahjuks enam selles eas ning ei oska küll arvata miks sina sellega hakkama ei saanud
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                            Seleta mulle Maarek, mis on sul saja krooni vahele panemise vastu? Mina tean, et sa koolipoiss pole, aga ma ei saa aru, miks sa siin ei taha kaasa lüüa.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                              Algselt postitas Aramis


                              Seleta mulle Maarek, mis on sul saja krooni vahele panemise vastu? Mina tean, et sa koolipoiss pole, aga ma ei saa aru, miks sa siin ei taha kaasa lüüa.
                              Lihtsalt sel põhjusel, et mul ei ole pidevalt aega asjaga tegeleda ning sel põhjusel pole ka NBA-ga väga kursis viimastel aastatel olnud. Ma ei viitsi isegi 50 kullli vahele panna kui asja 100% tõsiselt võtta ei saa. Mul ei ole probleemi oma rivistust nädal aega ette valmis seada (ja olla nö aktiive osaleja), aga kuna ma igapäevaselt asjaga kursis ei saa olla, siis just need kavalad hetkel heas vormis olevate meeste lisamised jäävad ära. Nii NBA kui ka NHL on nii kuradi suhtelised ka, et NHL-s olen üks aasta olnud 15.kohal, sellele järgneval jälle asja kinni pannud. Aega ma selle peale rohkem ei kulutanud, lihtsalt õnnefaktor on üsna suur.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                                Mõistan...ja täiesti arusaadav. Aga siis tõesti soovitan muid liigasi, sest hea oleks, kui mõlemad liigad saavad täis 100% asjale pühendunud inimesi. See ei tohiks siiski meil üle mõistuse raske ülesanne olla - usun, et päevas 10-15 minutit asjale keskendumist on täiesti piisav eduks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X